Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
8
Favori
24.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Perşembe ve pazar verdi bakacaz bakalım ne gelcek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu kilit üye ban oran çöp
  • Çatlat dedik gelen cevap bu:

GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasindan 1 TL karsiliginda 24 saat boyunca yurt icinde kullanabilecegin 1 GB internet paketi kazandin. Internet paketini hemen baslatmak icin bu mesaja 24 saat icinde ONAY yazarak cevap verebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 9 Mayıs 2018; 0:14:28 >
  • Sansımızı deneyelım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarim saatlik 200 mb verdi la.Tarihin en dandik hediyesi herhalde

• Tühsell kazıktır zorunuza gitmesin siz seçtiniz.

• Dün gece 00:00 a kadar açılmasını bekledim çatlattım 1 saatlik 1gb internet verdi uykum gelince o da Turkcell'e hediye kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1saatlik 1gb geldi acayip isime yaradi, tapleti dun zorunlu olarak sifirlamistim evdede degildim uygulamalr gidince 2/3 uygulamayi kurmustum sadece ama bununla simdi butun uygulamalari kurdum 1gb tam yetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saat Vip -- 25 Temmuz 2018; 12:46:51 >
  • istese rahat 10gb verebilir ama bilerek böyle zora zokuyorlar. yok catlat yok patlat ne la bu? vereceksen adam gibi ver millet faydalansın. ben gece çatlattım uykuda saatlik internet vermiş haberim olmadan bitmiş sabah farkettim. boşuna demiyoruz kazıkcell diye. hiç müşteri dostu değiller kaliteli diye ne varsa sokuyorlar.
  • Dünyanın en gereksiz kampanyası

• Benim kadar takip eden kimse yok sanırım bu kampanyayı,her hafta 2 kere deniyorum son 7 seferdir 1 Tl karşılığında internetten başka bir şey vermedi turkcell in en boş kampanyası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konum bilgisini actirmasinin sebebi eger surekli olduğunuz konum eviniz olarak bilinip o zaman 1gb verebiliyor fakat surekli bulundugunuz yer harici bir yerdeyseniz genelde 1tl ye parayla cikiyor. konum tamamen bundan istiyor cakallar.

• Nerdeyse sürekli 1 saatlik 1gb çıkıyor kullanıyorum gayet de işime yarıyor. Günlük olsa tadından yenmez ama bu da işe yarıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.