Şimdi Ara

Turkcell Hoşgeldin 10GB -> 10GB + 750DK + 1000SMS 39 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
20
Favori
2.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İle özel kampanyasından nasıl faydalanıyoruz? O illerden birindeyim ama nereden anlıyorlar?
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    3 Ay ibaresi Kampanya süresini temsil ediyor.Şubat-Mayıs arası paketi geçiş yapılabilir.Geçiş yapılınca da turkcell bir değişiklik yapmaz ise 39 tl den faydalanıyoruz.

Fiyat 3 aylık değil,yanlış bilgilendirme olmasın.
  • Arkadaşlar alt tarafta ne demek istiyor? Ben bayiye gidip hattimiherhangi bir paket seçmeden faturasiza taşıyıp sonra Sms ile kampanyaya katılıyorum ve 12 ay boyunca faydalanıyorum değil mi?

Kampanya Turkcell Bayi Nakit POS kanalından abone alımına da açık olacaktır. Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu
    paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Hoş Geldin Kampanyası POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.Bu kanaldan satın alan müşteriler, paket yeni abone alımına açık olduğu ve paketlerini iptal etmediği sürece maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS
    kanalından satın almaya devam edebilirler. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 günlük paket aboneliği süresince ise 4 kere alınabilecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah hattım Turkcelle taşındı. Bu pakete başarıyla kayıt oldum fakat bu paketi kullananlar haydi gel paketinden faydalanamiyor dedi müşteri temsilcisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RealSchule R kullanıcısına yanıt
    Yoo ben faydalandim. Ama paket değiştirdiğim için de olabilir. Ilk başta haydi gel 4gb ye kayit olmuştum. Onda 3gb hediye vardi. Belki sistemsel bi hatadan kaynakli tanımlanmıştır bana. Ama sanmıyorum

• takip. artık ucuz paketleri kullanmama izin vermiyor turkcell o yüzden diğer operatörlere geçip geri geleyim bir müsait zamanda, en iyisi o gibi duruyor.
  • scorpit kullanıcısına yanıt
    Evet. Faturasıza gececegim diyin, paket tanimlamasinlar. Sonra sms olup bu pakete geçeceksiniz

• mert6385 kullanıcısına yanıt
    Haydi gel kampanyasının faydalanabileceği tarifeler içinde bu tarifenin olmadığını söyledi.

• Turkcell faturalı hattını faturasıza geçirip bu kampanyadan faydalanan var mı acaba? Ona göre müşteri hizmetlerini arayacağım
  • RealSchule R kullanıcısına yanıt
    hesabım sayfasında detaylarda 3 gb haydi gel bakiyesi görünmüyor mu?
  • ofamof kullanıcısına yanıt
    ben bugün faturasiza taşıdım ucret almadılar

• scorpit kullanıcısına yanıt
    hangi paketi seçtiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ofamof kullanıcısına yanıt
    daha seçmedim, 2 gün sonra geçince seçeceğim

• sakurek kullanıcısına yanıt
    Görünmüyor

• Bu paket çok iyi görünüyor.

10+3GB 39TL turkcell kalitesiyle müthiş olacak.

10 günüm kaldı. 25 şubatta geçiyorum inş.
  • Hoşgeldin 10gb'nin üzerine 3gb'nin yüklenip yüklenmediği kesin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Hoşgeldin 10gb'nin üzerine 3gb'nin yüklenip yüklenmediği kesin mi?
    Hiçbi yerde yüklenmez yazmıyor. MH ile görüştüm 10+3 olur dediler.

Yüklenen arkadaşta var yüklenmeyende...

Bakalım bende 25 şubattan sonra test edebilirim ancak.
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    ben bu pakete bu sabah geçiş yaptım, su an tanimli değil, mh ile görüştüm +3 gb 24 saat içinde tanımlanır dedi, gelişmelerden haberdar ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpit

ben bu pakete bu sabah geçiş yaptım, su an tanimli değil, mh ile görüştüm +3 gb 24 saat içinde tanımlanır dedi, gelişmelerden haberdar ederim
    Normalde yükleme yapar yapmaz gelmesi lazım. Senle aynı durumda olan bi arkadaş daha var. @RealSchule

Sıralamada mı hata yaptınız acaba dicem o da yok.

Önce pakete geçip sonra yükleme yapmak gerekiyor olabilir.

MH üstüne basa basa yüklenmesi gerekir yüklenir dedi. Ama yüklenmeyen 2 kişisiniz şu an.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.