Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL! (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
59
Favori
161.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benden bayi hat taşıma ücreti istemişti. Sonra tl olarak eklenecek dedi. Sonra baktık saçma sapan bi paket yapmış o parayla. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirdim, iade ettiler tl yi. Sonra buna sms le kayıt oldum işte. Ama o saçma sapan paket tanımlanmış bulunduğu için birkaç aydır haydi gel 2gb yi de alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperturgutb A kullanıcısına yanıt
    Yani hem ile özel avantaj 2gb, hem de haydi gel 2gb dan yararlanıyorum bu kampanyayla birlikte. 10gb+ 3gb sosyal ediyor. Baya iyi.

• alperturgutb A kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinki şans eseri olmuş güzel de olmuş ben geçince vermediler. Haydi gel şartlarını okuduğumda farkettim. gnc avantaja geçerli değil diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tolgahan32 T kullanıcısına yanıt
    Evet, sonradan kardeşimi de bu kampanyaya geçirdik. Onada da başka paketlere girmeden direk buna girildiği için olmadı o 2gb fazladan. Aslında yeni katılacaklar bunun üzerinden bir taktikle o 2gb ı da alabilirler.

• Hâlâ devam ediyor mu arkadaşlar ? Vodafone den geçmek istiyorum

• Evet.
  • Aynı TC ile ikinci kez katılım olduğu kesin midir?Ona göre eşimin hattını da bu pakete taşıyacağım.
  • Bende konu sahibi arkadaşın anlattıklarını uygulayarak hattımı Türk telekomdan taşıyıp bu tarifeye geçtim. Paylaşımı için kendisine teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GNC Avantaj 6 GB paketinden sadece yeni gelen musterilerimiz faydalanabilmektedir. Senin icin gecerli guncel tekliflerimiz icinwww.turkcell.com.tr

Arkadaşlar 2200 a mesaj attigimda bu SMS geliyor..
    Hat oğlumun adina.. gnc tarife.. son 90 gündür hattımız değişmedi.. sorun ne olabilir..
    Ne yapmam gerek..

Bu paketi alamıyorum...

Siteden satın almaya calistigimda bu paket hayatınıza uygun değil diyor..

Yardım pls...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu tarifeyi kullanıyorum 1-2 ay kaldı bitmesine ..bu tarifenin tahahhutu bitince ne önerirsiniz beyler..numara taşı gel mi yoksa faturalımı..
  • Arkadaşlar Haydi Gel 2gb ve İle Özel 2gb ikisi de hâlâ devam ediyor mu geçiş yapmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

• tcreis kullanıcısına yanıt
    Haydi gel bu pakette geçerli değil, ile özel devam ediyor.

• duayn kullanıcısına yanıt
    Turkcelle son 90 gün içerisinde numara taşımış olmanız gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Babboable

Turkcelle son 90 gün içerisinde numara taşımış olmanız gerekli.
    Teşekkürler bilgi icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kullanıcı siz misiniz sorusuna hayır deyip devam ediyorum bilgileri girdikten sonra kaydet dediğimde girdiğiniz bilgiler vatandaşlık bilgileri ile uyuşmamaktadır yazıyor. Sebebi ne olabilir sizce? Yeğenimin tc nosu ile denedim. (7 yaşında acaba minimum 18 yaş sınırı mı var?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 24 Şubat 2020; 19:32:55 >
  • thomsonatommodeli kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şekilde ben de arandım ne yapsam bilemedim.Ben de söyledim böyle böyle 12 aylık fiyat garantisi var nasıl oluyor dedim.Dedi ki sözleşme bulunmadığı için öyle dedi.
  • Bu pakette 30 Haziran kadar geçerlidir ibaresi var komplemi bitiyor yoksa şimdi hattı taşısak 12 ay daha kullanabilirmiyiz?
  • Turkcell'e geçtikten sonra bu paketi almadan önce haydi gel kampanyasının geçerli olduğu bir paket aldıktan sonra bu paketi alırsanız haydi gelden yararlanabiliyorsunuz.Bende oldu .

• Bir hattımı daha bu tarifeye geçirdim.Şu an için bundan iyisi yok sanırım.Ya da bana öyle geliyor.Aynı TC ile ikinci kayıtta yapılabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.