Şimdi Ara

Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.218
Cevap
31
Favori
169.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 GB günlük verdi memnun kalmadım..Diğer aylık paket bitmeden sanırım buna geçmeyecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftalık 1000 dk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftalık 10gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

GG guys

Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan  Kampanyası

nasıl sallıyorsun dostum

formülü nedir ?

ben sağdan sola

solla sallayın yukardan aşağı

• Arkadaslar ben önceden kamoanyayi kullanirken simdi kullanamıyorum. Turkcell internet sitesinden sikayet kaydi olusturdum kampanya ile ilgili. Siz de olusturursaniz belki ses getirir. Dh nin gücünü gösterelim. Benim attigim mesaj burda. Tesekkurler 😊

Telefonum s5 . Uygulama da 4.5 g hat ve telefon uyumlu diyor ama kampanya ekraninda uyumlu degil yaziyor ve kullanamiyorum kampanyayı. Herkes kullanirken ben kullanamiyorum. . Vodafone da bile böyle saçmalık yok. Turkcell e

• Bana niye haftalık 100 dk geldi ya :( bari 1000 dk verseydi

• quote:

Orijinalden alıntı: ariferd

Arkadaslar ben önceden kamoanyayi kullanirken simdi kullanamıyorum. Turkcell internet sitesinden sikayet kaydi olusturdum kampanya ile ilgili. Siz de olusturursaniz belki ses getirir. Dh nin gücünü gösterelim. Benim attigim mesaj burda. Tesekkurler 😊

Telefonum s5 . Uygulama da 4.5 g hat ve telefon uyumlu diyor ama kampanya ekraninda uyumlu degil yaziyor ve kullanamiyorum kampanyayı. Herkes kullanirken ben kullanamiyorum. . Vodafone da bile böyle saçmalık yok. Turkcell e

Olmadığından eminmisin Lenovo telefonlarinin çoğunu tanımıyor neredeyse 4,5 kampanyalarının çoğuna katılamadım çünkü 4 g diye geçiyor mus

• Ya benimki italat urunu ya ondan olmuyo galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: ariferd

Ya benimki italat urunu ya ondan olmuyo galiba

Olabilir kardeşim

• Günlük 1 GB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük 1gb geldi.

• Geçen hafta uyumsuz diyordu uygulamada şimdi sorunsuz katılabildim. Sanırım 4.5G uyumlu sim kart ve telefon şartını sağladıktan sonra gelecek hafta katılabiliyoruz
    Gelen hediye beş para etmez o ayrı tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 27 Şubat 2017; 14:25:18 >
  • Fizy gelen var mı.? Haftalık mı aylık mı geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Haftalık 10bin dk konuşma. Ayda 50-100 dakika konuşuyorum zaten. Hiç işime yarayan bir kampanya yapmıyor bu türkcell. Herkes zaten internet paketi istiyor. Boşuna dakika sms yapmasınlar.

Günlük 1gb
  • sureklı dakka verıyor cok sacma
  • Gecen hafta 7 gunluk 10gb verdi, bu hafta 1 gunluk 1gb verdi. Ne kadar tutarli oldu, gecen hafta verdiklerine pisman oldular herhalde

• geçen hafta 10 000 dakika bugün 100dk sanırım haftaya dumanla haberleş diye mesaj gelecek :)
  • superspeeed S kullanıcısına yanıt
    Haftaya 10 dk lık 100 mb verirlerse şaşırmam. "Kampanya var mı var, tamam işte yeter size" mantık bu.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Vodafone konusuna bakıp halinize şükredin 4 haftadır günlük 250 mb internet veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arbalet -- 27 Şubat 2017; 23:15:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

Fizy gelen var mı.? Haftalık mı aylık mı geliyor?

geçen hafta bana iki ay fizy gelmişti... fizyde hesabumda kaç ay olduğu yazıyor....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.