Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (144. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
22.564
Cevap
669
Favori
1.147.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

%25 sosyal destek kampanyası ile bu fiyata geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud__Strife

%25 sosyal destek kampanyası ile bu fiyata geliyor.
    İndirim nasıl tanımlanıyor hattımı yeni taşıdım kızımın kımlıgının uzerıne gnctrkcel almak ıstıyorum yardımcı olurmsun
  • ejke E kullanıcısına yanıt
    Engelli kartı veya belgeniz varsa turkcell tim’e gidip başvurabilirsiniz.

• Ronon Dex kullanıcısına yanıt
    Hat sahibi sizseniz yada eşiniz ise 4 yaşındaki oğlunuzun Ad Soyad, TC No, Doğum Tarihi bilgileriyle yararlanabilirsiniz. Numara taşıyacaksanız oğlunuzun kimliğinin aslını verin bilgilerini girsinler başvuru sırasında. Özellikle belirtin GNÇ yapacağınızı. Zaten Turkcelliyseniz Dijital Operatörden Profil ayarlarından kullanıcı hat sahibi değil seçerek oğlunuzu kullanıcı gösterin bilgilerini girerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Hat sahibi sizseniz yada eşiniz ise 4 yaşındaki oğlunuzun Ad Soyad, TC No, Doğum Tarihi bilgileriyle yararlanabilirsiniz. Numara taşıyacaksanız oğlunuzun kimliğinin aslını verin bilgilerini girsinler başvuru sırasında. Özellikle belirtin GNÇ yapacağınızı. Zaten Turkcelliyseniz Dijital Operatörden Profil ayarlarından kullanıcı hat sahibi değil seçerek oğlunuzu kullanıcı gösterin bilgilerini girerek.
    anladım hocam. engelli raporum var indirimle birlikte gncden mi yararlanmak mantıklı yoksa turbo kampanyasından mı?
  • Ronon Dex kullanıcısına yanıt
    Hangi paketten ne kadar indirim alabildiğinizi,ne kadar internet ve dakikaya ihtiyacınız var bilemiyorum. Ayda 5GB sosyal medya yönüne harcamanız varsa GNÇ PRO avantajdır.

• Dostlar hattımı taşıdım vodafondan,vodafon 19.75 tutarında telsız kullanım ucretını turkcelle postalamıs,turkcel uygulmasındada gozukuyodu tl attım sadece 2.84 tlcekmıs benım 19.75 ortalıkda yok borcunuz yoktur diyor.baya kurcaladım ama bulamadım
  • Sözleşmem sona eriyor. Uygun paketler içinde en ekonomik olanı Turbo+ Süper 15GB paketi. 70 lira çok geliyor ama yine de devam edilebilecek gibi görünüyor. Ancak yıllık abonelik kabul etmiyor. Böyle de güvensiz geliyor; fiyatı ne zaman artacak, cayma bedeli var mı hiç bir şey belli değil. Paketi bu şekilde kullanan var mı?
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/turbo-plus-super-15gb
  • Şampiyon paketi kredi kartıyla mı aldınız,TL düşerek mi,faturaya yansıyarak mı?
    Goller Cepte Aylık Standart Paket ücretsiz aktif oldu mu hemen?

• Hocam birkaç sorum olacaktı paketimin bitmesine 15 gün var ve internetim bitmem üzere.Paket tutarında tl yüklersem paketim yenilir mi, ayrıca bir sms atmama gerek var mı veya hiç yenilenmeyip illa ek paket ni almam lazım?

• Kredi kartıyla web üzerinden satın aldım. Paket alımından 5 dakika sonra baktığımda aktif olmuştu
  • ÇAPAR01 kullanıcısına yanıt
    TL olsa da 30 gün dolmadan yenilenmez.Eğer numara taşıma üzerinden 90 gün geçtiyse Yeni SMS eskiyi iptal edip, yeni tanımlama yapar,şuankini iptal eder,şuanki avantajlı paketinizi kaybedebilirsiniz.90 gün geçmediyse başka numara taşıma avantajlı paketi tanımlayıp alırsınız,şuanki iptal olur.

Eğer 90 gün geçtiyse, Şampiyon paket var önceki sayfada arkadaşın anlattığı,işinizi görmez mi?

• Hocam teşekkür ederim cevabınız için.Şampiyon paket şuanlık gerekli değil benim için 20tl lik bir ek paket varsa almayı düşünüyorum.

• Hocam bir de şey soracağım.Şampiyon paket alırsam Lifecell Hoşgeldin 5GB paketim iptal mi oluyor?

• Arkadaşlar minimum 10gb internet 500dk sesli görüşme ve bu tarifeyi yurt dışında kullanabileceğim en uygun fiyatlı tarife nedir bilginiz var mı?
  • ÇAPAR01 kullanıcısına yanıt
    Ben de Lifecel Hoşgeldin 5GB paketiyle birlikte kullandım ben cevap vereyim. Şampiyon paket kullandığınız ana paketleri iptal etmez,ek paket gibi bir pakettir ama hiç bir paketiniz olmasa da alabilirsiniz.
    Kullanmasını bilirseniz ayda 9TL'ye heryöne 500 dakika,+ 8GB (en kötü ihtimalle ayda 5GB) + fizy üyeliği alırsınız.
    Hepsi 9TL ve şaka gibi. Benim şampiyon paket içinde gelen goller cepte paketindeki maçları oynayarak ayda 16 GB aldığım oldu.Biraz planlı organize hareket edilirse ayda 10GB rahat gelir.

• Merhaba değerli forum müdavimleri turkcell e numara taşıma yoluyla yalnızca ses olmak üzere en uygun paket hangisidir. (evde yedek duracak çocuk kullanımında tuşlu telefon için)

• Hattımı yeni taşıdım 20-30 tl arası uygun bir paket onerebilirmisiniz.
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin 4GB full + 3 GB full + 500 dk = 32 TL
    GNÇ Hoşgeldin 2 GB full + 3GB sos.medya + 500 dk = 25 TL

34 TL öderim dersen 10GB olan paket de var.

• ÖZELDEN BU KONUDAKİ YAZILARIMLA İLGİLİ GELEN SORULARI CEVAPLAMIYORUM.SADECE BURADAN CEVAP YAZIYORUM. BURADAN YAZIYORUM Kİ HERKES YARARLANSIN.YOK BAŞKASI RAHATSIZ OLMASIN FALAN DİYENLER VAR. BURASI FORUM,SORU CEVAP BURANIN TARZI.ÇEKİNMEYİN BURADAN SORUN.
    ZATEN KONUDA ANLATTIYSAM OKUYUP ANLAMAK İÇİN ZAMAN HARCAMIYORSANIZ CEVAP YAZMIYORUM.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.