Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.842
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kadima

Cevaplar için teşekkür ederim.@Storm Raider @ePeP

Bulunduğum lokasyonda hiç bir altyapı olmadığı için internet hizmeti alamıyorum. Yaklaşık 6 aydır altyapı bekliyordum ama bu tarife işimi görür sanırım :)
    Batıya tayin olursam artık asla fiber, ADSL vs. Düşünmüyorum. Bu paket süper ötesi bence. Cudi dağında 4g çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ePeP -- 18 Ağustos 2018; 18:46:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam BTK kararı ile 1.1.2019 itibari ile 50 GB AKN Kotası kalktığında komple sınırsız olur. 128k zulmü biter ve tarifeyi alıma kapatırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyavrucu -- 18 Ağustos 2018; 19:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Doğrudur benim 4 aydır 82 , ilk ay biraz daha çok geldi damga vergisi vs vardı tek seferlik...
    hocam peki faturalı harici türkcell hattım yok faturasız var. Sıkıntı oluyor mu?
  • Mathematician0 kullanıcısına yanıt
    Sormak lazım ben faturalı hat açarak geçtim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyavrucu

Hocam BTK kararı ile 1.1.2019 itibari ile 50 GB AKN Kotası kalktığında komple sınırsız olur. 128k zulmü biter ve tarifeyi alıma kapatırlar
    Doğru söylüyorsun :) Bayramdan sonra Tim'e gidip sorayım bakalım :)

• Kadima kullanıcısına yanıt
    Hocam TİM ve müşteri hizmetleri yanıltıcı bilgi verir tarifelerden haberleri yok ne yazık ki bilgisizler birde sözlü beyan genellikle sallamak üzerine oluyor.

BTK’nın kararı kesin mayıs 2017 de ayak diretmeye çalışmıştılar.BTK kararları kesin tek yapabilecekleri BTK kararına karşı idari yargı yolu o da yürütmeyi durdurma çıkmaz bize etkilemez.

https://www.btk.gov.tr/haberler/btk-adil-kullanim-kotasi-ni-2018-de-kaldiracak

• eyavrucu E kullanıcısına yanıt
    O zaman tarife kapanmadan abone olalım

30 31 aralık gibi taahhüt verip ocakta bakalım o zaman tamamen sınırsız olmuyorsa 2 gün kullanımının indirim tutarını vererek taahhütü bozar çıkarız.
    Ama taahhütsüz fiyat vermemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 19 Ağustos 2018; 19:48:3 >
  • logan07 L kullanıcısına yanıt
    Arabada cantada nasil oluyor modem bataryali sarjli mi ? Elektrikle calismiyor mu ?

Sinirsiz yapsalar bile hiz kisitlar bunlar. Hiz satacaklar artik akk degil de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 21 Ağustos 2018; 6:5:38 >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Hocam evet bataryalı genel olarak 8 saat gidiyor. Türkiye’de

en az 6 senedir 3G döneminden beri sim kart takılan Wifi modemler var. Wifi modemler ekseri Bataryalı oluyorlar ilk 2012 de Huawai 21 mbps 3G Turbo vınn ile Türkiye’de sektöre girdiler. Yanlış hatırlamıyorsam 8 kullanıcı destekliyordu.

Mevcutta 4.5 G turbo 300 Mbps ve 150 Mbps modemler var kesinlikle Turbo modemleri tercih etmenizi tavsiye ederim.15 ile 32 kullanıcıya kadar destekleyen modemler var. modem yerine çift hatlı telefonlar veya 4G uyumlu iPad’ler ile de hotspot kişisel erişim noktası oluşturacakta data hatlarını kullanabilirsiniz

• Hocam BTK olmasa ipten kazıktan kurtulma taksiciler gibi taksimetre(internet) açılış ücreti bile keserler. BTK son iki yıldır Pasif değil ve tüketicinin hakkını korumaya yönelik çalışıyor.

4 ay daha sabredecegiz hocam. Kotam bitti 1 haftadir ayin 25i gelsin diye sabirla bekliyorum. Kota bitiyor adamlar uzatmak icin tarife de sunmuyor vereyim 25 lira ver bana 10-20 gb daha, yok..

• Salla kazan yapabilirsiniz goller cepte yapabilirsiniz hocam ekstra internet kazanabilirsiniz bu şekilde akmasa da idare eder

• murat5552 M kullanıcısına yanıt
    Salla kazan yapiyorum da goller cepte nedir hocam

• Hocam goller cepte uygulamasını indiriyorsunuz her hafta seçtiğiniz 1 maç için maçta atılan gollerin 100 mb katı kadar internet kazanıyorsunuz uygulamayı isterseniz benim tavaiyemle indirin hem siz hem ben 500 mb günlük internet kazanırız numaranızı yollayın tavsiye edeyim isterseniz sizi bazı maçlar var paf takımıyla çıkan takımlar maçta 7 8 gol oluyor 700 800 mb kazanmış olursunuz bazen böyle ihtiyaç anında işe yarıyor salla kazanda da iki ayrı telefondan aynı hesabım uygulamasından aynı anda salla kazan yaparsanız 2 katı hediye kazanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5552 -- 21 Ağustos 2018; 21:56:29 >
  • Hocam bunlar iyi zamanlar ben 2011 Aralık’tan 2016 eylül sonuna kadar kurumsal 15 gb limitsiz 2sene tcell ve 36 ay Vodafone data harlarını kullandım ne gece 2-8 vardı ne 50 gb 49 tl ile Turkcell ile taahhütname yapmıştık Vodafone ağustos 2013 de iPad mini ile 36 ay x 58 tl fiyat ile vermişti Turkcell de o dönem Wifi Vınn 24 aylık kurumsal taahhüt fiyatı aylık 65 tl olmuştu. 2011-2012 son 4-5 gün 128 kbps ile kıvranıyordum sonraları Wifi ile kullanıcı arttıkça son 14-15 gün 128kbps ile kıvranıyordum. 128k yerine 1mbps getirseler kimse dert etmiyecek ama teknik olarakta sorunlu mu bilmiyorum. O dönemler bireysele limitsiz 15gb Vınn internet tarifesi vermiyorlardı

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    hocam 1.1.2019 tarihinde de tahhüt verilebilir ama garantiye aşmak lazım indirimsiz kampanya mevcut ona da taahhüt verilebilir bunlar btk kararını mayıs 2017 de olduğu gibi ay sonuna kadar uygulamak üzere diretebilirler turkcell gene en hızlı ve çabuk uygulayan operatör olmuştu. Ben kullanmadım ama Türk Telekom(avea) pttcell AKN tarifelerinde GECE 02-08:00 Kararında epey ayak diretmişti. PTTcell de zam yapmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyavrucu -- 23 Ağustos 2018; 16:42:28 >
  • Donanımhaber turkcell superbox incelemesi. Fiyatlar aşırı pahalı

• Merhabalar,

Bendeki cihazı ve hattı satmak istiyorum 14 ay kaldı. 95 x 14 1330 TL nakit olarak satacağım.
    Modem: 4.5G Turkcell VINN WiFi Turbo Y900NB

isteyenler PM lütfen
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.