Şimdi Ara

Turkcell Hazır Kart Fiyatı 65 TL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
55.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün türkcell bayisinie gittim(TİM).Hazır kart fiyatlarının 65 tl olduğunu söyledi.Bu kartlar 45 tl değil miydi.Neden bu kadar zamlandı?

• Evet hocam sitesinde 45 TL yazıyordu, TİM'e gittim 65 TL dediler. Hatta oradan müşteri hizmetlerini aradım artık paket almak içinde kullanabileceğiniz 30 TL'lik hatlarımız 65 TL olmuştur dedi. Bende kampanya yapan bir bayiden 35 TL'ye aldım. Tek fark, TİM'den alsaydım hemen açılacaktı, diğer yerden aldığım için ertesi sabah açıldı.
  • Bende sordum geçen 65 TL dedi çıktım direkman dükkandan.. Bu nasıl iştir zamanında bedava dağıtıyorlardı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benfe sordum 65 tl fiyatlari hakkinda bilgim yoktu bende aldim kaziklandim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell klasiği

• Genelde ay sonlarına doğru alt bayilerde turkcell hatları 15-20 liraya satıyorlar. Dükkan camınada fiyatı yapıştırıyorlar. Geçen sene haziranda 1 tane kardeşime denk getirip almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/tl-hediyeli-tanisma-seti-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

Bu linkteki kampanyaya katılmak için illa 65 tllik hat mı almamız gerekiyor.Yoksa normal telefoncudan alıp da kullanabilir miyiz?
  • çok fazla zam yapmışlar 45 tl den 65 tl ye çıkarmışlar aslında 45 tl bile yüksek rakam.
  • düz hesap bari 100tl yapsinlat yuh ne maliyeti varda 65 tl istiyor bu şebeke turkcell

• Parasi olan alsin beyler. Butcesi benim gibi kisitli kardeslerim bimden 15 liraya hat alip numarasini tasiyabilir

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Bim'de 34tl olarak biliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekta

Bim'de 34tl olarak biliyordum.

15.34 tl

• 4.5G'nin parasını böyle böyle çıkarıyorlar. Şaşırmadım.

Yeni hat alacaklar Turkcell için aciliyet yoksa, fiyatı uygun olan diğer operatörlerin hattını alsınlar. Mesela yeni kullanılmamış numaralar PttCell ve BimCell'de var. 3 Ay bekledikten sonra istedikleri operatöre ücretsiz taşıyabilirler. Aciliyet yoksa paranızı kaptırmayın...
  • Normalde 5 TL hediyeli 45 TL olması lazım, çok yüksek fiyat. 3-4 gün önce başka birisi için Türk Telekom hat aldım. 41 TL'ydi fiyatı, içinde 40 TL bakiye + 250 dk 250 sms 250 mb vardı.
  • Tüm yolları kazıp Superonline için yatırıp yaptırıyorlar, paraları nasıl çıkartacaklar.

• Bimcell hat aldık yeni 19.90 tl. 65 lira nedir ya oha.

• az önce abone merkezinden valide için bir tane hazır kart aldım 70 tl arkadaşlar, konuyu hortlatayım

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35

az önce abone merkezinden valide için bir tane hazır kart aldım 70 tl arkadaşlar, konuyu hortlatayım

Konuyu hortlattigin gibi fiyatı da yukseltmissin.

• Geçen türk telekoma uğradım birinde 60₺ istediler diğerinde 55₺ istediler. 60₺ lık hattın içinde 40₺ hediye(!) varmış, 55₺ lık içinde 4gb internet varmış. Rezalet! İlla faturalıya yönlendirecekler bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AwerlawK -- 12 Mayıs 2017; 8:34:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartin maliyeti 1 lira bile değil.Burada bedava veriyorlar.Turkiyede resmen soyuyorlar....Hirsiz vaaaaarrrrrr....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.