Şimdi Ara

Turkcell Faturalı - Faturasız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4 GB Gece 4 GB gündüz + 1 gb hediye

40 TL

GNÇ Full Paketi => Faturalı

3 gb gece 3 gb gündüz

39 TL

Faturalı hat mı mantıklı faturasız hat mı faturasız tarifeler daha ucuz ve daha fazla internet vs veriyor niçin böyle bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfeax -- 15 Eylül 2017; 12:27:32 >

• Selamlar faturalının 3 gb si faturasız da 5 gb ye denk geliyor. Hatta daha uzun dayanıyor faturalı da dk 6 saniye bazlı internet 1 kb üzerinden hesaplanırken faturasızda dk 60 saniye internet ise 100 kb üzerinden hesaplanmaktadır. 40 TL verip faturasız alacağına GNÇ Full paketinde faturalı olanı almanı tavsiye ederim. Salla kazan yine var ek olarak tv plus var.

GNÇ 10 gb faturasız kullanırken ınstagrama bir girerdim aşağı inerek resimlere bakana kadar 200 mb giderdi bir seferde. Şuan GNÇ Süper faturalı kullanıyorum. Videolar açık bırakıp telefonu öyle bırakıyorum bir türlü paketim bitmiyor. Wi-fi açmayı unutup 35 dk lik youtubeden video izlemişliğim var video çözünürlüğü 720P otomatik yüksek ayarladığı için 1.5 gb gitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 17 Eylül 2017; 1:46:50 >
  • Dk olarak evet ama data olarak aman aman bi fark yok. 5 GB da kaybınız 35-40 MB ya var ya yok. Tarafımca hesaplandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

Dk olarak evet ama data olarak aman aman bi fark yok. 5 GB da kaybınız 35-40 MB ya var ya yok. Tarafımca hesaplandı

Valla bende 5 gb kullanmadan biterken şimdi kafama göre takılıyorum hiç kapatmıyorum bitmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.