Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: avcı001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.564
Cevap
669
Favori
1.147.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olur.
  • lifecell sarı günler paketiniz var 15gb 1000 dk ve 100 sms. taahütünüz 9 unda bitiyor size verilen tekliflerden hoşnut değilsiniz. taahüt bittikten sonra hazır karta geçip 31 gün geçirip https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-maksi-plus-paketi bu pakete mi geçerdiniz, biraz kısıp https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-super-firsat bu paketi mi zorlardınız yoksa ben böyle 15 gb iyiyim kafam da rahat diyip https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-15-plus#aa bununla mı devam ederdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pretilakiozi_35 -- 6 Haziran 2020; 19:57:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekkke1903

Hocalarım sizce;
    Lifecell 10gb mı?
    Genç 5 GB+ şampiyon paket mi?
    İkiside 34₺
    GB açısından soruyorum? Dk.nönemli değil.
    Lifecell Hoşgeldin 5GB net açısından daha avantajlı. 8 GB full heryöne + 2GB sosyal medya. GNÇ ise sadece 6GB full heryöne.+ 3GB sosyal m.
    GNÇ Avantaj 6'nın artısı 250 dk fazla ama Lifecellde de +1000 bip dak var. Net açısından da Lifecell Hoşgeldin 5GB (10GB) bir tık daha avantajlı.
    30 Haziran son,bir daha gelmez böyle paket.
    TV plus kullanırsan +5GB hediyesi var. Ben de TV plus ve Dergilik kulllanmam diyordum,şuan müdavimi oldum her ikisinin de. Hiç belli olmuyor. Bir bakıyorsun işine yarıyor. Fizy kullanırsan zaten avantaj artıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Lifecell Hoşgeldin 5GB net açısından daha avantajlı. 8 GB full heryöne + 2GB sosyal medya. GNÇ ise sadece 6GB full heryöne.+ 3GB sosyal m.
    GNÇ Avantaj 6'nın artısı 250 dk fazla ama Lifecellde de +1000 bip dak var. Net açısından da Lifecell Hoşgeldin 5GB (10GB) bir tık daha avantajlı.
    30 Haziran son,bir daha gelmez böyle paket.
    TV plus kullanırsan +5GB hediyesi var. Ben de TV plus ve Dergilik kulllanmam diyordum,şuan müdavimi oldum her ikisinin de. Hiç belli olmuyor. Bir bakıyorsun işine yarıyor. Fizy kullanırsan zaten avantaj artıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam gnç 2+3=5 GB(25₺)+ şampiyon paket(9₺) olarak sormuştum.
    Combo yapsak lifecell 5gb(10)'a göre daha iyi olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekkke1903 -- 6 Haziran 2020; 21:22:43 >

• cianni kullanıcısına yanıt
    2'ye katlama tanımı Turkcell'in abonenin kafasını karıştırıp,bunalan abonenin " amaann bişey anlamadım yap gitsin" durumuna gelmesi için yaptığı bir taktik. Yıllardır bu taktiğinden asla vazgeçmiyor. Paket ve kampanya tanıtımlarında ve bilgilendirmelerinde bir sürü karmaşıklık sunar ki bunu bilinçli yapıyor. Özellikle zaten eski abonesine verilebilen paketlerin şartlarını okuduğunuzda işin içinden çıkamazsınız,müthiş bir karmaşık algoritma. Turkcell kelime oyununa çok başvuran bir operatör.Yıllardır bunu yapar.
    2'ye katlama şöyle: Aslında senin aldığın paket 7.5 GB,ama yıllık taahhut verdiğinde 15GB geliyor her ay.
    Taahhütün bittiğinde bu 15GB gerçek rakama döner 7.GB olur.
    Bu karmaşıklığı ilk soran siz değilsiniz,hem forumda hem bayilerde bunu çok soran var. Sanılıyor ki 15GB 2 ile çarpılacak 30GB olacak. Turkcell'in 30GB'ı da bu fiyata vermeyeceğini bildikleri için yanlış düşündüklerini de tahmin edip gerçeği öğrenmek istiyorlar.
    Forumdan da yıllar içinde şahit olduğumuz kadarıyla,bizzat benim de yaşadığım Turkcell kelime oyunu yaparak,yanlış anlaşılmaya müsait kelimelerle aboneyi kekleyebiliyor ve hak ettiği kazanımı vermediği oluyor. Abone hakkını istediğindeyse,"Siz yanlış anlamışsınız,orada şunu demek istiyor,şu anlama geliyor" cevabını tak diye yapıştırıyor. Hatta bazen Turkcell'in zorda kalıp kampanya şartlarında abone lehine olan bazı cümleleri bir gecede silip,aboneye de "bakın sizin dediğiniz bilgi şartlarda yazmıyor" dediği oldu. Forumda bizzat ekran görüntüsüyle bunu kanıtlayanlar da oldu. Benim de başıma geldiği için şaşırmıyorum.
    Biz gibi tecrübeli kişiler bu durumları bildiği için kampanya yada paket detaylı bilgilerini daha iyi anlıyoruz.
    Bütün opetatörlerde bu gibi benzeri durumlar yaşanıyor,sadece Turkcell'i eleştirmiyorum ama Turkcell bu taktikte yıllardır ısrarcı ve bilinçli yaptığını düşünüyorum. Açıkcası üniversite öğrencilerinin bile anlamakta zorlandığı paket şartlarını her insan nasıl anlar çok kişi düşünüyor. Amaç da anlayamasınlar,kafalar karışsın ve "amaan yap gitsin,Turkcell ne derse kabulüm" aşamasına getirmek.

• 9 haziranda taahhüt bitecek. Dijital operatör ve müşteri hizmetlerini aradıgımda 4 gb+ 500 yada 750 dakikamıydı neydi 44 TL civarında rakam çıkıyor.Dakika fazla zaten internet kullanımı 4/5 gb yeterli. Çıkan en uygun pakette bu.Vergiyle vs bu rakam 50 TL bulur.

Faturalıya yeni geçenlere yada farklı operatörden gelenlere daha uyfun kampayalar var. Ayrıca çogu kampanyada bu paket hattınıza uygun degil diyor.

Son çare faturasız geçecegiz.4 günde geçiyormuş kampanyasız fiyatüzerinden 4 günlük ücreti alacaklar.30 TL verip 1 ay için 500 dk 1 gb internet vereceklermiş mecbure iletişimin kesilmemesi için.

Belki hazır karta geçip 1 ay sabrettikten sonra faturalıya yeni geçenlere özel paketlerden alabiliriz. Aynı paket faturalıya yeni geçene 35 TL bize 45 TL.
  • Cihaz Samsung Yurtiçi garantili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uzun yazmışsınız ama,siz son 90 gün içinde numara taşıyarak gelen abonemisiniz,yoksa taahhütü devam eden yada biten abone mi? Bunu ne olarak başta yazsaydınız o gün cevap yazabilirdim belki. Sorularda durum açıklayıcı olmayınca diğer sorulara geçiyorum.

Sizin de yazdıklarınızın arasında olan Turbo Fırsat 44 ( 44 TL 12 Ay 10GB +1000 dak ) uygun bir paket. Şartları uymadığı halde uymayanlar da alabilmiş diye duydum. Ben de bunun üzerine denedim,veriyor ama onaylamadım tabiki.
    Bugün yada 9 haziranda zam gelebilir. Taahhütü bitmek üzere olan,yada bitenler varsa,10 GB + 1000 dk 44TL'ye uyuyorsa almayı deneyebilirler. Sonucu buraya yazarsanız başkası da yararlanır.
    Link:
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-44

• Lifecell 6gb+1000dk lık 42tl lik 2 hattım var.Memnunum turkcell den .Temmuz 27 si gibi taahhüt bitiyor.Sanıyorum aynı tarifeye kazık bir fiyat çekerler makum eski müşteriyi öpme rutini.
    Benzer içeriğe en kısa yolsa nasıl elde edebilirim.Başka oparatöre geçip 1 ay felan beklemek istemiyorum yazın turkcell gibisi yok.
    Gerekirse 3 ay felan faturasızda da kalabilirim.
  • Qklavye Q kullanıcısına yanıt
    Tahhütünüzğn bitimine 10 gün kala Temmuzun 15'i ve 20'si arası karar verin uygulayın.Şuan erken. O zamana kadar yeni paketler gelebilir. Dijital operatörde arama boşluğuna paket yazınız,100'den fazla sonuç çıkacaktır. Hangilerini alabiliyorsunuz,hangilerini size veriyor kontrol edip not alın.İlla size teklif edilenleri alabilirsiniz diye şart yok. Bu şekilde alabileceğiniz bir çok paketi de görmüş oluyorsunuz. Numara taşıyarak gelene verilen Rahat harici bir faturalı paket varsa istediğiniz,numaranızı taşıyıp,diğer operatörde açıldığı gün geri taşısanız da yararlanırsınız. Faturasız için ise 30 gün dolmalı diğer operatörde.
    Dediğim gibi daha 50 gününüz var,acele etmeyin.

• Tt faturalıdan turkcell faturalıya numaramı taşıyacağım. 9-10gb arası internete ihtiyacım var 39Tl GNC FIRSAT MİDİ pakedini seçtim. Bu paketten daha fazla internet veren var mı o fiyat aralığında? GNC MİDİ pakedi tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bezdumda -- 7 Haziran 2020; 2:55:4 >
  • ARKADAŞLAR,
    ANLAŞILIYOR Kİ TURKCELL YA YENİ PAKETLER,YENİ KAMPANYALAR DUYURACAK,YADA PAKETLERİN FİYATLARINA ZAM YAPACAK.

KONUNUN İLK (1.) SAYFASINDAKİ İLK YAZIYI YENİ PAKETLER VE YENİ FİYATLAR BELLİ OLUNCA DÜZENLEYECEĞİM.

ÇOK KAYNAK BİR YAZI OLACAK. BEDAVAYA İNTERNET ALABİLECEĞİNİZ İMKANLAR YİNE DETAYLICA ANLATILACAK.
    BURADA SORULACAK BİR ÇOK SORUNUN CEVABI KONUNUN İLK SAYFASINDAKİ İLK YAZIDA BULUNACAK.

2 DAKİKANIZI HARCAYARAK KONUNUN 1.SAYFASINA KONUNUN BAŞINA GİDİP KONUYU 💛 butonuyla favorilerinize ekleyip 👍 butonuyla da destekleyip KONUDAKİ DÜZENLEMELERDEN VE GÜNCEL KAMPANYALARDAN ZAMANINDA HABERDAR OLUNUZ.

• Aylık ortama toplam kaç gb alıyorsunuz yani lifecell 5 gb da bağımsız internet olarak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekkke1903

Hocam gnç 2+3=5 GB(25₺)+ şampiyon paket(9₺) olarak sormuştum.
    Combo yapsak lifecell 5gb(10)'a göre daha iyi olmaz mı?

Alıntıları Göster
    Benim sorumuda cevaplar mısınız?
    Bugün ilk paketimi alacağimda:)

• 26 Haziran Lifecell sarı günler tarifem bitiyor.

Eğer dijital operatörden TC tanımlayıp GNC tarifesine geçersem, tekrar kendi TC em ile düzenleyebilir miyim?

Veya avantajlı bir paket var mıdır? Bir tek turbo 18 çıkıyor 80 tl o da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BahadirAykt -- 7 Haziran 2020; 11:16:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turbo ve Platinum olmak üzere 2 çeşit tarife var sanırım.

Turbo, Platinum a göre daha yavaş mıdır 4.5 g hızında? cep telefonu için konuşuyorum.

Yoksa tek fark Dergilik fizy ve gibi ek uygulamalar mıdır?

Platinum kullanan birisi olarak turbo ya geçince pişman olur muyum? Platinum da tek kullandığım internet. Hızlı olması önemli benim için

Teşekkürler

• Turbo hız olarak 100 mbs gecemiyor diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Sözleşme bitimine 3 gün kalaya kadar,Dijital operatörden hergün günde 2 kere girip sizin alabileceğiniz paketleri görmek ve karar vermek gerekir. Turkcellde taahhüt bitimi için en önemli çözüm budur. Bugün sizin alabileceğiniz 2 paket görünür,yarın 1 paket daha görünebilir. Hergün kontrol ediniz. Bu demek değildir ki son gün daha uygun paket gelir.Hayır,bugün daha uygun bir paket yarın silinebilir pahalısı gelebilir. Uygunu bulduğunuz an daha iyisini bekleyeyim riskine girmeden almak gerekli.
    Dijital operatörün yanında Müşteri Hizmetleri de aranarak başka ne verebilirler sormalı,bazen dijitalde çıkandan farklı paket görebiliyorlar.
    Turkcell Şifre alıp siz de webden girip alınabilen paketleri her gün görebilirsiniz,alabilirsiniz. Ben annem için Maksi plus akıllı paket taahhütü bitiyor,uygun paket alamıyorum ve 1 hafta daha aynı yöntemle takip ediyorum. 2 gün önce olmayan bir paket daha koymuşlar alabileceğim ,uygun aslında ama 15GB internete değil,6 GB nete,1000 dakikaya ihtiyaç var. Gelen paketler ya 500 dakika 4 GB 750 dk, yada 15GB 1000 dakika. 49 TL altına uygunu bekliyorum bakalım son 2 güne ne olacak. Yoksa git-gel yapacağım.
    Benim sözleşme bitti yine alabileceğimiz paketler güncellenir mi dediğiniz şekilde?

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Turbo ve Platinum 1. önceliklendirmededir. GNÇ, Lifecell, Hazır Kart ve Rahat 2. önceliklendirmededir. Yani ikiside aynı, hız olarak bir fark yok.

Bence arada 2 fark var. Salla kazan GB garantisi ve müşteri hizmetleri desteği. Seçim senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 7 Haziran 2020; 12:17:2 >
  • GNÇ Fırsat Pro'da olan hattımın taahhütün son ayıydı artık. 1 aydır uygulamadan 16GB + 5GB SM + 1000DK + Turkcell içi sınırsız, WP ve BiP sınırsız teklifi geliyordu. Daha iyisini bekledim ama olmayacak gibiydi ve 69 liradan bastım taahhütü.

Benim durumumda olanların bilgisi olsun.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

Mevcut Turkcell'li için gayet iyi fiyat/içerik tarifesi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 7 Haziran 2020; 12:29:33 >

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.