Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
59
Favori
278.863
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu hattı başkası üzerine devrettiğin zaman 50 GB paketi iptal oluyor taahhüt cezasını ödemek zorunda kalıyorsun karşı tarafta paketten faydalanamıyor yani imkansız. hat benim üzerimde kalsın o şekilde vermek istiyorum diiyorsan o ayrı. Bu hat üzerinde işlenecebilecek suçlara karşı ilerleyen zamanlarda başın belaya girebilir.
  • Vınn ayarlarım sıfırlanmış wifi adı fln değiştirmek düzeltmek için 192.168.1.1 girmeye çalışıyorum girmiyor başka sıfırlanan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 ay kadar önce ne yaptıysam müşteri hizmetleri kod vermemişti. Binada altyapı hiç yok. Binada alt yapı olmalı ama boş port olmamalı denilmişti. Twitter aracılığı ile bugün indirim kodu alabildim, bir sıkıntı olmadan şubeden paketi satın aldım. Sadece modemsiz vermediler. İlgililerin bilgisi olsun

• Modemsiz vermiyorlar. 84 lira falan oluyor nasıl olacak bu is cihaz var zaten bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 3 Eylül 2018; 14:7:14 >
  • m_perk M kullanıcısına yanıt
    ne kadara geldi başkanım aylık

• AYLIK 100 LİRA VERİYORUM VE 50 GB VERİYOR. AMA 2-8 ARASI BEDAVA. 10MBPS GÖRÜYORUM.

BENİM EVE YENİ FİBER ÇEKTİLER VE BEN FİBERE GEÇMEK İSTİYORUM . SUPERONLİNE FİBER GEÇSEM CEZA KESERLER Mİ ACABA?
  • Bende Twitter 'dan yazdım ama Alt yapı olmayanlara veriyoruz diyor.. Peki alanlar nasıl aldı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bende Twitter 'dan yazdım ama Alt yapı olmayanlara veriyoruz diyor.. Peki alanlar nasıl aldı?
    Boş port olmayanlara veriyorlar, altyapı olmayana değil.

İstanbulda oturan bir arkadaşım aracılığıyla aldım. (Boş port olmadığı için oda faydalanıyordu)

• Ben de altyapı yok ve twitterdan kod aldım. Boş port muhabbeti olmadı.

Henüz fatura yok ama aylık 90a yakın @mlbozkurt

• Yılbaşında akk kalkınca bu paketin akıbeti ne olacak acaba taahhütsüz de satmıyorlar galiba.. Ortada bi belirsizlik var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar turkcell vınn WiFi modem in sinyal gücünü arttırmak için ne yapabilirim.

• yaklaşık 50 sayfa yazı okuyup vınn wifiyi aldım ilk gün hız gayet iyiydi ikinci gün acı çektim gece düzeldi gibi oldu hızım çok değişken anlık 35 mbpsyede çıkabiliyor 0.15 de kalabiliyor hızımı sabitlemem için ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz. online oyunlarda sürekli ping drop yememde cabası
  • mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Hocam verdikleri standart modem alın ile alın jelatini açmadan internete koyun 150 tl ye satarsınız. Ayrıca turbo vınn için E5786 huawei tavsiye ederim eğer çift hatlı CAT 12 ve üstü destekli telefonunuz varsa telefon ile kullanmanızda isabetli olur.

• qsamett Q kullanıcısına yanıt
    Hocam modem marka ve modeli nedir.

gündüz 1-2 speed test yapın ama gece 2-8 arası en az 2 saat ara ile hız testi yapınca değerleri paylaşırmışsınız. Lokasyonunuz neresi bunun dışında Avcılar Belediyesi Başkanı baz istasyonlarına ruhsat vermeye kalkıp borca batık belediyesinin maaşları ödemesini sağlamak istediği için Avcılar’da yaşayanlar için sorun olabilir.

• eyavrucu E kullanıcısına yanıt
    turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel

şuanki hız değerlerim bu .
    kadıköyün tam yanı fikirtepedeyim .
    modemde verdikleri küçük siyah modem twitterdan hızım düşük diye yazdığımda yeniden başlatın diyorlar bi 10 dakka felan 35 mbps hızda devam edip tekrar 2 ye felan düşüyor çok garip .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsamett -- 8 Eylül 2018; 14:15:22 >
  • Hocam modem full 4g LTE’de mi bu değerleri alıyorsunuz bu kadar rezil değerleri Vodafone da görüyorduk birde işlemcisi hızlı 6s veya s8 ve üstü bir telefon ile modemin ful çektiği alanda Wifi den bağlanıp hız testi yaparmısınız hız testlerinde modem ile bilgisayar modem ile telefon Yanyana olsun kotanız az kaldıysa gece 2-8 öncesi fazla test yapmayın test başına 110mb civarı veri indiriyor.

Son olarak modemdeki sim kartı 4g destekleyen 6s s7 ve üstü bir telefona takıp speedtest yaparmısınız. Aynı düşük sonuçlar çıkıyorsa Turkcell’e mail atın eskiden 4-5 sene önce telefonda çekim gücü uygulaması vardı sonra kaldırdılar

• eyavrucu E kullanıcısına yanıt
    vınn wifi arayüzüne girdiğimde modemin 3 çektiğini görüyorum telefonumla test yapınca yine 15 mbps felan çıkıyor düşük anlarıda olabiliyor . benim anlamadığım şey 4.5g internet 3 çekerken 0.38 down alması çok garip :D
    bir çözüm bulmam lazım acilinden :D
  • qsamett Q kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı yerde Turkcell telefon da yüksek çıkıyorsa modemde sorun vardır Wifi frekans bandında çakışmada olabilir en iyisi modemi fabrika ayarlarına döndürüp denemeniz modemin marka ve modeli nedir

• 7 aydir kullaniyorum iptal edicem ne kadar oderim?

• Arkadaşlar merhaba İnterneti kullanmayacak olan arkadas varsa ben onun yerine fatura ödeyip kullanabilirim. Atandığım yerde İnternet olmadığı için 4.5 g ihtiyacım var

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.