Şimdi Ara

Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.169
Cevap
92
Favori
298.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bournemouth - Liverpool

Wigan - Derby County

Schalke 04 - Dortmund

Hertha - E. Frankfurt

Heidenheim - Duisburg

Willem - Heerenveen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 8 Aralık 2018; 4:34:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shalke Dortmund maçına oynamaya karar verdim. Bakalım 200 mb geçebilecek miyim ? Daha hiç 100-200 harici birşey almadım. Böyle de uğursuzum 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ajax önerebilirim, psvyi önermekte geç kalmışım dün oynamış 6 atmış bu hafta maç oynamadığım için göz gezdirmemiştim

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Bu sefer 300 MB.

• Aynen yavaş yavaş yükseliyorum hocalarımın sayesinde. 🙈

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

ajax önerebilirim, psvyi önermekte geç kalmışım dün oynamış 6 atmış bu hafta maç oynamadığım için göz gezdirmemiştim

Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi

hollanda liginde psv ajax takibe alınmalı her hafta

• 9 Aralık maç önerileri;

Sporting Lisbon - Aves

Kopenhag - Esbjerg

Utrecht - Heracles

Dundee - Rangers

Huesca - Real Madrid

• paycell hediyem ile gollercepte aldım 16,99 tl olan. 1 ay kullanabilecekmişim, 1 ay sonra otomatik mi yenileniyor? Faturaya girmesini istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

paycell hediyem ile gollercepte aldım 16,99 tl olan. 1 ay kullanabilecekmişim, 1 ay sonra otomatik mi yenileniyor? Faturaya girmesini istemiyorum
    aboneliği google play üzerinden mi alıyorsunuz yoksa turkcell faturama yansıt üzerinden mi?

• quote:

aboneliği google play üzerinden mi alıyorsunuz yoksa turkcell faturama yansıt üzerinden mi?

Alıntıları Göster
    İkisinden de almadım. Salla kazan ile Paycell'de kullanabileceğim 50 TL bakiye kazandım, bu bakiye ile satın aldım. 1 ay kullanabilirsiniz dedi mesajda ama herhangi bir yenilenme durumundan haberdar etmedi. O yüzden soruyorum.
  • quote:

İkisinden de almadım. Salla kazan ile Paycell'de kullanabileceğim 50 TL bakiye kazandım, bu bakiye ile satın aldım. 1 ay kullanabilirsiniz dedi mesajda ama herhangi bir yenilenme durumundan haberdar etmedi. O yüzden soruyorum.

Alıntıları Göster
    satın alma işlemini nasıl yaptınız yani onu soruyorum, goller cepte uygulamasına girdiniz abone ol dediniz sms falan geldi kazan yazıp bir yerlere gönderdiniz o şekilde mi?

• quote:

satın alma işlemini nasıl yaptınız yani onu soruyorum, goller cepte uygulamasına girdiniz abone ol dediniz sms falan geldi kazan yazıp bir yerlere gönderdiniz o şekilde mi?

Alıntıları Göster
    Hayır... "Paycell" kartı ile ödedim.
  • quote:

Hayır... "Paycell" kartı ile ödedim.

Alıntıları Göster
    hocam direk paycell ile nasıl ödeme oluyor anlamadım benim bilmediğim bir şey demek ki. paycell bir ödeme şekli, paycell uygulamasının içinden goller cepte aboneliği alınıyor da benim mi bilgim yok

buradan yapmadınız mı aboneliği?

Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 9 Aralık 2018; 22:19:59 >

• quote:

hocam direk paycell ile nasıl ödeme oluyor anlamadım benim bilmediğim bir şey demek ki. paycell bir ödeme şekli, paycell uygulamasının içinden goller cepte aboneliği alınıyor da benim mi bilgim yok

buradan yapmadınız mı aboneliği?

Alıntıları Göster
    Evet dediğiniz gibi paycell içerisinden gollercepte üyeliği satın alınıyor. Salla kazandan kazandığım 50 TL ile gollercepte ve internet paketi aldım ama işte asıl soru burdan aldım, yenilenecek mi yenilenmeyecek mi?

• anladım demek ki bilmiyormuşum. paycell üzerinden hiç almadım google play üzerinden paycell ile ödeyerek almış olsaydınız aboneliklere gelip iptal edin derdim, ya da sms ile almış olsaydınız iptal yazıp 4515 gönderin derdim ama bu şekilde bilmiyorum en iyisi mh ile görüşmek bu konuda

• 10 Aralık maç önerileri;

Kasımpaşa - Kayserispor

Nordsjaelland - Aarhus

Everton - Watford

Bochum - St Pauli

Jong AZ Alkmaar - Telstar

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

9 Aralık maç önerileri;

Sporting Lisbon - Aves

Kopenhag - Esbjerg

Utrecht - Heracles

Dundee - Rangers

Huesca - Real Madrid
    sonuçlarına bakayım dedim iyi gidiyordu sonu bozdu

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Elimden geldiğince gollü geçmesi muhtemel maçlar önermeye çalışıyorum. Bazı maçlarda sürpriz skorlar ortaya çıkabiliyor. Direkten dönen toplar, verilmeyen penaltılar, VAR'a takılan goller, olumsuz hava koşulları falan derken; skora bayağı bir etki ediyor tüm bunlar. Minimum 5 maç öneriyorum, seçimi de üyelere bırakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Elimden geldiğince gollü geçmesi muhtemel maçlar önermeye çalışıyorum. Bazı maçlarda sürpriz skorlar ortaya çıkabiliyor. Direkten dönen toplar, verilmeyen penaltılar, VAR'a takılan goller, olumsuz hava koşulları falan derken; skora bayağı bir etki ediyor tüm bunlar. Minimum 5 maç öneriyorum, seçimi de üyelere bırakıyorum.
    güzel hizmet hocam

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Jong AZ Alkmaar - Telstar

Bu haftaki ilk hakkımı bu maç için kullandım, 2 gol oldu.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.