Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turkcell Faturalı 4GB Plus Paket + Haydi Gel Kampanyası 2GB (Toplam 6GB) 35 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22
Cevap
2
Favori
3.670
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Faturalı 4GB Plus Paket + Haydi Gel Kampanyası 2GB (Toplam 6GB) 35 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    153 Mesaj

Bu tarife başka operatörden geçişe kapalı hocam şimdi MH ile görüştüm, faturasızdan faturalıya geçen müşterilerimiz için dedi.

Bu tarifeye geçebilseydim çok iyi olacaktı, bunun benzeri faturasız'da var ama oda ücretlendirme periyodu 100kb ve 60 saniye ve netin bir kısmı gece kullanımı için http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-full-4-gb-kampanyasi-yeni-musteri?gnc&place=gnc_menu&gnc&place=gnc_menu#detaylibilgi halbuki sizin bu bahsettiğiniz tarifenin ücretlendirme periyodu 1kb 6saniye ve gece kullanım saçmalığı yok. Bu değerler çok önemli benim için. Neyse artık önce faturasız benzer tarifeye geçip 3 ay sonra eğer kalırsa bu tarifeye geçiş yapacağım. Oysa ki farklı operatörlerden geçişler için daha cazip teklifler olması gerekirdi.
    |
    |
    losthell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    153 Mesaj
    Arkadaşlar bende bu sabah itibariyle detaylı bir araştırmaya girdim Turkcell üzerine ve en uygun gelen tarifeyi sanırım buldum.

Turbo akıllı duran paketi : 600DK+3GB+1000SMS 28 TL. Bunun üzerine internetten paketim kapıma gelsin ile online başvuru yaptım ve bunun içinde 4 ay boyunca 2'şer GB internetten toplam 8 GB internet hediye gelecek ve yine internetten başvuru yaptığım için ilk ayın faturanın yarısı Türkcell'den :)

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/konfor-eko-paket?place=packages_category

Diğer benzeri çok pakete baktım, Genç Turkcell paketlerine baktım. Çoğunluk netin bir kısmı gece kullanım falan sunuyor, bende buna pek sıcak bakmıyorum. Diğer bir önemli konu, hazırkartlılar paketim,internetim dakikam çabuk bitiyor diyor nedeni ise tarifelerin kullanım periyodları. Bakınız hazırkat tarifelerine kullanım periyotları 60sn ve 100 kbdır. Yani 5 snlik konuşmanızda direk 1 dakika düşüyor paketinizden veya whatsappdan gelen 1 mesaj için 3-5 kb gitmesi gerekirken 100kb gidiyor ve totalde internetiniz veya dakikalarınız çabucak bitiyor. İşte bunlar faturalı tarifelerin genelinde yok. Bu bahsettiğim tarifede de kullanım periyodları 6 sn ve 1kb dir. Buda uzun süreli dakika ve internet anlamına geliyor.

Uzun lafın kısası başka operatörlerden geçeceklere tavsiyem orta halli bir şey istiyorsanız bu paketi kesinlikle kullanmanız. Dakika ve interneti az bulanlar olabilir. Onlarda yükseklerine bakacaklar tabi ki ama alacağınız tarifelerin muhakkak kullanım periyotlarına bakınız, 1 aylık kullanım sonucunda ciddi oynama oluyor. Saygılar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    342 Mesaj
    merhaba,

Turbo Akıllı Duran Ekstra Paket 2 gb geçsek 12 ay boyunca +2 gb hediyesi gelecek mi bilgi verebilirmisiniz ?
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.