Şimdi Ara

Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği (10GB Cepte Modem Paketi Hediyeli) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
903
Cevap
11
Favori
77.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TV Plus kampanyası çıktığı gibi başvurdum, ileri tarihli olarak, müşteri hizmetlerinden aradılar işlemleri yaptılar. Ama sanırım tekrar kapadılar (Daha önce 200 paketi ilk geldiğinde de öyle olduğunu duymuştum)

• upload hızları 10Mbps'e yükseltildiğinde taahhüt yeniledim, 200Mbps'e geçebileceğimi belirttiler, ben de FTTB kullanıyorum. Görünüşe göre bölgesel olarak güncelliyorlar sistemi.

• feramor F kullanıcısına yanıt
    LGR9 kullanıcısına yanıt

İleri tarihli olarak internetten online işlemlerden mi başvurdunuz?

@LGR9 Bir türlü geçirmiyorlar, alt yapı çalışmaları falan filan devam ediyor ileride altyapınız uygun olursa size haber vereceğiz diyorlar Twitter'dan ama boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D5F6704F -- 23 Ocak 2021; 22:16:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaahmet61

ip tv seyrederken kısıtlama var mı ? ttnet de varda .

Ben 35 mps hiz ile izliyorum sikinti yok,Hem android Tv'de hemde telefonda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar ben 100 Mbit+Tv Plus kullanıcısıyım Nisan 2020den beri. Önceki gün süperonline müşteri temsilcisini arayıp farkını vereyim tarifemi 200 Mbit yapın dedim sistem kabul etmiyor, sizinkiyle bu farklı kampanyalar olarak görünüyor dedi. Ne saçma iş. Her şeyi aynı görünürde. Üst tarifeye geçmek neden mümkün olmasın. Tekrar arayıp bir daha denemeli miyim sizce? Geçiş mümkün olabilir mi bilahare?

• quote:

Orijinalden alıntı: SuSeL

Selam arkadaşlar ben 100 Mbit+Tv Plus kullanıcısıyım Nisan 2020den beri. Önceki gün süperonline müşteri temsilcisini arayıp farkını vereyim tarifemi 200 Mbit yapın dedim sistem kabul etmiyor, sizinkiyle bu farklı kampanyalar olarak görünüyor dedi. Ne saçma iş. Her şeyi aynı görünürde. Üst tarifeye geçmek neden mümkün olmasın. Tekrar arayıp bir daha denemeli miyim sizce? Geçiş mümkün olabilir mi bilahare?

ilk 3 ay ücretsiz ya da cihazlı kampanyalarda geçiş olmuyor. 200Mbit tv plus olan kampanyaya geçmesi lazım.

• nofearl N kullanıcısına yanıt

Evet 3 ayı geçti. 200’lüğün de tv+ kampanyası var. Zaten ona geçirmediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D5F6704F

İleri tarihli olarak internetten online işlemlerden mi başvurdunuz?

@LGR9 Bir türlü geçirmiyorlar, alt yapı çalışmaları falan filan devam ediyor ileride altyapınız uygun olursa size haber vereceğiz diyorlar Twitter'dan ama boş.

twiter adresleri nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

ilk 3 ay ücretsiz ya da cihazlı kampanyalarda geçiş olmuyor. 200Mbit tv plus olan kampanyaya geçmesi lazım.

Alıntıları Göster

200 / + tv paketi yok şuan , yanlış mıyım?

100 + tv plus paketini kullanıyorum , yok yere 20 lira fazladan veriyorum   tv plus'ı istediğim zaman iptal edebileceğim diyerek kandırıldım  

• quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

200 / + tv paketi yok şuan , yanlış mıyım?

100 + tv plus paketini kullanıyorum , yok yere 20 lira fazladan veriyorum   tv plus'ı istediğim zaman iptal edebileceğim diyerek kandırıldım  

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

Alıntıları Göster

hımmmmm

telefona düşen reklamlarda göremedim de o yüzden sormak istedim

şimdi yeni bir şey öğrendim

modem üzerinden bakıldığında 200 megabit destek geldiğini görebiliyormuşuz , doğru mu?

ısrarla arayıp paketimi düz 200 megabit yapmak istiyorum diyorum , sistem izin vermiyor , yok gpon altyapı vs vs diye tekrarlıyorlar

ha birde sürekli dile getiriyorum ama abonelik yapan kadın tarafından dolandırıldım , istediğim zaman tv plus iptal edebileceğim denerek abone oldum 100+tv plus paketine , şimdi iptal etmek istediğim de 500 liralardan bahsetti genel merkez   kanallarda güzel ama televizyon izlemediğim için yok yere 20 lira fazla veriyorum 3 aydır  

• quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

twiter adresleri nedir?

Alıntıları Göster

Normal TurkcellHizmet'e yazdım. Link:

TURKCELL Müşteri Hiz (@TurkcellHizmet) / Twitter

• Arkadaşlar merhabalar öncelikle, geçtiğimiz günlerde 200mbps ve tv+ tarifesine geçtim zaten halihazırda da Millenicom SOL altyapısıyla 100mbps kullanıyordum. Millenicom kullanırken de ping değerlerim düsüktü, ben de sebep olarak Millenicom ana dagıtıcı olmadığı için olduğunu düşünmüştüm. Ancak bugün görüyorum ki, 200mbps Superonline tarifesinde dahi hız testlerinde 35ms , online oyunlarda ise Cs 80-90ms, Valorant 50-60ms ping değerlerim mevcut. Konumum Manisa ve sanırım doğal olarak İzmir Superonline serverına bağlıyım. Daha önce bu sekilde ping sorunu yasayan ve çözen oldu mu merak ediyorum. Değerlerimin yeterli olduğunu biliyorum ancak bu aldığım internet paketine paralel olarak insan daha iyi değerler bekliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk342

Arkadaşlar merhabalar öncelikle, geçtiğimiz günlerde 200mbps ve tv+ tarifesine geçtim zaten halihazırda da Millenicom SOL altyapısıyla 100mbps kullanıyordum. Millenicom kullanırken de ping değerlerim düsüktü, ben de sebep olarak Millenicom ana dagıtıcı olmadığı için olduğunu düşünmüştüm. Ancak bugün görüyorum ki, 200mbps Superonline tarifesinde dahi hız testlerinde 35ms , online oyunlarda ise Cs 80-90ms, Valorant 50-60ms ping değerlerim mevcut. Konumum Manisa ve sanırım doğal olarak İzmir Superonline serverına bağlıyım. Daha önce bu sekilde ping sorunu yasayan ve çözen oldu mu merak ediyorum. Değerlerimin yeterli olduğunu biliyorum ancak bu aldığım internet paketine paralel olarak insan daha iyi değerler bekliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

ms ne demekti?  

100 megabit hız alıyorum , aldığım ping değeri 3-4 ping

*** oyun oynarken değil speedtest masaüstü programının verdiği değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 26 Ocak 2021; 14:51:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berk342

Arkadaşlar merhabalar öncelikle, geçtiğimiz günlerde 200mbps ve tv+ tarifesine geçtim zaten halihazırda da Millenicom SOL altyapısıyla 100mbps kullanıyordum. Millenicom kullanırken de ping değerlerim düsüktü, ben de sebep olarak Millenicom ana dagıtıcı olmadığı için olduğunu düşünmüştüm. Ancak bugün görüyorum ki, 200mbps Superonline tarifesinde dahi hız testlerinde 35ms , online oyunlarda ise Cs 80-90ms, Valorant 50-60ms ping değerlerim mevcut. Konumum Manisa ve sanırım doğal olarak İzmir Superonline serverına bağlıyım. Daha önce bu sekilde ping sorunu yasayan ve çözen oldu mu merak ediyorum. Değerlerimin yeterli olduğunu biliyorum ancak bu aldığım internet paketine paralel olarak insan daha iyi değerler bekliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ping pakete değil rotaya bağlı ve malesef İzmir, Antalya vs illerde her nereden ve neden dolaşıyorsa gecikme değerleri yüksek. Eskiden statik ip "almayınca" şehir içi düşük alınabiliyordu, artık bu illerde statik olsun olmasın yüksek gecikmeler var.

çözeni duymadım, hatta forumda biri bankalar da şikayetçi demişti, düzelme yıllardır yok. Yaklaşık 15-20ms fark olduğu için oyun dışında pek etkilemiyor, şikayet etsen 300-500 değilse sorun yok diyorlar...

• 200 mbps pakete dün akşam başvurdum, sabah gelip kurdular, getirdikleri cihaz, Huawei OptiXstar HG8245X6 GPON terminal diye bir şey, fiber optik kablo doğrudan cihaza takılıyor. Bu durumda kendi routerımı kullanabilir miyim? Arka odada çok da iyi çekmiyor çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekonomisty

200 mbps pakete dün akşam başvurdum, sabah gelip kurdular, getirdikleri cihaz, Huawei OptiXstar HG8245X6 GPON terminal diye bir şey, fiber optik kablo doğrudan cihaza takılıyor. Bu durumda kendi routerımı kullanabilir miyim? Arka odada çok da iyi çekmiyor çünkü.

Binanız FTTB iken mi GPON'a çevrildi? Yoksa yeni mi bağlattınız superonline?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D5F6704F

Binanız FTTB iken mi GPON'a çevrildi? Yoksa yeni mi bağlattınız superonline?

Alıntıları Göster

Superonline'a yeni geçtim. İki-üç yıl kadar önce apartmana altyapıyı kurmuşlardı ama ben yeni abone oldum, bugün eve fiber optik kablo çektiler.

• Teşekkürler @nofearl @heyysanadiyom. Müşteri hizmetlerini aradığımda da aynı şekilde yanıt aldım. Sanırım şimdilik yapabileceğim bir şey yok.

• Ileri tarihli paket degisikligi talebi gondermeye calisiyorum "undefined" hatasi veriyor. Musteri hizmetleri dijital operatorden deneyin diyor, oyle bir secenek yok. Yardim > Talep Ilet menusunden yapin diyor, Turkcell Asistan diye salakca birsey acilip fatura kesim tarihi guncellemeye yonlendiriyor.

Cozum bulan soylerse sevinirim :)

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.