Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
59
Favori
161.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ile özel 2gb internet kampanyasının bittigine dair az önce mesaj geldi. Kontrol ettim ile ozel 2 gb lık internet hattimdan silinmiş. Varmi boyle bir durumda olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Bende de yükleme yapınca gelmedi bu ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.heda -- 3 Kasım 2019; 13:13:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu her ay yapmamiza gerek yok degilmi 1ay sonunda kendiliginden yenilenecek

• quote:

Orijinalden alıntı: sadi_33

Arkadaşlar ile özel 2gb internet kampanyasının bittigine dair az önce mesaj geldi. Kontrol ettim ile ozel 2 gb lık internet hattimdan silinmiş. Varmi boyle bir durumda olan
    "Ile Ozel Firsat Kampanyasi ile hediye 2 GB paketinizin gecerlilik suresi sona erdi. Size uygun diger tekliflerimiz icinwww.turkcell.com.tr B002"

Paketim yinelendiğinde, yüklenmeyecek mi artık 2gb??

• hattimi faturasiza gecirin dedim gecis islemini yapin sikayet filan yapmim dedim gecirdiler

hat sahibi 40 yasinda paketi alirken insh sikinti cikmaz 25 yas alti yazinca olurmu

• Arkadaşlar paket yenilendiğinden hatta para yoktu sonra para yükledim ve 2200 mesaj gönderdim fakat paketim yüklenmedi.

GNC Avantaj 6 GB Paketine uyeligin bulunuyor. Paketin 30 gunluk suresi dolunca bakiyende yeterli TL varsa otomatik yenilenecektir.

diye bir mesaj geliyor ama paket yüklenmiyor
  • bende bugün geçtim pakete. türk telekom faturalıdan geçtim, cayma bedeli ödeyeceğim acaba nerden öğrenirim ödeyeceğim cezayı

• *124# 'den.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    ama hattım turkcell şuan, bunu tuşladığımda hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Eldorado_ -- 7 Kasım 2019; 19:45:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Eldorado_

bende bugün geçtim pakete. türk telekom faturalıdan geçtim, cayma bedeli ödeyeceğim acaba nerden öğrenirim ödeyeceğim cezayı
    tt arayarak / bayiden veya tt fatura kesildiyse ödemek sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz..
  • İle özel iptal olursa ben kaçarım türk telekomun 27 tl 8 gb tarifesine agalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 yas alti tc yazarken 18 25 olmasimi gerekir 18 alti oluyormu

sadece tc yi girip isim kismina kendi adimi yazsam sorun olurmu

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda bir arkadaş 1-2 yaşındaki çocuğunun kimlik numarası ile üye olmuştu.

TC no sahibinin isim soyisim girmelisiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Önceki sayfalarda bir arkadaş 1-2 yaşındaki çocuğunun kimlik numarası ile üye olmuştu.

TC no sahibinin isim soyisim girmelisiniz.
    evet oldu tskler genc turkcell e kayit nasil olabilirim uygulamayi yukledim giris yaptim menuler cok karisik bisi bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 9 Kasım 2019; 15:21:20 >
  • hallettim cok sukur yardimci olanlara tesekkurler

bu arada baiyi ya 50 tl yada 35 tl yukliyebilirsiniz diyor bosuna 16 tl hesapta kaldi

bu aylik olarak yaziyor onumuzdeki ay yine mesaj atmam gerekirmi otomatik yenilermi

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

hallettim cok sukur yardimci olanlara tesekkurler

bu arada baiyi ya 50 tl yada 35 tl yukliyebilirsiniz diyor bosuna 16 tl hesapta kaldi

bu aylik olarak yaziyor onumuzdeki ay yine mesaj atmam gerekirmi otomatik yenilermi
    yeterli bakıye olduğu sürece, 12 ay yenilenir

• İle özel kampanyası bitti mi devam ediyor mu arkadaşlar sitesinde gözüküyor hala ama bazı arkadaşlar bitti demiş?

• sefaslar kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor, bugün paketim yenilendi. Bir iki saat içinde tanımlandı.

• bu 3 gb sosyal paket 6 gb içinde mi?

yoksa 6+3 gb olarak 9 gb mı? Kullanan arkadaşlar yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

bu 3 gb sosyal paket 6 gb içinde mi?

yoksa 6+3 gb olarak 9 gb mı? Kullanan arkadaşlar yazabilir mi?
    icinde degil disinda 9 gb olarak dusun arti hediye 1 gb bi verdi sonra 3 gb bi verdi 3 saatlik kullanim icin baya costu hep boyle devam ederse iyi

yanliz hiz testi olarak dusuk aliyorum ben 4.5 g de neden olabilir 3 g de 30 40 mb 4.5 g de 15 30 mb arasi

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.