Şimdi Ara

Turkcell Faturasız: Yıldız Paket 19TL'ye HerYöne 400 dakika +2000 SMS (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
107.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: TarıkYıldız

Aslında Güzel tarife turkcellde çalışmalara başladı gibi
    tabi ucuz internet paketide çıkarsalar hani 25 tlye toplam 500 mb da internet koyup bir paket yapsalar hemen geçerim:)

24 tl ye artı yüz mb alırsın

Bende turkcell e gectim gayet iyi paket.
    Ayrica internet icin vadafone ozgur genc hat al birtane 25 yas altina 1 gb internet 14 tl ayrica hat faturasiz yani asma sorunu yok. Tablete vadafone telde turkcell ;-)
  • son tarih 30 nisan denmiş doğru mu ? daha yeni çıktı kampanya zaten ?

bi de türkcell den ayrılalı ne kadar süre geçtiğini nasıl öğrenebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

son tarih 30 nisan denmiş doğru mu ? daha yeni çıktı kampanya zaten ?

bi de türkcell den ayrılalı ne kadar süre geçtiğini nasıl öğrenebiliriz ?

o başvuru içindir 1 sene geçerli bu kampanya.
  • Dün itibariyle turkcell e geçiş başvurumu yaptım.. Turkcell e ait sim kartımı aldım.. Gelecek mesajı bekliyorum.. Bakalım geçiş işlemi ne kadar sürecek.. Ayın 22 si avea nın fatura kesim tarihi.. Umarım 22 mayıstan önce geçiş işlemi tamamlanır da bir fatura daha araya kaçmaz
  • 1 mayıs sabahı geçiş işlemi gerçekleşecekmiş, mesajı geldi sonunda Normalde yıldız paketin son başvuru tarihi 30 nisandı, kampanyadan faydalanamıcam diye üzülmüştüm, boşuna numaramı taşımış olacaktım.. Ama kampanya 17 mayıs a kadar uzatılmış arkadaşlar.. Haberiniz ola..

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yildiz-Paket.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scripter35 -- 29 Nisan 2012; 15:53:36 >
  • 7 senelik avea kullanıcısıyım ben de ama bu tarife çok uygun benim için.Acaba vergilerle net ne kadara geliyor bilen var mı ?
  • faturalı hat olmadığı için vergi falan yok sanırım hocam..

sadece 1,1 liralık bi telsiz kullanım bedeli var.. (1,1 liraydı sanırım)

hazırkarta geçişini yapıyorsun.. geçiş onaylandıktan sonra 20 lira yüklüyorsun ve 50 dk her yöne hediyen oluyor.. bu 50 dakika hediye olayı 10 ay boyunca devam ediyor, tabii her ay 20 lira yüklersen..

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yeni-haydi-gel-kampanyasi.aspx --> 3 Mayıs son başvuru diyor.. Buna dikkat edin..

Daha sonra YILDIZ yazıp 2222'ye gönderiyorsun ve o yüklediğin 20 liranın 19 lirasına karşılık her yöne 400 dakika ve 2000 sms kazanıyorsun..

Toplamda 10 ay boyunca her yöne her ay 450 dk ve 2000 sms oluyor..

Sırf avea'ya gıcık olduğum için geçtim.. Eğer yakın zamanda hem böyle bol dakika ve sms li hem de internetli bişey yaparsa tekrara avea'ya dönerim

Madem GSM operatörleri binbir çeşit tarife paket çıkarıyor, bizde kuralına göre oynıcaz artık

• telsiz kullanım ücreti vermek istemeyen arkadaşlar tarifelerini standart tarife yapsınlar yıldız paketi de alsınlar..

paketinizle konuştuğunuz için standart tarifenin bir önemi yok.. şöyle bir önemi var telsiz kullanım ücreti alınmıyor bu tarife de .. !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subat -- 30 Nisan 2012; 1:23:12 >
  • Telsiz kullanım ücreti ile ilgili ek bilgi...

Kimler Telsiz Kullanım ücreti kapsamı dışındadır?

Numarasını Turkcelle taşımış, yeni Turkcell hattı almış müşteriler, faturalı hattan Hazır Kart' a geçenler ile geri verme işlemi yapmış müşteriler bu işlemleri yaptıkları sene sonuna kadar Telsiz Kullanım Ücreti kapsamı dışındadırlar.
  • Az önce yıldız pakete başvuru için mesaj attığımda böyle bir cevap geldi;

Her yöne 400dk+2000sms içeren yıldız paketi aldığınızda

haydi gel 50 dk dan kalan dakikalar silinip

sonraki aylardaki yüklemelerde 50 dk kazanılmayacak

onaylayıp paketi almak için ONAY yazıp mesajı cevaplayın

MH ni aradım hemen.. Yıldız pakete geçişlerle ilgili genel bir sıkıntı olduğunu, bu mesajı dikkate almamamı, yıldız paket ve haydi gel'in dakikalarını birlikte kullanabileceğimi söylediler..

Gün içerisinde tekrar mesaj atıp yıldız pakete geçmeye çalışmamı söylediler..
  • Turkcell e geçip bu paketten yararlanacağım.Fakat şu turkcell içi +5000 sms için ne yapmam gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

Turkcell e geçip bu paketten yararlanacağım.Fakat şu turkcell içi +5000 sms için ne yapmam gerekiyor ?

Numarayı taşırken hangi tarife istediğini soracak görevli, genç tarife yada gençplus söyle. Bu 2 tarifeyi seçenler 5000 sms alabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLyNeC -- 1 Mayıs 2012; 19:11:15 >
  • ohhh beaaaaa süpermiş

hem haydi gel'den dolayı her yöne 50 dk

hem yıldız paketten dolayı her yöne 400 dk ve 2000 sms

hem de sadece 19 lira..

birde numaramın taşınması şerefine bugüne özel 30 dk her yöne hediye geldi

umarım turkcel hazretleri verdiklerini kepçeyle geri almaz
  • Turkcelle numara tasima talebimi yaptim.
    Tarifeye gectikten sonra yapicam genc tarifeyi cunku sormadi. Gecer di mi bu yildiz pakete?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fLyNeC

quote:

Turkcell e geçip bu paketten yararlanacağım.Fakat şu turkcell içi +5000 sms için ne yapmam gerekiyor ?

Numarayı taşırken hangi tarife istediğini soracak görevli, genç tarife yada gençplus söyle. Bu 2 tarifeyi seçenler 5000 sms alabiliyor.

teşekkürler..bu tarifelerden hangisine geçmemi önerirsiniz? bilgi sahibi değilim.Ve bu tarifelerden birine geçtiğimde 5000 sms gelmesi için,yıldız paketi dahilinde yüklediğim 20 tl yeterli olacak mı ?
  • arkadaşlar numara taşıma işlemim gerçekleştikten sonra banka v.s. gibi işlemler için gelen tek kullanımlık şifre artık gelmiyor :S online işlemlere baktığımda bunu engelleyebilecek bütün ayarlar kapalı.. daha önce başına gelen birileri var mı acaba?

sorun çözüldü

işbank atm sinden mobil onay bloke kaldırma işlemi yaptım halloldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scripter35 -- 2 Mayıs 2012; 16:40:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fLyNeC

quote:

teşekkürler..bu tarifelerden hangisine geçmemi önerirsiniz? bilgi sahibi değilim.Ve bu tarifelerden birine geçtiğimde 5000 sms gelmesi için,yıldız paketi dahilinde yüklediğim 20 tl yeterli olacak mı ?

Genç tarife, Turkcellilerle çok konuşuyorsan avantajlı. Gençplus heryöne aynı ücretlendirme 5dk 50krş. Aslında bu çok önemli değil, nasıl olsa paket den konuşacaksın. Paket bittiği zaman yeni paket alırsın zaten. Bu iki tarife de iken 20 tl yükleyip yıldız paketi aldığın zaman 2000 heryöne sms le birlikte 5000 Turkcelliler için sms de geliyor. Bende böyle oldu yani.
    Vodafone ve avea ya sms atarken 2000likten, Turkcelle atarken 5000likten düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLyNeC -- 2 Mayıs 2012; 14:11:45 >

• Numaramı taşımak için başvuralı 4 gün oldu ama hala bir ses yok.
  • Ben de dun tasima islemi yaptim karti yarin vericez dediler vodafone dan onay gelmesi gerekiyormus. Kuzenin hat geldi ama benimki gelmedi vodafone da 1 haftadir duruyodum ama bu sorun olucagini zannetmiyorum acaba sorun olur mu ya?
  • kartı yarın vericez ne demek yaw :S veresiye numara taşıma mı olur enteresan..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.