Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (151. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 17 Misafir - 20 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
22.547
Cevap
665
Favori
1.145.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
199 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    klonwars K kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkürler 31.günde geçebildim ama ne yazık ki MH ile pek mümkün olmadı. TİM üzerinden geçiş işlemini yapabildim.

Adıma kayıtlı fatura ve Kimlik Kartı istediler. 15 dakika sürdü işlemler 1 saat içinde de tarifeye geçişim tamamlandı.
  • mcornek kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: klonwars

evet takip ettiğim bu paketti, son geçişler hakkında geri dönüşleri bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Bugün geçirdim bir hattımı bu pakete, 6 aydır faturasızdaydı yatıyordu hat. Bugün bu teklif edildi TİM'de, kabul ettim :)
  • diğer hattım için de ayın 7sini bekliyorum, 6sında taahhüdüm doluyor. Şu anda bana özel teklif yok, Vodafone yolcusu gibiyim şu an için. 3 ay deneme süresi yazılmış Vodafone'da :)
  • Goller Cepte oyna internet kazan için:
    06.06.2020 Almanya> Borussia Dortmund - Hertha BSC Berlin
    06.06.2020 Belarus 1.Lig> FK Slutsk - Torpedo

maçlarını düşünüyorum arkadaşlar. (YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 6 Haziran 2020; 1:0:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

Tekrar teşekkürler 31.günde geçebildim ama ne yazık ki MH ile pek mümkün olmadı. TİM üzerinden geçiş işlemini yapabildim.

Adıma kayıtlı fatura ve Kimlik Kartı istediler. 15 dakika sürdü işlemler 1 saat içinde de tarifeye geçişim tamamlandı.
    Hayırlı olsun, teşekkürler. Bu yöntemi daha önce bende yapmıştım. Şimdi başka bir düşüncem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
    Neyse riske atmicaz artik 30 gün durup 30. Gün geçiş için başvururum 3-4 günde geçmek sürer 33-34 gün durmuş oluruz

• Lifecell hoşgeldin 5 gb tarifesi 30 hazirana kadar geçerli yazmakta bu tarifeye numara taşıma ile geçince 30 hazirandan sonra ücretlendirme değişir mi yada kampanya sonlanması halinde tarifesiz ortada kalır mıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugunay35

Lifecell hoşgeldin 5 gb tarifesi 30 hazirana kadar geçerli yazmakta bu tarifeye numara taşıma ile geçince 30 hazirandan sonra ücretlendirme değişir mi yada kampanya sonlanması halinde tarifesiz ortada kalır mıyız
    30 Haziran kampanyaya son giriş tarihi.
    30 Hazirandan önce paketi tanımlayıp alırsanız ilk aldığınız tarihten itibaren 12 ay boyunca fiyatı ve içeriği değişmeden alırsınız. Tabi aradaki detayları kuralları uygulayarak. Paketi aldınız,30 gün sonra paket günü bitti,bittikten sonra 59 gün içinde TL olmazsa paket yüklenmezse paket kaydın düşer. Bu gibi detaylara dikkat edip uygularsan 12 ay boyunca paketi alırsın. Mesela 20 Haziran 2020'de paketi tanımladın aldın diyelim,20 Haziran 2021'e kadar kriterler sağlandıkça aynı fiyata alırsın.
    Turk Telekom ve Vodafonede kullanırken zam yansıyabiliyor mesela,Turkcellde şuan böyle bir durum yok.

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Evet riske gerek yok.
  • taahütüm bitmiş durumda 99 tl den aşağı da tarife önermiyorlar.
    12 gb platinum üyesiyim. 6 ya düştü şimdi 99 tl den

18 gb var 99 tl ye onu verin diyorum onu da vermiyorlar.
    bu durumda ben de 1 ay başka hatta geçsem diyorum.

prosedür nasıl işliyor.
    numaram değişecek mi?

banka işlemleri ve başka işlemler için filan numaranın değişecek olması beni korkutuyor.

eğer değişmeyecekse sorun yok demektir 1 ay başka tarifede olmanın.
    teşekkürler
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Git-Gel yapıp Faturalı pakete taahhüt vereceksen 30 gün beklemeye gerek yok.Diğer operatörde hattın açıldığı gün Turkcell faturalıya geri taşıma başvurusu yapabilirsin.(Sadece Rahat tarife için 90 gün)
    Hattını Türk Telekomda en düşük faturalı bir tarifeye taşı,taahhüt verme,Turk Telekomda hattın açıldıktan sonra,hattını Turkcell'e geri taşıma başvurusu yap. Numara taşıma kampanyasından yararlanırsın. Faturasız için 30 gün,Rahat için 90 gün diğer operatörde doldurma şartı var.
    Numara taşıyınca numara değişmez. Hattın yasal sahibi başvuru yapabilir kimliğini verip imza atarak.
    Şu linkteki paketlerden sana uyanı seçebilirsin.GNÇ olabilirsen daha uyguna alırsın.
    >> Numara Taşıyana Turkcell Faturalı Paketler>>https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-olmak-istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 6 Haziran 2020; 11:39:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Git-Gel yapıp Faturalı pakete taahhüt vereceksen 30 gün beklemeye gerek yok.Diğer operatörde hattın açıldığı gün Turkcell faturalıya geri taşıma başvurusu yapabilirsin.(Sadece Rahat tarife için 90 gün)
    Hattını Türk Telekomda en düşük faturalı bir tarifeye taşı,taahhüt verme,Turk Telekomda hattın açıldıktan sonra,hattını Turkcell'e geri taşıma başvurusu yap. Numara taşıma kampanyasından yararlanırsın. Faturasız için 30 gün,Rahat için 90 gün diğer operatörde doldurma şartı var.
    Numara taşıyınca numara değişmez. Hattın yasal sahibi başvuru yapabilir kimliğini verip imza atarak.
    Şu linkteki paketlerden sana uyanı seçebilirsin.GNÇ olabilirsen daha uyguna alırsın.
    >> Numara Taşıyana Turkcell Faturalı Paketler>>https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-olmak-istiyorum
    çok teşekkür ederim.
    hayır duamı aldınız :)

• Merhaba, Turkcell platinum 12gb olan tatifeyi superonline ile birlikte, dört dörtlük tarife olarak kullanmaktayım. Temmuz sonuna doğru tahahütüm bitiyor . Superonline 25 mb fiber 81 tl
    Turkcel hat 12gb 1000dk 82 tl
    Turkcell mevcut aboneye uygun bir trife vermiyor.
    Neti ve hattı vodafone taşıma kararı aldım.
    Vodafone red 20 tarifesi ilk 3 ay 50 tl sonraki 12 ay 59 tl.
    Vodafone net 35 mbps fiber 74 tl vodafone tv 24 ay bedava.
    Eğer buna yakın teklif veya tarifler var ise taşıma ile uğraşmayayım.

• Turkcell yeni gelene 20/25₺ arası paket varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Taahütüm bitmesine 2 gün kaldı faturasıza geçersem 1 ay boyunca konuşma internet vs hangi paketi almak gerekiyor ne yapacağız 1 ay boyunca ?

• Arkadaşlar bu lifecell sarı günler + tarifem 24 Haziranda sona eriyordu, bugün itibariyle Turbo 15+ tarifesine geçtim aylık 69TL olacak şekilde 12 ay, acaba bugün ve 24 haziran arası nasıl faturalandırılacak?

Bir de bu 2 ye katlama olayını tam anlayamadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

30 Haziran kampanyaya son giriş tarihi.
    30 Hazirandan önce paketi tanımlayıp alırsanız ilk aldığınız tarihten itibaren 12 ay boyunca fiyatı ve içeriği değişmeden alırsınız. Tabi aradaki detayları kuralları uygulayarak. Paketi aldınız,30 gün sonra paket günü bitti,bittikten sonra 59 gün içinde TL olmazsa paket yüklenmezse paket kaydın düşer. Bu gibi detaylara dikkat edip uygularsan 12 ay boyunca paketi alırsın. Mesela 20 Haziran 2020'de paketi tanımladın aldın diyelim,20 Haziran 2021'e kadar kriterler sağlandıkça aynı fiyata alırsın.
    Turk Telekom ve Vodafonede kullanırken zam yansıyabiliyor mesela,Turkcellde şuan böyle bir durum yok.

Alıntıları Göster
    Detaylı bilgiler için teşekkürler birde bir sorum daha var lifecell 5 gb hoş geldin paketine geçtim diyelim 5 gb internete ek türkcelle geldiğim için 3 gb daha ek vericek yani 8 gb internet 500 dk bip sınırsız bip her yöne 1000 dk alıcam.Bunun haricinde türkcelin ile özel kampanyası var İzmir'deyim ben kampanya kapsamındayım her ay 25 tl paket alımı yapınca 1000 dk her yöne yada 2 gb seçimli olarak bu ek paketleri de ile özel kampanyası dahilinde 12 ay veriyo.Yani 34 tl ye lifecell 5gb +3 gb ve ile özel kampanyası kombo olur mu ?

• Hocalarım sizce;
    Lifecell 10gb mı?
    Genç 5 GB+ şampiyon paket mi?
    İkiside 34₺
    GB açısından soruyorum? Dk.nönemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekkke1903 -- 6 Haziran 2020; 19:21:30 >
  • Avea bayileri hat olmadığını söylüyor kontörlü geçiş yapacağım dediğim zaman ne yapılmalı

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.