Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Thierry Henry 20 , code61 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.458
Cevap
661
Favori
1.136.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
198 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkür ederim hocam cevabınız için iyi günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Hoşgeldin 4GB full + 3 GB full + 500 dk = 32 TL
    GNÇ Hoşgeldin 2 GB full + 3GB sos.medya + 500 dk = 25 TL

34 TL öderim dersen 10GB olan paket de var.
    25 tl paket iyi tesekkurler. Sosyal medya da 3gb denmis. Tarayicidan girilirse kota gidiyormu. Yoksa uygulamalarinda mi girmek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 29 Mayıs 2020; 8:29:13 >
  • Merhaba sevgili hocam. Ben de ilk defa turkcell'e geçmek istiyorum. Pahalı olduğunu düşündüğüm için hiç seçmedim. Turk telekom , bimcell , vodafone kullandım. Hat sahibi ben değilim ve hat sahibi olan ebeveynim ile farklı şehirlerdeyiz. Ayrıca hattıma yıllardır gelen spam iddia smslerinden bıktım. Hat taşımada zorluk çıktığı için bana " herhangi bir faturalı tarife alırsanız ücretsiz hat verebiliriz" dediler.

Normalde 15 gb lik bir tarife kullanıyordum ancak şu pandemi döneminde eve adsl bağlattım bu sebeple ne kadar az gb'li ve düşük fiyatlı faturalı tarife olursa o kadar iyi benim için. En mantıklısı GNÇ fırsat (500dk,250sms,2gb+3gb sosyal = 29₺) görünüyor. Başka, daha uygun tavsiyeniz var mıdır hocam ?
  • selamlar 34 Tl ye 10 gb olan paketi öğrenebilir miyim?
  • Turkcell "Lifecell Hoş Geldin 5GB" paketini 1 sene kullandıktan sonra yine benzer özellikte bir tarifeyi mevcut operatörde aradım. Faturasızda kalmaya devam edersek 6gb için 45 TL teklif ettiler. Faturalı 12 ay taahhüt ile 1000 dk 1000 sms 10 gb interneti 39 TL'ye (Faturalı Maksi Plus Paketi -1 yıllık taahhüde interneti 2'ye katlama özelliği ile) kabul ettim.

Farklı operatörlerde daha uygun tarifeler olduğunun farkındayım ama turkcell'de kalma adına bir miktar daha fazla ödemek zorunda kaldık bilinçli olarak.

Geçen sene konu sahibinin tavsiyesi üzerine bu tarifeyi seçmiştik, sonrasında (1 yıl sonra) gelen teklifleri yazmak istedim teşekkür olarak.
  • gyradel kullanıcısına yanıt
    digital operatörde alt tarafta hala lifecell olarak mı gözüküyor?

tarife lifecell olmamasına rağmen lifecell gözüküyor ve lifecellin alabildiği ek paketleri alabiliyorum

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 29 Mayıs 2020; 17:6:6 >
  • Hayır, İşlem Merkezi ve Turkcell logosu var.
  • gyradel kullanıcısına yanıt
    anladım benim şansıma böyle bir bug olmuş o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: gokemgok

selamlar 34 Tl ye 10 gb olan paketi öğrenebilir miyim?
    Lifecell Hoşgeldin 5GB Faturasız.
    Konuda önceki sayfalarda detaylı anlatımı var. Çok geride değil sanırım,son 3-4 sayfa içerisinde olmalı.

• Hocam iyi günler sözleşmenin bitimine 2 ayım var genç+ avantaj paketi 70₺ görünüyor bitimine yakın daha avantajlı paket alabilir miyim yoksa şimdi buna geçebilir miyim ?

• Turkcell faturalı kullanıyorum şu anda yenilemem lazım 1 ayım kaldı. Maks 40 - 45 tl civarında en az 8gb 750dk 100sms nasıl yapabiliriz? Teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Alan memnun
    https://forum.donanimhaber.com/turkcell-turba-20-gb-indirim-kuponu-trcell-sinirsiz-heryone-1000-dk-500-sms-59-90-tl--142613851
    Hocam
    Kod bu yakınlarda gelirmi? 10 haziranda sözleşme bitiyor. Kodla indirimli yenileyim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Hocam
    Kod bu yakınlarda gelirmi? 10 haziranda sözleşme bitiyor. Kodla indirimli yenileyim dedim.

Alıntıları Göster
    Konu sahibine sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BiP uygulamasında Kim 1 GB ister ve Bil Kazan bilgi yarışmasından internet kazanmayı yapmayı unutmayın.
    Sorular resimde görüldüğü gibi çok kolay,prosüdür gereği cevaplıyorsunuz. Her hafta 350 MB-500 MB kesin alıyorym,ayda 2 GB yapar.

Kim 1 GB İster için,100 MB olunca ekrana Pes Et yazıp gönderiyorsunuz,yada bilginize güveniyorsanız 20GB KAZAN tıklayarak devam ediyorsunuz.Her pazartesi başlayın yapmaya,zira bugün kazanamazsanız pazar dahil hergün deneme hakkınız var.Ben pazartesi-salı-çarşamba-perşembe-cuma 1GB için zorluyorum,başaramazsam ctesi-pazar 100 MB alıp PES ET yazıp bırakıyorum.

BİL KAZAN için,250 MB olunca ister TAMAM tıklayın 250 MB alın,yada bilginize güveniyorsanız devam edin zira ilerledikçe sorular zorlaşıyor. Haftada 1 hakkınız var.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• faturasız tahahhütsüz 5-6 gb internet 500 dk hangi paket alabilirim.

• oturbisuraya O kullanıcısına yanıt
    Gnç Avantaj 6 GB Paketi 34₺ hocam

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-avantaj-6-gb

• Faturalı hat için uygun fiyatlı 250/500dk Ek konuşma paketi yada ek konuşma dakikası veren herhangi bir uygulama varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trmp -- 31 Mayıs 2020; 14:9:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trmp

Faturalı hat için uygun fiyatlı 250/500dk Ek konuşma paketi yada ek konuşma dakikası veren herhangi bir uygulama varmı?
    Bip'den konuşmak sıkıntı olmayacaksa Şampiyon paket ile heryöne aylık 500 dakika + içindeki Aylık Goller Cepte Standart paketi ile her hafta 6 maç seçip ayda en kötü ihtimalle 8GB net alırsın.
    Bip Heryöne 500 dk + 8GB dersek= 9TL maliyeti. (şampiyon paket)
    Detayları önceki sayfalarda anlattım. Öğrenen alan kullanan teşekkür ediyor. Hatta paket almayıp bunu alarak aylarca devam edenler çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 31 Mayıs 2020; 17:38:36 >
  • Teşekkürler. Peki bipten konuşma ile normal konuşmanın farkı sadece bip uygulamasının içine girip karşıdaki bipi olsun olmasın herkesi arayabilmek mi oluyor? Eskiden turkcelliydim şampiyon paketi kullanmıştım. Fakat arama kısmını bilmiyodum

• S.a..herkese..vodafonedan hat taşıma yapmayı planliyorum turkcelle..yalniz bayiler hazir karta taşıma yok demekte..34 tllk lifecelle tasima istedigimde ayni muamele görürmüyüm..bir sorum daha var..sayfalari okudum lifecell 10 gb denilmekte..lifecell 5 gb paket içinde 3 gb yeni gelen müşteri için peki bu 2 gb nereden geliyor..bunu anlamadım..ilgi gösterip yardımcı olan herkese cok teşekkür ederim..

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.