Şimdi Ara

Turkcell Hoşgeldin 10GB -> 10GB + 750DK + 1000SMS 39 TL! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
20
Favori
2.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu fiyata vergi dahilmi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lanetcivciv L kullanıcısına yanıt
    Değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hatırlatma için teşekkürler. Mesaj yoluyla açtım.
    Benim kafama takılan bir durum var. Vodafone dan geçtim internet Turkcell'de hızlı tükeniyor galiba. Volte kapalıydı. Alakası olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anarki24 -- 19 Mart 2020; 21:57:46 >
  • Baska tarifede Haydi gel 3 gb yapip gelince devam eden varmi

• internetten bu tarifeye geçebiliyor muyuz? yoksa şubeye mi gitmek gerekli malum covid19 filan sıkıntı.
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Hattını Turkcell'e taşıyacaksın, yani fiziksel olarak kartı alman lazım mecbur onu yap gerisi sende bir yere gitmene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

benimde kafam ondan dolayı karıştı. turkcell mağza personeli 4 ay boyunca bunu kullanırsın ancak dedi fakat tam bilgisi olmadığı için birşey diyemedi. Üsttünde 12 ay diyor.
    Anladığım şu aylık kampanyayı cihazdan yaparsan (her ay şübeden yüklersen) 4 ay kullanırsın. Turkcell sitesinden yükleme yaparsan veya banka v.s 12 ay kullanırsın.

Kampanya Turkcell Bayi Nakit POS kanalından abone alımına da açık olacaktır. Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu
    paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Hoş Geldin Kampanyası POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
    Bu kanaldan satın alan müşteriler, paket yeni abone alımına açık olduğu ve paketlerini iptal etmediği sürece maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS
    kanalından satın almaya devam edebilirler. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 günlük paket aboneliği süresince ise 4 kere alınabilecektir.

• Turkcell faturalı kullanıyorum, bugün sözleşmenin son günü. Mesajlara baktım fakat faturalıdan geçiş yada geçen göremedim; muhtemelen olmuyordur. Hattımı başka operatöre taşısam 2-3 gün sonra tekrar Turkcell'e geçebiliyor muyum acaba?
  • Paket faturasıza özel olduğu icin farklı bir operatörde 30 günü doldurmalısın.

• Şaştım kaldım... Müşteri hizmetleri 500 DK 10GB internet için 49 TL diyor. Başka operatöre pek geçmek istemiyorum. Fakat mecbur geçirtecekler, cazip teklif sunmuyorlar. Hazırkarta geçiş talebinde bulunsam arayıp geçmeyin şunu verelim derler mi cazip olur mu bilemedim. Geçerseniz 500DK 1GB internet 30TL hazırkart paketi tanımlanır diyor...
  • Maalesef Turkcell blöf yemiyor.

• Numaramı Turkcell'e taşımayı düşünüyorum. Hat babamın üstüne ama kendim 23 yaşındayım.
    30-40 lira arası, interneti bol, tarife önerilerinizi bekliyorum
  • Bu pakette yaş sınırı var mı ? 27 yaşındayım vodafoneden geçmeyi düşünüyorum.
  • Yok.

• Haydi gel de 3gb veriyor. toplam 13gb yani değil mi?

Ama önce haydi gel olan bir paket alıyoruz daha sonraki ay bu pakete geçince haydi gel devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkanax -- 25 Mart 2020; 13:53:33 >
  • Arkadaşlar hep faturalı kullandım da bilmediğim için soruyorum ,

Faturalı turk telekomdan faturasız turkcellin bu paketine direk geçebiliyor muyuz ?

Ekleme : Turkcellin web sayfasında numaramı taşı (Kapıya sim kartı teslim ediyorlar) sayfasında sadece faturalı hat seçilebiliyor, faturasız olarak numarayı taşıyamıyoruz internet üzerinden sanırım.

Turkcell iletişim Merkezine gitsek taşınabiliyor mu faturalı telekomdan faturasız turkcelle bu konudaki pakete geçebilmek için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 25 Mart 2020; 14:53:11 >
  • Dk lar jet hızında bitiyor

• Okan_mersin kullanıcısına yanıt
    turkcell faturasıza numara taşımada eskiden kapıya teslim vardı artık yok iletişim merkezleri taşıma yapıyor

• Ben aradım faturalı dan faturasıza geçiş için bayiye gitmeniz gerekiyor dediler. Siz nasıl yaptınız?

• 532den yaptım. Hatta bugün niye geçiyorsunuz diye aradılar paket sundular ama avantajlı degildi. 30tl ye zorunlu 1gb net 500 dk yuklediier 1 aylık bi olay. Bitime yakın faturali gecis kampanyalarına bakacağım.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.