Şimdi Ara

Turkcell - Haydi Konuş Kampanyası ( 9 TL'ye 500 dk veya 5 TL'ye 200 dk) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
96.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ay sonuna kadar alayım
  • Hem taahhüt
    Hem tarifeye ek
    Hem pahali..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende avea ları turkcelle taşıdım kapatmka amacuyla. turkcell ime de bu haydi knouşun 200 dk sını ekledim. zaten anca o kadar konuşyorum
  • Bugün 200 dakikayı aldım ve 12 aylık kontratlı paketim iptal oldu. Cayma bedelim de 60 liradan 0 a düştü. Artık sanırım rahat rahat numaramı taşıyabilirim yeni fatura kesilmeden önce.
  • haydi konuş a geçerken bir üst kamapnayaa geçebilirseiniz diyordu kouşşlarda şimdi onu silmişler. hatta iki kere müşteri tem ile görüşüp bunu sordum evet geçebilirsiniz demişti. şimdi aradım geçmek için yok geçerseniz ceza ödersiniz diyor. ne gevşek adamlar bunlar ya. daha fazls para vericem çamura yatıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

haydi konuş a geçerken bir üst kamapnayaa geçebilirseiniz diyordu kouşşlarda şimdi onu silmişler. hatta iki kere müşteri tem ile görüşüp bunu sordum evet geçebilirsiniz demişti. şimdi aradım geçmek için yok geçerseniz ceza ödersiniz diyor. ne gevşek adamlar bunlar ya. daha fazls para vericem çamura yatıyorlar

Ben de ben yaptım paketine geçmek için aradım ceza ödersiniz dediler.
    Kabul ettim. Yalnız faturanın son günüydü. M.H. beceriksizliği sonucu iptal olmadı geçen ay 2 paketi beraber kullandım. Sonra zar zor halleetim iptal edip. Kısacası demek istediğim 2 paket aynı anda kullanabildim. Belki siz de geçtiğiniz paketle beraber kullanabilirsiniz!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Achina

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

haydi konuş a geçerken bir üst kamapnayaa geçebilirseiniz diyordu kouşşlarda şimdi onu silmişler. hatta iki kere müşteri tem ile görüşüp bunu sordum evet geçebilirsiniz demişti. şimdi aradım geçmek için yok geçerseniz ceza ödersiniz diyor. ne gevşek adamlar bunlar ya. daha fazls para vericem çamura yatıyorlar

Ben de ben yaptım paketine geçmek için aradım ceza ödersiniz dediler.
    Kabul ettim. Yalnız faturanın son günüydü. M.H. beceriksizliği sonucu iptal olmadı geçen ay 2 paketi beraber kullandım. Sonra zar zor halleetim iptal edip. Kısacası demek istediğim 2 paket aynı anda kullanabildim. Belki siz de geçtiğiniz paketle beraber kullanabilirsiniz!!!!

valla hocam adamlar cins. üst pakete geçiyorum daha çok para kazandıtrcam ceza ödersiniz diyor. ama ben eski telefon görüşmelerimi baz alacak bir şikayet yazıcam dur bakalım nolcak. orda çünkü geçebilirsiniz demişlerdi hem kampanyaya girerken hemde sonra yaptığım bir konuşmada

• Benim eşimin de taahhütlü 120 dk sı bitti diye mesaj geldi.500 dk istediğimiz için HAYDI EKO mesajı gönderdik.Cevap olarak 200 dk lık tarife önerildi.Biz de ona geçtik.Şimdi hem 200 dk var hem de 10 Ekime kadar kullanabileceğimiz 236 dk taahhütlü kampanyadan kalan konuşma da üzerine eklendi.
    Demek ki bu kampanya devam ediyor.Sitesinde 31 Mayıs son yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Benim eşimin de taahhütlü 120 dk sı bitti diye mesaj geldi.500 dk istediğimiz için HAYDI EKO mesajı gönderdik.Cevap olarak 200 dk lık tarife önerildi.Biz de ona geçtik.Şimdi hem 200 dk var hem de 10 Ekime kadar kullanabileceğimiz 236 dk taahhütlü kampanyadan kalan konuşma da üzerine eklendi.
    Demek ki bu kampanya devam ediyor.Sitesinde 31 Mayıs son yazıyordu.

Kampanya bitti ama sözleşmesi bitenleri elinde tutmak için 7 ay boyunca;
    +5 tl ye 200
    veya
    +9 tl ye 500 dk veriyor.

• Kampanya 7 fatura dönemi bu ay bitiyor. Benim fatura dün kesildi bugün tesadüfen baktım bitmiş. Bilgilendirme mesajı da gelmiyor. Dakikam var diye konuşup ta başınız ağrımasın sonra. Yeni kampanya da olmadığına göre hattı taşıma vakti geldi sanırım.
  • Benimde bu ay son, aralığın 10 unda kampanyam bitecek ondan sonra ver elini bimcell, zaten 500 dk yı dolduramıyordum biraz dikkat ile 250 dk rahat yetecek bana 11,25 tl ye aylık telefon ihtiyacımı gidereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Benimde bu ay son, aralığın 10 unda kampanyam bitecek ondan sonra ver elini bimcell, zaten 500 dk yı dolduramıyordum biraz dikkat ile 250 dk rahat yetecek bana 11,25 tl ye aylık telefon ihtiyacımı gidereceğim

Sizin dediğiniz gibi bende eşimin hattını Bimcell'e taşıdık.
    Saniyeli 250 dak. paketinide alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Kampanya 7 fatura dönemi bu ay bitiyor. Benim fatura dün kesildi bugün tesadüfen baktım bitmiş. Bilgilendirme mesajı da gelmiyor. Dakikam var diye konuşup ta başınız ağrımasın sonra. Yeni kampanya da olmadığına göre hattı taşıma vakti geldi sanırım.

Hattı taşımadan önce tahattüdünüz var mı bir sorun bence. bende ilk çıktığında katılmıştım 25 ekimde faturam kesildi ve ondan sonra paket tanımlanmadı ama tahaddüt süresi 19.11.2012 de bitiyordu. ilk başvurdugumda 6 günlük 500 dk verdikleri için 24 gün beklemek zorunda kaldım hattı taşımak için :)
  • Bunu iyi hatırlattınız, bende kampanyay katıldığımda ilk ay 15-20 günlük falan kullanmıştım biraz bekleyeceğiz demekki.
  • Kampanya ne zaman bitecek oim den görebiliyor muyuz?
  • Bu kampanyanin taahhut suresi herkesde dolmaya basladi bittigine dair mesaj gondermemis bi yakinima oda paketi varmis gibi konusmus guncel tutarda 74tl ye kadar yukselmis turkcell e mesaj atdik ve ilgilendiler mesaj attigimiz tarihe kadar olan konusma ucretlerini sildiler yaklasik 59tl, bravo turkcell.sanirim bu tur kampanyalar artik yok:(

• iki hattımın taahüütü 4 gün sonra bitiyor ama türkcell hatlara 120 dakika yüklemiş
    ayrılmamı istemiyor galiba sanırım bimcele geçeceğimi duydu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyiki aveaya tasımısım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

iyiki aveaya tasımısım.

Eşimin hattınıda Bimcell'li yaptık.
    Fahiş fiyatlardan kaçıp kurtulduk :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihcelik

Bu kampanyanin taahhut suresi herkesde dolmaya basladi bittigine dair mesaj gondermemis bi yakinima oda paketi varmis gibi konusmus guncel tutarda 74tl ye kadar yukselmis turkcell e mesaj atdik ve ilgilendiler mesaj attigimiz tarihe kadar olan konusma ucretlerini sildiler yaklasik 59tl, bravo turkcell.sanirim bu tur kampanyalar artik yok:(

bana 25 ekimden sonra 500 dakika tanımlanmadı. Mesajda gelmedi ama 20.11.2012 gece mesajlar geldi. Yani tahaddüt bitince geliyor mesaj.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.