Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.519
Cevap
663
Favori
1.141.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
198 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum 5gb yetmez bana büyük ihtimalle çabuk biter paket :/ sizin dediğiniz tamamen doğru yeşil beyaz paket cortlarsa ileride beni sıkıntı yaratır. Az para ödeme anlamında çok iyi mesela genele bakınca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık Fizy internetinin hangi üyelikler de geçerli olduğunu belirtiyorlar.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• AzuLA kullanıcısına yanıt
    Platinum paketler de Salla Kazan da GB garantili imiş hocam, hatta en yükseklerin de her ay aylık 5 GB hediye geliyormuş hocam.

Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Lütfen bahsettiğiniz paketin linkini yazın inceleyeyim. Süper Fırsat 20 GB Turkcell yönüne sınırsız konuşma yok,sadece 1000 dak. Tek eksiği de bu.
    Eğer bahsettiğiniz resimdeki Platinum Hoşgeldin 20GB ise, +5GB full sosyal medya var,eder 25GB. Ayrıca heryöne 2000 dakika var. Bence heryöne 1000 dak yetmeme ihtimali varsa ve 20 GB yetmeme ihtimali varsa Platinum alın. Turk Telekom Prime ayrıcalıkları tarzı ispark ve alışveriş indirimleri tarzında ayrıcalık var mı diye soruyorsanız Turkcell Platinumun bu tarz özellikleri ve imkanları konusunda @Jazzalyn bilgili forumda. Mesajı görürse bilgilendirecektir.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 18 Eylül 2020; 20:9:58 >

• https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/platinum-hos-geldin-20-gb-paketi
    eevet bahsettigim paket bu saniyorum eski platinumdan eser yok bir suru ekstrasi olurdu bu sartlarda degmez gibi geliyor 30 lira farkina.
    genelde yurt disi gorustugumden TR dakikalarimi kullanmiyorum neredeyse.
  • arkadaşlar merhaba GNÇ Fırsat Midi diye bi paket kullanıyorum (faturalı) 6gb internet sosyal medyada 3 gb 750dk ve 250 sms 41 tl.

22 gün sonra taahhütüm bitiyor ben yine bu civarlarda 6-8-10 gb internet 750dk ve 250 sms gibi bi paketi daha pahalıya mı alırım? teklif falan geliyor mu? turkcell uyulamasında 3 tane teklif gelmiş benim için en uygun olanı bol 8gb diye bi paket. 8gb internet ve 1000 dakika 44 tl. daha ucuza bu tarz bişey bulamam mı? yeni türkcelli olamadığım için yüksek fiyat mı vermek zorunda kacağım? yardımcı olursanız sevinirim kazıklanmak istemiyorum türk telekoma falan geçmek daha doğrusu uğraşmak istemiyorum ama geçedebilirim açıkçası aralarında pek bi fark yok gibi zaten siz ne önerirsiniz
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulsefire Soraka -- 24 Eylül 2020; 15:56:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gnc 6gb tarifeyi artık kullanamazmışım. hazır kartta en uygun hangi tarifeyi kullanabilirim? 6gb ve 40₺ bandında...

• Zendo kullanıcısına yanıt
    Faturalı kullanırım derseniz hocam, akıllı fatura özelliği olan ve 5 GB interneti olan Faturalı Fırsat Midi paketi 30 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Elçi yakını ile şifre alabilir uygun fiyatta paket alabilirsiniz hocam, çalışan yakını kastınız egm tarifeleri gibi bir şey mi acaba kamu tarifeleri falan, onlar ise polis yakınları falan faydalanabilir
    Şöyle bir kampanya hocam çalışan Yakını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı hocam Elçi ile tek fark sanırım Platinum olması.

• valla elçi yakını şifrem var ama çalışan yakını kriterlerine uygun değilsiniz.
  • Şifreniz ile 20 GB interneti 59 Lira'ya alabilirsiniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 18 Eylül 2020; 18:49:27 >
    Platinum'un ayrıcalıkları bir işe yaramaz. Hiçbir artısını görmedim.

30 lira fazla farka fazladan 10GB, salla kazan gb garantisi, dk olarak çok daha fazlası ve bi tık daha iyi hizmet alacaksın.

Ben Platinum tercih ederdim.

• Danqer23 kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Usta sen bilirsin belki, faturalı maksi plus 1 ay doldu, faturalı fırsat Midi paket seçebiliyorum açıldı 5gb paket, ben buna düşürebilir miyim paketi cezasız vs? Paket yükseltme problem olmuyor da düşürme de başıma ne gelir

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    1 kereye mahsus bir alt tarifeye geçmeye hakkın var. Ceza vs yansımaz.

Fakat senin ki faturasızdan faturalıya geçişe özel tarife olduğu için yapabileceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 18 Eylül 2020; 22:20:50 >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Önceden satın alma kapalıydı hattına uygun değil diyordu, yeni açıldı sistemden. Denesem zararı olur mu? Yada 532 mi dillendirsem

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Zararı olmaz, 532'den dene bakalım hocam.

• TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.