Şimdi Ara

Turkcell faturalı faturasız Saatlik 5GB Cepten İnternet Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
9.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 63mpbs tavan hız olduğundan bahsedelim öncelikle :) tam hızla bile ortalama 8 dk kadar bir süre gerekiyor indirme için. baktığın zaman acil bir ihtiyaç anında evet kullanılabilir, ama onun dışında kullanmak için alınmayacak bir paket. günlük olmuş çok iyi olurdu. bu şekilde sadece download için yapılmış bir kampanya olduğu aşikar. özellikle şehir merkezlerindeyseniz 63mbps görmeniz zor gibi. bence çok hoş bi kampanya değil. hatta 5 liraya 1 saat internete muhtaç olacak kadar zor durumda kalacağımı da sanmıyorum. o yüzden ölü doğmuş bi kampanya benim gözümde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yurtta kalıyorum mesela oyuna 5gb guncelleme mi geldi, oyun mu indireceksin ya da canın sıkıldı 10 bolum dizi mi indireceksin, 5 tane film mi indireceksin böyle dertlere çok iyi geliyor.

Süresi değişken biraz galiba çok takılmamak lazım ama maça kesin yeter.

Bu paket saatliktir ama bir ayı kurtarır. Mesela hadi bu sefer maçı izleyeyim dedin , 1-2 gb kendi paketinden yedin diyelim. Ay sonuna iki hafta kala internetin bitecek ve yeni paket almak sana 30 liraya patlayacak. Almazsan da suruneceksin iki hafta. Ama bu paketi 5 liraya alirsan mac bittikten sonra 2 film daha bile indirirsin. Aylık pakeyine de hic dokunmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khal-Drogba -- 12 Ağustos 2017; 16:27:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khal-Drogba K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam 3 saatti en son yine öyledir heralde o zaman bu akşam yine bi maç seyredicem

Not: 5gb yi geçtiğiniz zaman olan paketiniz varsa ondan yiyordu en son hız düşürüp devam etmiyordu ek olarak hiç paketim olmadığı bir zaman denediğimde(hızı düşürüp düşürmeyeceğini) hızı düşürmeyip 3 saatte 20-30 gb arası dosya indirdiğimi hatırlıyorum
  • Benim evde net yok. Bir saat az ama torrente 1 saat abanırım dizi ve dosya indiririm

• Maç saati aldım ve digitürkplayden maç izledim.Yaklaşık olarak 4 saat aktifti

• Ben de maç saati aldım ve tam 5 saat sonra sms geldi paketin süresinin bittiğine dair.

Yalnız, sürekli kullanımımı takip ettim Hesabım uygulamasından. En son baktığımda 2 gb kalmıştı, sonra sisteme giremez oldum, hata verdi. Ben de kapattım. Maalesef kendi paketimden de 600 mb yemiş. Yüzde yirmisi kaldığında veya bittiğinde uyarı falan vermedi. O yüzden dikkatli olmak lazım.

• lan zaten 1 saatlik internet veriyosun, ona bile kota koymuş adamlar. kota kelimesi geçmeden internetin lafı bile edilmiyor artık.
  • arkadaşlar maç için almayı düşünüyorum 1 saatten fazla sürüyor mu kesin olarak ?

• canpolat_28 kullanıcısına yanıt
    Evet, bende cumartesi günü aldım 4 saat civarı sürdü.

• Ben bu paketi 8 9 sefer aldım

Ve saat tutum baktım ki tam olarak 3 buçuk

saat gidiyor

• 2-6 saatleri arasinda limitden dusuyor mu ? 3 saat ve limitsiz olursa aglatilabilir ..
  • Efsane6842 kullanıcısına yanıt
    2 gün önce aldım ve dediğiniz gibi tam üç buçuk saat gitti.

• Yarın bjk-bursa maçını izlemek için alıcam 1 saatte paket bitmez umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 saat gidiyor peki 5 gb mi 3 saat tavan şekildemi kota ? Saat doğru değil gb tam mı kotası onun için soruyorum.

• Saatini 1 lira yap aylik satin alma limitinide 5 yap mis gibi iste ama nerde

• tugberk16 kullanıcısına yanıt
    maç 1.5 saat devre arası uzatmalar felan derken 2 saat paket 1 saatlik değil mi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nizam-ı Cihan -- 26 Ağustos 2017; 14:50:16 >
  • Nizam-ı Cihan kullanıcısına yanıt
    Paket 1 saat ama alan arkadaşlar 3 saat gittiğini söylüyor ondan sordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paket yokken kotasız olduğunu söyleyenler var doğru mu bu ? Deneyen var mı bunu ? Öyleyse 2-3 saatte 4g açıp downloadın adını koyabiliriz.

• internet kafe gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Toplam 5 gb internet 3 saat veriyorlar sms ile bilgilendirme yapılıyor. Digi play için aldım işime yaradI doğrusu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.