Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: maslan7 , kytfrm , kytfrm Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
22.208
Cevap
636
Favori
1.111.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
195 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hediye gb için taktik var mı hala senyap filan?
  • bu fizy için tanımlanan interneti nasıl görebiliriz. paketlerim kısmında yok .
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Dijital operatörde kalan kullanımlarım uygulamalar kısmında görebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    Edit; yanlış anlama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 4 Ocak 2020; 12:18:8 >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    işte işin garibi orada görünmüyor bende. hem premium üyelik var bide gnc 5gb diye bir üyeliğim var ama ne kadar internet hakkım var belli değil.
  • TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

Arkadaşlar buradaki ödüller siliniyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CGUzmani kullanıcısına yanıt
    1 hafta sonra silinirler
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• GNÇ Hoş Geldin 15 GB Tarifesine numara taşıma ile geçiş yapmak istiyorum. Yaş:30. 25 yaş altı yakının TC'si ile faydalanabilir miyim ? Ona göre taşıyacağım.
  • Hat devrettim bugün. Tabletten yaptılar her şeyi. Ben hattı devrederken 2 kez imza attım alan kişi de 2 kez imza attı. Kimlik resimlerini çekti. Hiç okuyamadan ne olduğunu hızlıca yaptılar. Sözleşme için de alan kişi 3 imza attı ayrıyetten sözleşmeye tabletten. 2 imza attırmasına biraz takıldım bana bilen varsa normalde de 2 imza mı alınıyor devir edenden?
  • Ysf_joseph kullanıcısına yanıt
    Evet olur.

• Yurt disinda yasiyorum, 3 ayda bir 1 hafta kadar Turkiye'ye geliyorum. Su anda faturali Tarife Saniye'de olan bir hattim var ama 27 tl almaya basladilar aylik, daha uygun mumkunse faturali ve turkcell tarifeye gecmek istiyorum (ugrasmak olmamasi icin, bir hafta geliyoruz magazalarda gecirmeyelim ). Ne onerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazboys007 -- 6 Ocak 2020; 16:3:44 >
  • Turkcell é yeni geçenlere akıllı fatura ücretsiz değil mi ? Taşıma işlemini yaparken görevli ücretsiz demişti. Ama bugün otomatik mesaj şeklinde aradılar aylık 7 tl diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sniper

Hat devrettim bugün. Tabletten yaptılar her şeyi. Ben hattı devrederken 2 kez imza attım alan kişi de 2 kez imza attı. Kimlik resimlerini çekti. Hiç okuyamadan ne olduğunu hızlıca yaptılar. Sözleşme için de alan kişi 3 imza attı ayrıyetten sözleşmeye tabletten. 2 imza attırmasına biraz takıldım bana bilen varsa normalde de 2 imza mı alınıyor devir edenden?
    +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, Turkcell faturasız kullanıcısıyım.maksimum 40TL ye 7gb üstü interneti olan bir paket kullsnsbilirmiyim Türkcell de? (26 yaş üstüyüm, ayrıca hsttımı da faturalı yapabilirim?)
  • PaTRaiN1 P kullanıcısına yanıt
    Evet ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkartaln

Arkadaşlar, Turkcell faturasız kullanıcısıyım.maksimum 40TL ye 7gb üstü interneti olan bir paket kullsnsbilirmiyim Türkcell de? (26 yaş üstüyüm, ayrıca hsttımı da faturalı yapabilirim?)
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-hos-geldin-5gb?source=CMS&place=campaigns_category

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-?source=CMS&place=campaigns_category

5+3=8 gb = 34 ₺

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-hos-geldin-5gb?source=CMS&place=campaigns_category

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-?source=CMS&place=campaigns_category

5+3=8 gb = 34 ₺

Alıntıları Göster
    Ayrıntılarına baktığımda bu paketlerden yeni hat alanlar yada hattını turkcell e taşıyanlar yararlanıyor. Ben halihazırda turkcell kullanıcısıyım zaten..

• Merhaba,
    2 yıldır vodafondaydım ve Ocak ayı sonu itibarıyla sözleşmem doluyor.
    Şöyle bir kampanya gördüm.Oldukça makul geldi ama size de danışmak istedim.
    Böyle bir paket mantıklı okur mu acaba?
    20 Gb 75 TL
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.