Şimdi Ara

Turkcell faturalı faturasız Saatlik 5GB Cepten İnternet Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
9.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saatlik 5GB Cepten İnternet paketi ile birlikte doyasiya internete girebilir, en sevdiğiniz dizileri ve filmleri kotanızı dert etmeden izleyebilirsiniz.
    Paket fiyatı 5 TL'dir. %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Paket alındıktan sonra 1 saat geçerlidir. Abonenin paketinin bitmesi durumunda hızı 1kbps'ye indirilip aşım ücreti yansıtılmaz. 1 saatlik süre dolduğunda veya ek bir internet paketi satın alındığında hız kısıtı kalkar. Data paketinin üst hız limiti 63 mbps, aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi ilk sırada olacaktır. Yeni bir paket alınmadığı sürece abonenin faydası 1 saat sonunda tekrar etmez. Abone 90 dakikalık süre içerisinde sadece tek paket alabilir.
    SAATLIK yaz 2222’ye gönder
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/saatlik-5gb-cepten-internet-kampanyasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 tlmi

• Ne işe yarıycak anlamadım ben 1saat internet 5gb ve 5tl ne için kullanılır kim alır çözemedim

• Turkcell internet kafeye hoşgeldiniz. Abdullah 10 numaralı masaya geç,1 saatlik açtım.

• Saçma günlük 5 tl olsa neyse de

• İşine yarayan tabii ki çıkacaktır 5 TL olsa bile. Acil büyük dosya indirmesi gereken olabilir, canlı yayın yapan olur, hızlı upload yapma şansı vs.

• Tutmaz bu kampanya

• İyyce sacmaladin Turkcell. bide reklam yapiyor.4.5G gelince efenim "2 gb filmi bilmem su kadar saniyede inecek " eeeeee yani ben Mobil internetimi film indirmek icin kullanacaksam.Senin bana 40-50 GB KOTA vermen lazim.Yok kullanmayacaksam.aylik 2gb amca whatsappe yeter.bide donanim habere girmeye

• Turkcell keşke iflas etsende kurtulsak senden...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tepkiler gereksiz bence. 25 lira 96 kbps 1 aylık sınırsız net kullanıp download yapmak gerektiğinde alınabilecek bir paket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerk88 -- 8 Mart 2016; 20:38:11 >
  • 12 saat falan olacak anca uzun yolculuklarda kullanacaksın filmolur başka bir şey olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

• *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Güldürdünüz

• 1 SAAT
  • hem bir saat hemde 5l birde sıcak fırsatlarda konuyu açanı japonyada olsalar harakiriye davet ederler. kaç yıllık sıcak fırsatlar üyesiyim daha soğuğunu görmedim.
  • 3 tl olsa tutardı, 5tl çok.

• yarım saat yeterdi ya 1 saat nedir çok fazla, batar bu firma bu gidişle çok eli açık
  • 1 saat çok az kişinin işine yarar. en az 10 saat olmalıydı

• 5 tl nedir bari fiyati uygun yap biraz

• Tamam iyide hacı bunun sıcaklığı nerde onu yazmamışsın sen

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.