Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.553
Cevap
666
Favori
1.146.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LifeCell'de olanlar ''İle Özel Fırsat Kampanyası'' ndan yararlanabiliyor mu?
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/ile-ozel-firsat-kampanyasi?source=CMS
  • 25+ yaş olsak bile dijital operatörden kimlik bilgileri->hat sizin üzerinize mi kayıtlı sorusuna hayır cevabı verilerek ve 25 yaş altı tc no ve doğum tarihi tanımlayarak gnçli olunabilir diye duydum bu doğru mudur deneyen var mı? ona göre turkcelle geçiş yapıcam bugün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son fatira dinemine girice herhangi fatira cezai bedel taahut bedeli yansimaz. 25 kasim 23 aralik tarihleri arasi da tasiyabilirsin.

cunku bu zaman senin son fatira donemin.

• spektaküler kullanıcısına yanıt
    Online işlem merkezinden hat ayarlarından da yapabiliyorsunuz,
  • Kimler Telsiz Kullanım ücreti kapsamı dışındadır?
    ​Numarasını Turkcelle taşımış, faturalı hattan Hazır Kart'a​ geçen müşteriler bu işlemleri yaptıkları sene sonuna kadar Telsiz Kullanım Ücreti kapsamı dışındadırlar.​

Başka operatörden hazır kartımı taşıdım sene sonuna kadar ödeme yapmıyor muyum şimdi? Eee zaten 11. aydayız :(
  • Obaaaa golü yedik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var,
    Lifecell 5 gb kullanıyordum 34 tl ye, bugun müşteri hizmetleri aradı 39 TL Ye turbo süper fırsat paketi sundular, içerisinde 8 gb 750 dk konusma ve 100 sms var sizce uygun mudur 1 yıllık tahahhüt yapmaya?0||
  • 532'yi aramak paketten mi yiyor TL mi gidiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri yardım etsin lütfen;https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-avantaj-plus?place=offered_product&order=1&source=DecisionHub&place=campaigns_category

Bu tarifeye geçmek istedim; Turbo Fırsat Avantaj+
    Hemen al dediğimde gelen sms şu;
    quote:

12 fatura donemi boyunca internetinizi 2 ye katlayarak, toplam 10GB internet, her yone 500 dk, her yone 100 SMS, Dergilik ve Dergilikte gecerli 1GB iceren Turbo Firsat Avantaj+ paketini almak icin TFIRSATAVANTAJ ONAY yazip cevaplayin. Guncel paket ucreti aylik 49.9 TL dir. Erken iptal bedeli bilgisi ve kampanya detaylari icinwww.turkcell.com.tr B002

Sonra dedim 10 gb çok gelir onaylamadan farklı bir tarife gördüm;https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-avantaj?place=offered_product&order=2&source=DecisionHub&place=campaigns_category

Ancak geçmek istediğimde;
    quote:

Basvurdugunuz yillik abonelik kampanyasina gecisiniz yapilirken, mevcut kampanyanizin fayda bedeli tarafiniza yansitilmadan yeni kampanyaniza tasinacaktir. Isleminizin tamamlanmasi icin size gelen kampanya basvuru mesajini onaylamanizi rica ederiz. B002

Benim anlamadığım şu; 49 TL lik başvurumu mu kabul etmem lazım?
    Edersem 34,90 lık tarifeye geçemem ki?
    Bir türlü başvuruyu iptal edemedim.
    IPTAL YILLIKTURBO dedim olmadı.

• anne babama turkcell'den aile paketi baktim. sadece sunu bulabildim:https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/internet/ortak-kota-paketleri-kampanyasi (Ortak Kota 6 GB 45 TL veya Ortak Kota 12 GB 65 TL)

baska bildiginiz aile paketi var mi turkcell'de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infestor -- 23 Kasım 2019; 16:27:32 >
  • Hattımı turktelekomdan Turkcell faturasiza geçirmek için başvuru yapmıştım hattımı faturaliya geçirmişler faturasiza geçirmek için ceza ödemesi cikarmi

• Forever DH kullanıcısına yanıt
    Yanlışlık varsa zaman kaybetmeden Turkcell iletişim merkezine gidin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ilgın için teşekkür ederim hattım bugün 20.30 da açıldı faturalı olduğunu görünce bütün keyfim kaçtı

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.