Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-8 arası kotadan gitmiyor. TİM'lerin dahi çoğu bilgisiz bu konuda. Çünkü internet sayfasında bilgi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erman1819 E kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ne diyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Müşteri hizmetleri ne diyor?
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/kontratli-bilgisayardan-internet-paketleri-yeni-musteri-kampanyasi bu pakette yazmiyor hocam m hizmetlerinede sordum kimse bilmiyor kafam yandi kac gundur :(
  • Arkadaşlar,

Kampanyaya katılmak için adres lazım bilen varsa DM lütfen
  • Ek paket fiyatlari nedir nasil alinir sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logan07 -- 17 Temmuz 2018; 20:17:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman1819

arkadaslar gunduzlerı 10 mbps hız gecelerı 20 ila 30 mbps hız alıyordum son 20 gundur modemın yerı sabıt olup hızım 5 mbpsyı gecmıyor speed test ten hız testı yapıyorum ınternetım 5 mbpsyı gecmıyor upload kısmına gelınce hata verıyor speed test boyle
    bu sorun hakkında bılgı sahıbı olan varmıdır bana kısıtlama getırılmıs gıbı gelıyor 20 gundur hıcbır sekılde 6 mbps yı gormedım yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler
    Mh ara hattına bi reset çaksınlar.

• 24 ay taahhüt bana fazla geldi yoksa güzel kampanyaydı.

• Sabit fiyat 36 ay taahhut isteseler verilir. Cok kullanışlı. Tel batarya bitmiyor. Sagdan soldan wifi sifresi dilenmiyorsun. Arabanda cantanda surekli intermet

• Rica etsem bana da adres konusunda yardımcı olabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: akiel

Rica etsem bana da adres konusunda yardımcı olabilirmisiniz?
    Hocam yardımcı olabilirim

• Adres için yardımcı olabilecek varmı

• adres ihtiyacı olanlar pm atabilir
  • (kota bitiminde kullanım 128 kbps hız ile devam eder, paket aşımı yaşanmaz)

alma aldırma.
  • Geyikli adresim için internet ihtiyacım var ve Superonline'ı aradım fakat sadece boş portu olmayan yerler için şifre veriyoruz, alt yapı olmayan yerlere şifre vermiyoruz diyorlar. Tam bir kamera şakası. Oysa web sitelerinde hizmet veremediğimiz yerler için diye ibare var. Alt yapı olan yerde mobille ne işim olsun, port açma talebi oluşturur beklerim...

Kullanan arkadaşlara aylık ne kadar fatura geliyor diğer vergiler de eklenince? 139'luk olan modemsiz lifecell'den mi faydalansam diye düşünmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kawruk

Geyikli adresim için internet ihtiyacım var ve Superonline'ı aradım fakat sadece boş portu olmayan yerler için şifre veriyoruz, alt yapı olmayan yerlere şifre vermiyoruz diyorlar. Tam bir kamera şakası. Oysa web sitelerinde hizmet veremediğimiz yerler için diye ibare var. Alt yapı olan yerde mobille ne işim olsun, port açma talebi oluşturur beklerim...

Kullanan arkadaşlara aylık ne kadar fatura geliyor diğer vergiler de eklenince? 139'luk olan modemsiz lifecell'den mi faydalansam diye düşünmeye başladım
    En iyisi 139 tllik,buna 2 yıl taahhüt vermek şart,ben 10 ay önce altyapı yok diye 139 tllik aldım bu ay alt yapı geldi,bunu alsam 14 ay daha mecbur kullanmam gerekecekti.

• Şubeye gittiğimde modem almadan yararlanamayacağımı söylediler. Bu kampanyadan modem almadan yararlanabiliyor muyuz ?
  • Arkadaşlar elimde şifre var şimdi tahaddülü modem dahil ne kadardan yararlanırım?

• Modem almadan faydalanamazsınız
  • Şu yanında iteledikleri faturalı ses hattını ne yaptınız? Her ay 27 lira da ona fatura geliyor

• Numarayı taşı hocam, hiç bir şey olmuyor. Denendi

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.