Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
60
Favori
161.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yoksa katılım mı kapanacak?
    Sitede 2019 Aralık'a kadar yazıyor
  • fifa_05 kullanıcısına yanıt
    Katılım kapanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

icinde degil disinda 9 gb olarak dusun arti hediye 1 gb bi verdi sonra 3 gb bi verdi 3 saatlik kullanim icin baya costu hep boyle devam ederse iyi

yanliz hiz testi olarak dusuk aliyorum ben 4.5 g de neden olabilir 3 g de 30 40 mb 4.5 g de 15 30 mb arasi

Alıntıları Göster
    peki sosyal paket 3 gb bitince 6 gbdan devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

peki sosyal paket 3 gb bitince 6 gbdan devam ediyor mu?

Alıntıları Göster
    yok devam etmiyo 6 gb oylesine duruyo bosuna aliyoruz iyimisin

• quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

Aralık'ta bu tarife kapanacak mı?
    Yoksa katılım mı kapanacak?
    Sitede 2019 Aralık'a kadar yazıyor
    son dakkaya kadar bekleme suan bayilere gidip sorsan o tarife kalkti yalanini soyluyorlar hattini tasiyinca cikiyo ve sakina bayideki post ciazindan yapma 500 dkk 6 gb diyor post ciazi sen kendin msjla yaparsan 750 dk

• quote:

yok devam etmiyo 6 gb oylesine duruyo bosuna aliyoruz iyimisin

Alıntıları Göster
    3 gb ayırınca devam etmeyebilir, öyle ayrı sınırlamalı paketlerde var

• ist merkezi yerde oturmama ragmen aldigim intetnet hizi

4.5 g 15mbs

3g 28mbs

uzun zamandir turkcell kullanmiyordum ama hizlari telekoma gore berbat olmus

turktelekom iki kati daha iyi sorun vardir diye aradim musteri hizmetlerini 2mb hizin altinda oldumu sorun kabul ediyorlarmis

turkcelle gecicekler hiz kalite vs yok kalmamis

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Hızlar bölgesel olarak değişkenlik gösterebilir.. 4.5G'de 15 ve 3G'de 28 alıyorsan bu 4.5G abonesinin orada fazla olduğunu gösterir veya istasyona uzaksındır.

Bi yerde 15 alıyorken başka biryerde 100-200 alırsın bu birazda şans.

Benim evde 20 saat 80-100Mbps alırken akşam saatleri 20'ye kadar düşüyor, talep actım ve istasyon kapasitesi arttırılacak dendi, elindeen iyi band genişliği ve en iyi frekanslar olduğu için kolay bir iş.. Ama diğerleri istese de onu fazla yapamaz..

Sana bir görsel atayım. Bu sabah koskoca devlet hastahanesinde (ki hastahane yani maximum yatırım olacak yerlerden biri) sabah saatlerinde, ki acil falan bomboştu, aldığım hızlar..

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL!

Kalite demek hız demek değildir, sadece hız olarak bakılmaz. Ha öyle bakıyorsan aç 4.5G ihalesini bak bakalım kim ne kadar para basmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 16 Kasım 2019; 18:53:19 >

Bugun bende bu tarife için başvurdum..Evet bayide gösterilen tarifelerde bu paket gözükmüyor.Arkadaş burdan yapalım tarifeni dedi fskat kendim internetten yapıcam dedim..Geçiş sim kartını alıp çıktım.
    Bakalım uzun süre vodafoneden sonra türkcell nasıl gelecek ?
    Umarım pişman olmam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Hızlar bölgesel olarak değişkenlik gösterebilir.. 4.5G'de 15 ve 3G'de 28 alıyorsan bu 4.5G abonesinin orada fazla olduğunu gösterir veya istasyona uzaksındır.

Bi yerde 15 alıyorken başka biryerde 100-200 alırsın bu birazda şans.

Benim evde 20 saat 80-100Mbps alırken akşam saatleri 20'ye kadar düşüyor, talep actım ve istasyon kapasitesi arttırılacak dendi, elindeen iyi band genişliği ve en iyi frekanslar olduğu için kolay bir iş.. Ama diğerleri istese de onu fazla yapamaz..

Sana bir görsel atayım. Bu sabah koskoca devlet hastahanesinde (ki hastahane yani maximum yatırım olacak yerlerden biri) sabah saatlerinde, ki acil falan bomboştu, aldığım hızlar..

Kalite demek hız demek değildir, sadece hız olarak bakılmaz. Ha öyle bakıyorsan aç 4.5G ihalesini bak bakalım kim ne kadar para basmış..
    valla sans filan bilmem.o kadar reklam.var bir numarali hizmet deniyor ama telekomde 30 70 mb aldigim.hizlarda simdi turkcell e gecerek 15 20 arasi takiliyorum turkcellin hizi roketmis gercekten gecince anladik reklam oldugunu

ustelik o kadar soyluyosun bilmem kac mb hizinda internet diye ama sorun oldumu 2 mb altinda islem yapiyosun cok sacma degilmi 5 mb hiz alsan yapacak hic bisi yok yani bolgeselde olda istanbulda hemen cozmeleri gerekir dagin basi degilki burasi

cekim.gucu daha iyi olmasina ragmen aralarinda hic fark yokmus

Aralarında ki farkı sadece hızdan anlamazsın, bunun birçok etkeni var. Şebeke içi bir sesli arama dene.. TT'da bağıra bağıra konuşurken Turkcell'de fısıldayarak bile konuşabilirsin.

Ha benim için önemli olan yüksek hız, yüksek kota ve düşük fiyat diyorsan vallahi hiç vakit kaybetme ve geri dön.

Biraz bilinçlenelim ve insanları yanlış yönlendirmeyelim. Senin orada hızlar düşükse bu oraya has sorundur, geneli bağlamaz. Bak mesela benim attığım testte Turkcell o dediğin Telekom'a kaç kat fark atmış? Yani bu iş tamamen bölgesel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 16 Kasım 2019; 20:10:54 >
  • Merhaba, bugün geçişim tamamlandı. Trkcell hesabımı indirip ve gnç yi indirip girdim. Şimdi sorum; ile özel 2gb için sms gönderdim 2200 a ILFATURASIZ 2GB diye. Talep alındı sonuçlanınca dönecez dediler. Şimdi tl yükleyip avantaj6gb diye mesaj atayım mı yoksa ile özelin sonuçlanmasını mı bekleyeyim? Dk olmadan da sorun oluyor

• alperturgutb A kullanıcısına yanıt
    Beklemenize gerek yok. Tl yukleyip pakedi alin. Hattiniza tanimlanacaktir. Hayirli olsun. Harika tarife

• quote:

ist merkezi yerde oturmama ragmen aldigim intetnet hizi

4.5 g 15mbs

3g 28mbs

uzun zamandir turkcell kullanmiyordum ama hizlari telekoma gore berbat olmus

turktelekom iki kati daha iyi sorun vardir diye aradim musteri hizmetlerini 2mb hizin altinda oldumu sorun kabul ediyorlarmis

turkcelle gecicekler hiz kalite vs yok kalmamis
    Bu islerden pek anlamam. Forumda epey tecrubeli arkadaslar var teknik aciklamasini yapacaklardir. Ben 16 yil tt kullandiktan sonra turkcelle gectim. Baya abartiyorlar bu turkcelli tt den hicbie farki yok diyordum. Gelgelelim tt a gecis yapip hiz testlerinde 2 kat hiz gormeme ragmen stabil internete giremeyince 1 ayi doldurur doldurmaz turkcelle geri dondum.hicbir konuda fanatik olmamak gerek sonucta bu firmalar bize hizmet icin varlar ama turkcellin kalitesi tartisilmaz. Tt ile ayni ligde degiller bence.

• Bir de bayii geçerken 35tl istedi httınıza yüklenmiş olur geçtikten sonra dedi ama hala 0tl gözüküyor. Bu konuda bi bilgisi olan var mı

• alperturgutb A kullanıcısına yanıt
    hayda hocam oyle bırsey yok. nuamra tasırken para ıstemek nedır?

bayiyi şikayet edin.
    resmen hava parası almıs senden. hıç bır operatroe bayısı bu sekılde nuamra tasımak ıcın para almaz. hemde bu skılde
  • Hız durumları band aralığıyla alakalı..türkiyede kullanan 5 band var ..
    Band 1,3,7,8 ve 20 bunların hangisinde daha yüksek hız vardır netten bilgi edinebilirsiniz..
    Muhtemelen bölgenizde kullanan band düşük hız bandıdır..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende sanırım bu tarifeye geçiş yapıcam internetten form doldurarak geçersem kaç günde açılır hattım daha önce bayiye gitmeden hattını taşıyan varmı vodafone kullanıyorum ama bu tarife baya avantajlı geldi şuan fiyat olarak şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TirelessMidfielder

Bu islerden pek anlamam. Forumda epey tecrubeli arkadaslar var teknik aciklamasini yapacaklardir. Ben 16 yil tt kullandiktan sonra turkcelle gectim. Baya abartiyorlar bu turkcelli tt den hicbie farki yok diyordum. Gelgelelim tt a gecis yapip hiz testlerinde 2 kat hiz gormeme ragmen stabil internete giremeyince 1 ayi doldurur doldurmaz turkcelle geri dondum.hicbir konuda fanatik olmamak gerek sonucta bu firmalar bize hizmet icin varlar ama turkcellin kalitesi tartisilmaz. Tt ile ayni ligde degiller bence.

Alıntıları Göster
    konu sahibininde dedigi gibi ses kalitesi ve cekim gucu iyi ama internette ben bi fark goremedim belki disarda acik alanda daha hizli olabilir ama bir dis dustumu aldigim hizlar 10 20 mb arasi dedigim gibi

insanin beklentisi yuksek oluyor 80 100 ler gibi ama oyle degil iste

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.