Şimdi Ara

turkcell faturalı hat devri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

turkcell'den 6 sene önce kapattığım hattımı geri alabileceğimi öğrendim bugün.haftasonu maille sormuştum ve cevap geldi turkcell müşteri hizmetlerinden.numara 0 532 220 33xx diye gidiyor.ama hattı devir alırken(babamın üzerinden kendi üzerime) 26 ytl ödemem gerektiği yazıyor turkcell.com.tr'de..
    ne tavsiye edersiniz sizce bu kadar eski bir numara 26 ytl vermeye değer mi?resmen hava parası...

• istiyorsan vereceksin o kadar mail atmışsın sormuşsun alacam diyorsun madem 26 YTL'^nin hesabını da yapma burda bize..
  • yaw kardeşim ne işin var türkselle ondan adamlardan alacan bir iki tane tuzlu fatur isyanları oynayacan sonrada diyecen ki sırf numaram değişmesin herkeste var diye hattımı kapattıramıyorum diyeceksin sakın ha çok bile o 26 milyon bir kez daha düşüh
  • bedava verecek değil herhelde
  • tabiki 26 ytlcik vermelisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan0640

yaw kardeşim ne işin var türkselle ondan adamlardan alacan bir iki tane tuzlu fatur isyanları oynayacan sonrada diyecen ki sırf numaram değişmesin herkeste var diye hattımı kapattıramıyorum diyeceksin sakın ha çok bile o 26 milyon bir kez daha düşüh

26 milyon hava parası..sadece babamın üzerindeki hattı kendi üzerime değiştirmek için isim değiştirme parası bu.hat 1 yıldır kapalı olduğu için artı olarak ilk faturada birsürü vergi gelecek yeni hat tesis edilmiş gibi..benim düşüncem 220 ile hattın başlaması ve bu hatların iyi para ettiği söylentileri..

quote:

Orjinalden alıntı: nika48

bedava verecek değil herhelde

avea bedava isim değiştiriyor hat devir etmek istersen...

• Orjinalden alıntı: atahandl

Orjinalden alıntı: serkan0640

ve bu hatların iyi para ettiği söylentileri..

o hat para etse 26 ytl'ye satmazlar..
  • 26ytl zaten devir ücreti değil yeni tesis özel iletişim vergisidir ilk faturana yansır yani devlete gidecek sonuçta
  • 26 ytllik tutar hat ücreti yani sadece hattı üzerime almam için gereken meblaa..

http://www.turkcell.com.tr/index/0,1028,91300,00.html

turkcell hat devir 26 ytl diyor.bununla beraber bir 26 ytl/12 ay daha alıyorlar...

ayrıca para eden hattı bu fiyata vermezler diyorsunuz ama bu hat zaten benim ki..babam zamanında kapatmış ve şimdi ben kendi adıma aynı numarayı almak istiyorum.
  • e açtır hattı sat abi o zaman:)

52 ytl masraf edersin, 100e satarsın:)

ekleme: hatta sattığın kişinin üstüne direk devir et o 26+26 YTL yi de o ödesin sen sattığın ücret cebine kalsın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 27 Mart 2007; 22:34:19 >
  • Bence ver havan olur 0532 2... ile başlıyor sonucunda düşünsene
  • haklısın @feat ama yukarıda bazı yorumlar(@serkan 0540) faturalı hatlarda gelecek ekstra ödemeler konusunda kafamı karıştırdı
  • Boş bir konu 26 ytl yi ben vereyimde al hattı
  • hesap numaramı veriyorum bay ukala
  • quote:

Orjinalden alıntı: atahandl

hesap numaramı veriyorum bay ukala

Alayım
  • konu biraz eski fakat konu hakkında güncel olan bir haber (karar) olduğundan yazmak istedim.10 kasım 2009 tarihine kadar kullanmakta olduğunuz fakat üzerinize kayıtlı olmayan faturalı yada hazır kartlı hatları asıl hat sahibi yanınızda olmadan hiçbir ücret ödemeden üzerinize devir yaptırabilirsiniz.bu işlem türkcell abone merkezlerinde yapılıyor.internetten mümkünmü bilmiyorum.benzer bir durum bendede vardı iki gün önce üzerime aldım faturalı hattı.
  • 2.5 yıllık konuyu hortlatmışsınız. Dediğinizi ise zaten herkes biliyordur forumda. Bununla ilgili konu var..

http://forum.donanimhaber.com/m_29155036/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.