Şimdi Ara

TURKCELL HER YÖNE 500 DAK + 1 GB: 30 TL (GNCTRKCLL) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
7
Favori
5.919
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aveanın kampanyası varken bu kampanyaya bakmam bile bakılıcak birşey göster turkcell :) yap şöyle 750 dk 3000 sms 2 gb net geçelim yani büyüklüğünü göster yoksa kapısının önünden geçmem :)
  • Heryöne 500 dk kullanıyorum 15 tl. + 6 ay indirimli 1 gb interneti ile 27 tl'ye geliyor zaten.
  • Vodafone dan avea ya geçtim 500dk 5000sms 2 gb internet 23 tl,Çekim konusunda sıkıntı yok ama internet konusunda baya sıkıntılı (ısparta merkez-sdu kampusü).Hız testleri genelde 1.5 ila 2.5 mbps arası download,0.3-0.6 mbps zor çıkıyor(ping 120-180arası).Vodafone da iken de sorunlar yokmuydu vardı,ama hızı telefonun desteklediği tavan hızdı hatta daha hızlı 3g tel almayı düşünüyordum.7.2 mb desdekleyen telefonda 900 -1mb ila download yapıyordum(Bedava internet zamnı)-Ping düşüktü online oyunlarda 3g de iken ev internetinden daha hızlıydı.Şuan download yada oyun sıkıntım olmadığı için 2-3 mb bana yeter ama neden bukadar zorlanıyor internette avea anlamak güç.

Bu şikayet ısparta merkez için geçerli memleketim adana çukurova,orda nasıl çekiyor tatilde test edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

Avea cekmiyor diyenler nerde çekmediğini de yazsalar keşke. 7 yıldır kullanıyorum nadir olmuştur cekmedigi. O da koydeyken . Şehir içinde hiçbir zaman sorun yasamadim.
    Kendinizi avutmayin sıcak fırsat burası.

aynen bir deneyeyim diye numara taşıma kanunu çıktığında hemen taşıdım o gün bugündür aveadayım. şimdide pocele geçeceğim. yıllardır anlamam insanlar bilerek ve isteyerek neden türkcel gibi lanet bir firmaya düdüklenir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.