Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cengizps3 , Jimmy77 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
22.547
Cevap
665
Favori
1.145.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
199 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten 96 lira hat ücreti var dedi çıktım. 15 yıldır aynı numarayı kullanıyorum. Hiç haberim yoktu böyle olduğundan. Erteledim şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcele faturasıza geçmek istiyorum. Şimdimi geçsem daha ucuza paketler var yoksa yeni yılımı beklemeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasaan3637 H kullanıcısına yanıt
    Şimdi geçin, gnç'de güzel paketler var. Yeni yılda daha güzelleri gelse bile yeni yıla 90 günden daha az olduğu için onlardan da faydalanabilirsiniz. (Son 90 günde numarasını turkcelle taşımış aboneler yeni müşteri sayılıyor)

• 2001'den beri turkcell kullanıyorum. İlk başlarda faturasızdı, son 7 yıldır faturalıdayım. 9 Aralık'ta taahhüdüm bitiyor. Şu an kullandığım tarife turbo 5 gb. Yani 5 gb, 500 dk ve 1000 sms tarifeyi 75 tl ye kullanıyorum. Turkcell sitesinden hesabıma girdiğimde uygun bir tarife bakayım dedim ama hepsinde hattınız uygun değildir diyor. Son yıllarda hep böyle yani daha ucuz tarifeye geçemiyorum. Maksimum 70-80 tl'ye kadar güzel bir tarifeye geçmenin yolu var mı? Eğer yoksa artık numaramı taşıyacağım. Turkcell de artık kusura bakmasın 18 yıllık müşterisini kaybedecek.
  • chameleon41 kullanıcısına yanıt
    Gelen teklifler uygulamada ne gözüküyor? Şuanda ki tarifen en saçma turbo tarifelerinden sanırım.

Bazi üyeler yeni musteri tarifelerinin teklif edildiğini söylüyor, sana da böyle birşey verebilirler. En iyisi onların aramasını beklemek. 3-4 Aralık'ta falan birşey sunmamış olurlarsa tekrar yaz bakalım daha iyi birşeyler buluruz elbet.

Olmadı en kötü operatör değiştirirsin, değiştiğinde de memnun kalmazsan geri gelip taş gibi tarifelerden faydalanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 13 Kasım 2019; 10:45:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Gelen teklifler uygulamada ne gözüküyor? Şuanda ki tarifen en saçma turbo tarifelerinden sanırım.

Bazi üyeler yeni musteri tarifelerinin teklif edildiğini söylüyor, sana da böyle birşey verebilirler. En iyisi onların aramasını beklemek. 3-4 Aralık'ta falan birşey sunmamış olurlarsa tekrar yaz bakalım daha iyi birşeyler buluruz elbet.

Olmadı en kötü operatör değiştirirsin, değiştiğinde de memnun kalmazsan geri gelip taş gibi tarifelerden faydalanırsın.
    Bana uygun tekliflerde en ucuz tarife Turbo+plus kampanyası görünüyor. İncelediğimde katlanan kampanyası ile 6 gb, 1000 dk, 250 sms aylık 74.90 tl. Olmazsa müşteri hizmetlerini arayıp başka teklif almaya çalışırım.

• Benim taahhüt önümüzdeki ay bitecekmiş aradılar, 4gb 1000dk SMS te galiba 250 falandı. 39 TL fiyat verdiler kabul etmedim. İnternet yetmiyor çünkü bir üst pakete geçince fiyatlar fırlıyor. Mecburen başka bir operatöre geçip tekrar döneceğim.Turkcell maalesef kendi mevcut müşterileri ne güzel kampanya vermiyor.

• Sözleşmem bitiyor, 532 den aradılar,
    49 TL Turbo Fırsat Avantaj+ var dediler 10 GB daha düşüğü yokmuş.
    GNÇ Fırsat Süper ile arasında fark yok sanırım.

Daha düşük bir pakete geçmek için gitgel ile uğraşmak istemiyorum.
    Daha avantajlı bir tarife var mı 8-10 gb cıvarı olan?
  • Arkadaşlar bu turkcelle 20₺ üzeri gaturaya yansıtılarak yapılan alışverişten 10₺ verdi peki ben bunu tekrar n11’de kullanmaya çalışırken bu 10₺’yi nasıl kullanacağım? Faturadan otomatik mi düşüyor çünkü herhangi bi kupon çek görmedim paycell mdeme aşamasına kadar geldiğim halde???
    Birde şunu belirtmek istiyorumki fatıraya yansıtarak ödemek kadar gereksiz birsey yokmuş. Siteden alışveriş yapıyorum ve faturaya yansıtıyorum diye 3aylık 5₺ abonelik ücreti ve üstüne alışveriş esnasında gelen sms içinde 1₺ kesiliyormuş. Fatura ayrıntışarına bakıp temsilciyi aramamla öğrendim. Bu nasıl saşma sapan bir mantıktır. O zaman neden insanlar paycell kulansın bu tür işlemlerde?!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    hiçbir avantajı yok. halihazırda sizden mobil ödeme ücreti de çekiyor. karınız ancak 4-5 tl oluyor. o mebla için değmez bence..tamamen ilizyon..
  • chameleon41 kullanıcısına yanıt
    Git gel yapın (30 gün) sonrasında yeni müşteri kampanyalarından yararlanabilirsiniz

• TURKCELL faturasız hat kullanıyorum. 50-70 lira arasına +10gb internetli paket önerisi olan var mı?

• Bugün müşteri hizmetlerini aradım, yeni gelen müşterilere sunduğunuz teklifleri mevcut müşterilerinize sunun diye istek-şikayet bıraktırdım. Daha önce de buna benzer bir konuda bırakmıştım dönüş yaptılar ama o zaman Turkcell'den ayrılmıştım. Biraz geç döndüler.

• arkadaşlar türk telekom kullanıcısıyım (faturalı) ve faturalı olarak bi tarife belirleyip 12 ay taahhütle türkcelle geçeceğim. gidip türkcell bayisinden geçmek mi daha mantıklı yoksa türkcellin web sitesinden geçmek mi daha mantıklı? internet üzerinden böyle bir şey yapsam süreç nasıl işliyor sim kartı falan mı getiriyorlar eve?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalan! -- 15 Kasım 2019; 21:17:53 >
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    Bayi hızlı geçmeni sağlar. Kurye ile uğraşmazsın ben bayiden geçtim 3 günde.

• Katalan! kullanıcısına yanıt
    subeden ben 48saatte gecdim hocam numaram
  • Az önce hat taşıma işlemi başlattım ben de. Görevli kişi hangi tarife istediğimi de sordu. Faturalı hatta biraz şüphelerim vardı ama sonunda bunda karar aldım

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-super?gnc&place=gnc_menu&gnc&nativeapp=true

3 gün sonra açılınca gel akıllı fatura yapalım aşma sorunu hiç olmasın dedi.
    3 gün sonra zaten gidecektim paycell kart almak için. Hadi hayırlısı bakalım...

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Akıllı fatura 1 yıllık ücretsiz olarak otomatik tanımlanıyor zaten.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Gidince sorarım artık.

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Faturasızıyla çok bir fark yok keşke faturasıza geçseydiniz , hem süpriz noktada hergün fazlasıyla gb ve dk veriyor

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.