Şimdi Ara

Turkcell Faturasız: Yıldız Paket 19TL'ye HerYöne 400 dakika +2000 SMS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
107.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone kullanıyordum aylardır Turkcellden oraya geçmiştim ama bugün bu mesajı görünce tekrar turkcele geçmeyi düşündüm... Bu ek 5000 sms aylara mı bölünecek yoksa bir aylik 5000 sms mi veriyor arkadaşlar ?

Vodafonun kampanyası daha kapsamli çok daha iyi ama fatura üzerine 1 tl - 2 tl yoktan pay koymaları sinirimi bozuyor.
  • Arkadaşların dediği gibi 100 mb net eklese mükemmel olacaktı.Avea işyerimde çekmiyor o yüzden geçmek istiyorum ama internetsizde olmaz.
  • hiç olmazsa vodafone gibi facebook ve twitter bedava diyebilirdi,

birde mevcut aboneleri bunlar adamdan saymıyor galiba
  • her ay 5000 sms veriyor
  • sanırım sadece numarasını taşıyanlara, yeni hat alanlara verilir mi bu tarife?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

sanırım sadece numarasını taşıyanlara, yeni hat alanlara verilir mi bu tarife?

quote:

Yıldız Paket’i kimler alabilir?

Paketi 15 Mart 2012’den sonra numarasını taşıyarak Hazır Kart’a gelmiş müşterilerimiz alabilir.

Yararlanmak isteyen müşterilerimizin son 90 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış olmaları, Hazır Kart’a geldikten sonra 90 gün içinde pakete başvurmuş olmaları gereklidir.

Paket başvurusunun ardından hatta bakiye bulunması ve diğer koşulların sağlanması durumunda, kampanya aktiflenir. Bilgilendirme SMS’inin ardından paket dakika ve SMS’leri kullanılmaya başlanır.
  • İnternet eklerse vodafone un cevabını beklemiyeceğim
  • kampanyadan yararlanan aboneler 1 yıl sonra hangi tarifeye geçecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

kampanyadan yararlanan aboneler 1 yıl sonra hangi tarifeye geçecek?

hocam 1 yıl uzun bir süre o bitsin hele zaten 2 3 ayda bir güzel tarifeler çıkıyor. en kötü ihtimal ile onlardan birine gecersin çıktığı zaman.
  • İnternet ile kacirilmayacak bir tarife olurdu.
  • 200 dakika 500 sms 500 internet yapsalardı daha iyi olurdu.
    İnternet olsaydı anında geçerdim.
  • 400 DAKİKA
    200 SMS
    1 GB İNTERNET OLSUN 25 TL OLSUN GEÇERİM...
  • 400-500-500 diyorum ben de.Turkcell ekle şu tarifeye interneti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

400-500-500 diyorum ben de.Turkcell ekle şu tarifeye interneti..

Senin istediğinin fazlası zaten Avea'da var kardeşim, gitsene oraya, ne diye kendini yolduruyorsun Turkcell'e? Yazık değil mi sana?
    Bilmiyorsan sana linkini de yolluyorum. Geçersen güle güle kullan kardeşim.
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

• quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

quote:

Orijinalden alıntı: man utd

400-500-500 diyorum ben de.Turkcell ekle şu tarifeye interneti..

Senin istediğinin fazlası zaten Avea'da var kardeşim, gitsene oraya, ne diye kendini yolduruyorsun Turkcell'e? Yazık değil mi sana?
    Bilmiyorsan sana linkini de yolluyorum. Geçersen güle güle kullan kardeşim.
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

Şu an hem Turkcell hemde Avea kullanıyorum. Avea 19 genc paket cok memnunum fakat isyerimde bulunduğum noktada büroda Avea çekmiyor ve Turkcell full çekiyor. Avea'ya mail attım duzeltin bu durumu diye ama nafile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• birde Hazır Kart’a Gelenlere Görülmemiş Teklif! doğru turkcellde böyle şeyler görülmez çok harika çekioz bu yüzden geçirioz mantığı hakim olduğundan firmada adamların ceplerinde akrep var he 100 mb interneti bile çok görüolar hey ALLLAH ım sen bu kafayla gidersen turkcell...
  • Beyler şuan hazırkart genç tarifede olan birisinin bu paketi alabilmesi için ne yapması gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler şuan hazırkart genç tarifede olan birisinin bu paketi alabilmesi için ne yapması gerekiyor ?

Git gel yapması gerekiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karışık bin paketi olsa keşke. nasıl olurdu.. yani yüz dk 500sms 400 mb.
    Yada
    500dk 250sms 250 mb
    Nasıl kullanırsan kullan.
    Hepsi toplam bin birim olacak. 20 tl ye hepsinden kullandığın kadar paketi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.