Şimdi Ara

Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.169
Cevap
92
Favori
298.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangisi faturasıza hocam bip aylık 500 dk mi veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paycell'den Google Play Store kuponlarım var, paket alabilen var mı bugünlerde, yanmasın haklarım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt
    Bemimde dün Google play kuponu vardı ama kaç tl yazmıyor onu nasıl öğreneceğiz

Sanırım gp yansıtmayı kapatmışlar yandı benimki alamadım

Bugün yarın hafta içi 5 gol üzeri tahminin varsa alayım hocam cunku son 5 hakkı kullanacağım 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Bemimde dün Google play kuponu vardı ama kaç tl yazmıyor onu nasıl öğreneceğiz

Sanırım gp yansıtmayı kapatmışlar yandı benimki alamadım

Bugün yarın hafta içi 5 gol üzeri tahminin varsa alayım hocam cunku son 5 hakkı kullanacağım 🙂
    Bende hem yanacak puanlarımla aldığım hem de hediye gelen çekler var ve nasıl paket alacağımı bilemiyorum, çok üzülürüm bir şey alamazsam...

Futbolla uzaktan yakından ilgim yok, tarih vakit hangisi uygunsa tercih ediyorum

• Hediye çek nasıl geldi valla Turkcell iyice bozdu Google ile paket alsan bile paketi iptal ediyorlar benim şuan 2 ay önce açılmış talebim var halen bekliyor bakalım arayıp sormayınca arayıp isteyeceğim tekrar
    Google ile alınıyorsa ki dünya pak alınır tek al geç dene olursa yaz ki bilelim 🙂
    Paycellde biriken puanlar da günden güne eriyor benim de bişey alamadım

Ben de goller cepte ile biraz bilgi sahibi oldum en azından geçmiş maçları kıyaslayıp oynayınca 7 8 gol bile oluyor 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 4 Temmuz 2020; 23:5:50 >
  • alicans35 kullanıcısına yanıt
    Ne zamana kadar kampanya nerde yazıyor

• x2y kullanıcısına yanıt
    Ek olarak Goller Cepte uygulamasını indirdikleri takdirde GS'ın lig ve kupa maçlarında attığı her gol başına 200MB, Şampiyonlar Ligi'nde attığı her gol başına 400MB internet kazanırlar.

Bunun için sadece goller cepte gs pak mi indirmek gerekli fb olarak uyg kullanıyordum zaten 😏

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    ben de fb liyim ama bu paket icin gs uygulamasini kullaniyorum. faturasizdayim, baska bir paket kullanmadan 9 tlye bu paketle idare edebiliyorum verdigi internet ve konusma ile. bip uzerinden aylik 500 dk her yone veriyor. ayda 24 mac hakki hic gol olmasa bile 2,4 gb garanti oluyor.
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/sampiyon-paket?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 6 Temmuz 2020; 10:52:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2y

ben de fb liyim ama bu paket icin gs uygulamasini kullaniyorum. faturasizdayim, baska bir paket kullanmadan 9 tlye bu paketle idare edebiliyorum verdigi internet ve konusma ile. bip uzerinden aylik 500 dk her yone veriyor. ayda 24 mac hakki hic gol olmasa bile 2,4 gb garanti oluyor.
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/sampiyon-paket?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR
    hangi pakedi kullaıyorsunz dünya pakedi 0.9tl ye almıştım ayda 5 mac aylk 20 mac eder sizinki 24 ?

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    aylardır bu konuda takılıyorsun şampiyon paketin ne olduğunu avantajlarını görmemek için kör olman gerekir. en temel şeyleri gelip soruyorsun ya hala çıldırıyorum, açıp linke bakıp öğreneyim de demiyorsun. sorularını görmek istemiyorum artık blok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevila

• imhiret kullanıcısına yanıt
    gs sampiyon paket alirsaniz goller cepte standart paket sahibi de oluyorsunuz.
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/sampiyon-paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 6 Temmuz 2020; 10:50:45 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Senin gibi 5 6 tane goller cepte paketi ile yatıp kalkmıyoruz kb cahiliz ayrıca link açıp bakabilsem yazmam yani yeri geliyor 100mb interneti 2g ile kullanıp temel seyleri okuyorum

İnternet bağlatacak maddi gücün yok mu dersen var tabiki ama 8 ay kullanmadığım neti bile aylık 50₺den ödedim sonrasında da 8mb kadar fiber dahi olmayan süperonline nete 100 150₺ olarak arttırdılar 2 3 ayda öyle aldılar ben de bu çakallar yüzünden aptal olmaktansa uzak duruyorum empati kurun siz napardınız arkadaşlar

kışa tekrar bağlatacağım tabi doğru kararı vererek

Bu arada hiç bir zaman isteyerek de cvp vermedin verirken de zoraki istemsiz
    benim hatam laf sokuşturman için sana prim vermişim yolun açık olsun 👋

• Forumdaşlar tek hakkım var pakette almadım bugün yada hafta içi 5 gol üzeri tahminleriniz varsa alayım lütfen 😏🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 26 Temmuz 2020; 13:25:51 >
  • Rastgele salladım Hepsini pazar akşamı alacağım, paketi de geri iptal edeceğim, ara ara yaparım böyle artık, gelen sonuçları yine burada paylaşacağım

Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi

• Haftalık 2400 MB

• Bu haftaki elde ettiklerim

• hocam yeşil paket mi aldınız hangi paketten aldınız?
  • berkaygen kullanıcısına yanıt
    Süper paket hocam bu, haftalık olan ama yeşil beyaz paket aklımda bu hafta sonu onu alabilirim, zaten haftalık olanı iptal ettim son faydalarını aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 11 Ağustos 2020; 8:32:9 >
  • biraz kısır geçmiş :)

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.