Şimdi Ara

Turkcell HepsiBol paket hesap hatası var bu işte herhalde?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnterneti bol faturalı hat kullanıyorum turkcell'de. 12 aylık sözleşmem yeni bitti (1000k+2gb+sms yok)

Yeni msg geldi aynı fiyattan uzatabilirsiniz diye, 59 TL.
    Diğer tarifelere bakayım dedim.

HepsiBol paketi var 750dk+2gb+1000sms
    Aylık 35 TL.

Neredeyse yarı fiyatına gelecek. Bir yanlışlık veya kelek olmasın?

Detaylara girdim sadece internet hızı 7.2 mbps ile sınırlıdır yazıyor. Yani bu paketi alırsam 4.5g mi kullanamayacağım anlamına mı geliyor. Çünkü daha pahalı ve kotası düşük paketlerde böyle birşey belirtilmemiş.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne sıkıntısı olacak. 12 ay taahütlü 750dk+2gb+1000sms 35 TL. Ama bu gece hesap kesimi vardı. Nasıl geçeceksin. Mh ile bi görüş istersen. Bi yanlışlık yok. Sen yanlış tarifedeymişsin. İstersen 1000dk + 4gb + 1000sms 50 TL yede 12 ay TAAHÜTLÜ kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Ne sıkıntısı olacak. 12 ay taahütlü 750dk+2gb+1000sms 35 TL. Ama bu gece hesap kesimi vardı. Nasıl geçeceksin. Mh ile bi görüş istersen. Bi yanlışlık yok. Sen yanlış tarifedeymişsin. İstersen 1000dk + 4gb + 1000sms 50 TL yede 12 ay TAAHÜTLÜ kullanabilirsin.

Şuan hepsi bol paketi kullanıyorum ve taahhütüm var ve bitmesine de uzun bir süre var. Bu dediğiniz 50 tl lik pakete geçebiliyor muyum? Linkvar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahütün varsa zor olur. Senin kullandığın paketin içeriği ve ücreti ne kadar.
  • Taahhütün varsa bir alt pakete geçemezsin bir üst pakete geçersin
  • bir üst pakete geçmenizde sorun olmaz fakat bir alt pakete geçerseniz taahhüt bozma cezası alırlar.
  • Geçmek isteyen varmı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.