Şimdi Ara

Turkcell faturasız sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiye kadar arada uygun teklifler falan gelirdi. Artık sadece faturalı hatta geçirmeye yönelik teklifler geliyor. Üstelik onlara bile zam geldi son dönemde. Hattı taşıyıp geri dönsem bile pek bir faturasız paket kalmamış. Paycell çok işime yarıyor son çare faturalıya geçeceğim ama merak ettiğim şey bu tarifelere herhangi bir indirim ile geçme şansımız var mı? Başka hat düşünmüyorum internet hızları tatmin etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimcell dışında ucuz operatör kalmadı artık.

Zamanında 3gb 25 idi keşke ona geçseydiniz

Şuan 4gb 34 TL idi sanırım en düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 2 Mayıs 2021; 21:29:28 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Faturasiz arama için kullandığım ikincihattımı 5gb 750 dakika 1000sms 30 TL'ye Rahat yaptim.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Ücretli sms göndermem gerekiyor bazen ve rahat tarifede bunu yapamıyordum en son.

• circassianman kullanıcısına yanıt

Hocam çok bilgim yok böyle bir tarife var bilgi vereyim diye yazdım. Ben is hattı olduğu için sadece dakika ve çok az internet kullanıyorum. İstanbul'da wifi ve hediye internet ile idare ediyordum. Köye gelince rahat yaptım tarifeyi. İşimi görüyor. Taahhüt olmaması da güzel. Ücretli SMS hiç atmadım. Umarım kendinize uygun bir tarife bulabilirsiniz.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum bakalım yeni bir şey çıkar mı diye ama umut yok pek.

• Yaklaşık kullanım ve bütçe nedir.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Paketim 2+3 gb ama aylık ortalama 15-20Gb kullanıyorum hediyelerle vs. Faturalı en düşük tarifeye geçip aynı şekilde hediyelerle yoluma bakıcam sanırım.

Kullandığın paketin ücreti nedir. Sanırım GNÇ paket. Bi hattımda DEV 16 kullanıyorum belki işine yarar.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/dev-16-gb-paketi?place=autocomplete&qt=dev%2016

Abi sen Turkcell'in en bilgilisi sensin. Turkcell RaHat'da cidden bir hız kısıtı var mı?

Hız geçmiyor 10'u.

Gnc paket evet 29tl. Ama sanırım diğer ay bitecek tekrar vermeyecek. Dev paketi bir ara düşündüm aslında geçebilirim. Ortalama aynı fiyata geliyor. Gnc paketteki en büyük artı WhatsApp internetten yemiyor oluşu.

WhatsApp çok harcamıyor diye duydum aslı varmı bilmiyorum. Faturalı olursa bütçe ne olur.

• Estağfurullah. Rahatı ilk kullananlardan olan konu sahibi daha iyi bilir.

• Açıkçası ilk çıktığında ben geçtim hız sorunu net şekilde yaşadım. Aynı konumda faturasız hat ve rahat denemelerim oldu. Fakat yine aynı dönemde öyle bir sorun yok diyen birçok kişi de vardı. O yüzden kesin bir durum yok kısıt olacağına dair. Turkcell yok diyor. Ama faturasıza döndüğüm an hızım tekrar yükselmişti o dönem.

Aylık 2 gb kadar WhatsApp kullanımım oluyor. Açıkçası ben paycellden hediyeler, ekstra turkcell hediyeleri vs derken internetim bitmiyor. Benim için öncelik paket ucuzluğu. Akıllı 4GB 32 tl faturalıya geçebilirim sanırım. Yada hattı taşıyıp geri dönüp 29tl lik gnc paketi var ama 30 haziranda bitme ihtimali de var. Uğraşmak da istemiyorum önceden çok yapardım :)

• Hayır yok, ilk çıktığı zamanların da var idi ama kaldırıldı.

• Kaç aydır tt hatta para yüklemiyorum, hattı sadece mesaj almak için kullanıyorum. Vergiyi istedikleri kadar yazsınlar ödemeyeceğim zaten kapansın umrumda değil.

• Ben pek unutmam ilk Rahatçı sendin ilk A40 çıda sendin doğrumu hatırlıyorum. Yazdıkların aynen doğru GNÇ paket biterse DEV 16 yada Akıllı 4 GB olabilir. GNÇ paket biterse haberleşiriz yine.

Dedikleriniz doğru konularını açtım bunların :) Bakalım tarife yenilenmeyince yolumuza bakarız.

Tmm Paket yenilenmeyince bakalım. Sen bi ara sabit Net araştırıyordun galiba ne yaptın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.