Şimdi Ara

Turkcell - Genç Tarife'ye geçiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
73.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce babamın üzerine olan hattımı Avea'dan Turkcell'e taşımak için başvuru yaptık. Henüz Turkcell'e geçmedi telefon fakat bu akşam yada yarın geçer. Ben genç tarife'ye geçmek istiyordum. Birşeyi farkettim ki hat babamın üzerine var 48 yaşında, hattı kendi üzerime mi almam gerekiyor ? Yoksa öğrenci belgem ve kimliğimle Turkcell Extra'dan numaramı genç tarife'ye geçirebilir miyim ?

• Hattı üzerine alman gerekmiyor..

Hat açıldığında 444 0 535 i ara.. Müşteri temsilcisine bağlan..

Hattı kendinin kullandığını söyleyip Genç Tarife'ye geçmek istediğini söyle..

Kimliğin yanında bulunsun bu işlemler sırasında.. Sana kimlik bilgilerini sorup tarife geçişini yapacaktır..
  • Çok teşekkürler abi rahatlattın beni ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: vp09

2 gün önce babamın üzerine olan hattımı Avea'dan Turkcell'e taşımak için başvuru yaptık. Henüz Turkcell'e geçmedi telefon fakat bu akşam yada yarın geçer. Ben genç tarife'ye geçmek istiyordum. Birşeyi farkettim ki hat babamın üzerine var 48 yaşında, hattı kendi üzerime mi almam gerekiyor ? Yoksa öğrenci belgem ve kimliğimle Turkcell Extra'dan numaramı genç tarife'ye geçirebilir miyim ?

yada hat aşıldıktan sonra türkcell ekstraya gidip kimliğinle geçebilrsin
  • Babamın gelmemesi yeterli adam zaten niye geçiyorsun diyip duruyor, bide hat üzerine almanın 31 TL falan diye duydum bir yerlerden baya üzüldüm boşuna mı geçtik diye :)
  • Bir kimlikle birden fazla genç tarifeye geçiş oluyor mu ben de onu merak ettim.
  • Aşağıda üstad konuşmuş....
    Editlenmiştir...
    quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bir kimlikle birden fazla genç tarifeye geçiş oluyor mu ben de onu merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achina -- 21 Kasım 2009; 23:42:34 >
  • quote:

Yapan yerler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Yapan yerler var.

Sistem izin vermese yapabilirler mi? Farklı günlerde farklı bir bayiye gidip deneme yapayım o zaman.
  • timlerde gecis ucretli mi? talep ederlerse?
  • hayır ücretsizdir.
    bazı iletişim merkezleri kurnazlık sanatıyla seni 2,5 tl ye çalarkentdinlet e üye ederler.
    böyle bişey yok ama bizde böyle diyorlar,
    onlarda işlem yapmazsan ücretsizdir
  • Bende Turkcell hazır kart var. Benim üzerime.Yaşım malum sınırın üzerinde kardeşim falanda yok genç tarifeye geçirtmek için fakat yaşı tutan tanıdıklarım var. Onlar vasıtasıyla genç tarifeye geçebilir miyim? yada kendi üzerime olan hazır kartı nasıl genç tarife yapabilirim ? Şimdiden teşekkürler
  • tamam teşekkürler bugün okudum orayı 25 yaş altı birini götürdüm turkcell e önce telefona sms teyidi gönderdi o şifreyle + nufus cuzdanı ile işlem yapıldı.Para falan vermedim tarifeye geçiş mesajıda geldi
  • 25 yaş üstü öğrenci statüsünde olanlar yararlanamıyor mu bu tarifeden ?
  • ögrenci olmak yada 25inden küçük olmak yeterlidir.
  • Genç tarife yapılır.
    Genç tarife geçiş işleriniz yapılır. sizde genç tarifeli olmak istiyorsanız kon-tor.net/genç tarife
    adresimizi ziyaret ediniz. geçiş ücretlidir!
  • yaşı 25 üzerinde olan açıköğretim fakültesi öğrencileri geçiş yapabilir mi peki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.