Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL! (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
60
Favori
161.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben şimdi 34 tl olan gnc avantaj 6 gb paketine geçsem. Ama ikinci ay internet az geldi deyip 49 TL olan gnc hosgeldin 10 gb paketine geçebilir miyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SoNKaLe kullanıcısına yanıt
    Faturasızda ki sistemi bilemiyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 mesaj yukarda yazdığım konu hakkında bilgin var mı ???
    Paket suan 37 lere geliyor..müst hizm aradım artık vergi önden kesiliyor dendi.ne diyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Vergiyi öyle veya böyle mutlaka alır hocam.

En temizi bi ay 35 diğer ay 40 yüklemek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 19 Ocak 2020; 13:48:41 >
    Hocam selam, şuan kullanmaktayım 2 aydır. Katılım için en son 31 mart yazıyor şuan. Acaba o zamana kadar da kullanıp daha sonra kampanyadan çıkıp daha sonra 12 aylık tekrardan katılsam nasıl olur sizce? Nasıl fikir

• alperturgutb A kullanıcısına yanıt
    Bu kampanyaya tekrar katılabilmen için farklı bir operatörde 30 gün doldurmalısın.

Onun 9 ya da 6 ay süresi yok muydu işte. Henüz 2 ay geçti vodafone dan geçeli. O süre dolmadan yapsam diyorum

• alperturgutb A kullanıcısına yanıt
    Turkcell'de o süre 30 gündür.
  • metin0 kullanıcısına yanıt
    Son 90 günmüş.
    Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL!

• paket vergiler dahil fiyat diye msj geliyor.. ilk 2 ay ay vergi almadılar.. bu ay vergi kesildi.. 2.80 tl

• Türk telekom cazip bir teklif sunmayınca bu tarifeye geçtim. Şimdilik çok memnunum. Hem telefonun çekim gücü hem İnternet hızı baya farketti. Salla kazan, çatlat ve sürpriz nokta da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

paket vergiler dahil fiyat diye msj geliyor.. ilk 2 ay ay vergi almadılar.. bu ay vergi kesildi.. 2.80 tl
    Hocam bir yerlerden okuduğumu hatırlıyorum.
    Bu iletişim vergisi operatörlerden yıl başında peşinen aliniyormus. Bu sebeple yıl ortasında operatör değiştirdiğinde taşındığın operatör senden iletişim vergisi almıyor. Zaten bir önceki operatörün ödediği için.
    2020 yılına girdiğimiz için sayaç sıfırlanmış oluyor ve vergi başlıyor.

Benden de bu ay vergi almaya başladı Turkcell.

• Bir de diğer hattım vardı. Bimcell. 5-6 aydır yükleme yapmadığım için aramaya kapanmıştı. sadece gelene cevap veriliyordu. 5-6 aylık vergide birikmisti. Bu ay yükleme yaptım. Sadece Ocak ayının vergisini kesti. Diğerlerini kesmedi.

• melifkaya kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı o şekil bimcell var o nda da birikmiş vergi vardı o zaman oda sıfırlanmıstır..

• quote:

Orijinalden alıntı: melifkaya

Hocam bir yerlerden okuduğumu hatırlıyorum.
    Bu iletişim vergisi operatörlerden yıl başında peşinen aliniyormus. Bu sebeple yıl ortasında operatör değiştirdiğinde taşındığın operatör senden iletişim vergisi almıyor. Zaten bir önceki operatörün ödediği için.
    2020 yılına girdiğimiz için sayaç sıfırlanmış oluyor ve vergi başlıyor.

Benden de bu ay vergi almaya başladı Turkcell.

Alıntıları Göster
    dediğiniz TT yapıyor yeni gelene yık sonuna kadar vergi almıyor.. doğru olabilir

• Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL! Bu tarğfe hakkında görüşleriniz nedir ?
    Birde 28 gün geçerli demek ne anlama geliyor 🤔

• Turkcell hattıma c.tesi bilmediğim biri tarafından 40 ₺ yüklendi. Zaten tarifem de 1 gün önce bitmişti. Hemen yeniledi tarifeyi Turkcell. Bir kaç saat sonra tl yükleyen kişi whatsapptan msj attı. Yanlışlıkla yolladım diye, ben de dolandırıcı olabileceğinden cvp vermedim. Ertesi gün Trcell paketi iptal etmiş fakat paket yenileme tarihim 1 ay sonrası görünüyor. Çağrı merkezine durumu anlattım kayıt aldılar ama sonuç alamadım daha ne yapmam lazım sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Turkcell hattıma c.tesi bilmediğim biri tarafından 40 ₺ yüklendi. Zaten tarifem de 1 gün önce bitmişti. Hemen yeniledi tarifeyi Turkcell. Bir kaç saat sonra tl yükleyen kişi whatsapptan msj attı. Yanlışlıkla yolladım diye, ben de dolandırıcı olabileceğinden cvp vermedim. Ertesi gün Trcell paketi iptal etmiş fakat paket yenileme tarihim 1 ay sonrası görünüyor. Çağrı merkezine durumu anlattım kayıt aldılar ama sonuç alamadım daha ne yapmam lazım sizce?
    WhatsApptan size mesaj atan kişiye ulaşın ama bakarsınız o da dolandırıcı olabilir diye size cevap vermez.

• quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Turkcell hattıma c.tesi bilmediğim biri tarafından 40 ₺ yüklendi. Zaten tarifem de 1 gün önce bitmişti. Hemen yeniledi tarifeyi Turkcell. Bir kaç saat sonra tl yükleyen kişi whatsapptan msj attı. Yanlışlıkla yolladım diye, ben de dolandırıcı olabileceğinden cvp vermedim. Ertesi gün Trcell paketi iptal etmiş fakat paket yenileme tarihim 1 ay sonrası görünüyor. Çağrı merkezine durumu anlattım kayıt aldılar ama sonuç alamadım daha ne yapmam lazım sizce?
    Fatura ödeme dolandırıcılığı

Haber 1

Haber 2

• Turkcell faturasız hat ne kadar ?

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.