Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben halledemedim . bu gün gittim düzelmedi yine . kapatma başvurusu yaptım bir hafta içinde kapanacak.faturasını öder ödemez hakem heyetine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozleri -- 13 Aralık 2017; 12:46:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar türkcell hesabım uygulaması üzerinden hem cep telefonu hattımdaki bakiyeyi hemde vınnwifi hattındaki bakiyeyi öğrenmemin bir yolu var mı?

• Diğer hattıda türkcell hesabım uygulamasına hesap ekle menüsünden ekleyin bence 😀

• Hesabım uygulamasında alt ortaya tıkladığınızda resim yükleme ekranında sağa kaydırmak suretiyle üyeliklere geçiş lapabilirsiniz.

• Peki modem arayüzüne nasıl giriş yapabiliriz arkadaşlar?

Modem adını ve şifresini değiştirmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Peki modem arayüzüne nasıl giriş yapabiliriz arkadaşlar?

Modem adını ve şifresini değiştirmek istiyorum.

web tarayıcısından 192.168.0.1 e girmeniz gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Girmiyor hocam oraya

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    192.168.1.1 deneyiniz.girmesi lazım.bazen erişim sıkıntilı oluyor.modemi açıp kapatin tekrar deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Girmiyor hocam oraya

modemin wifisine bağlısınız değil mi ?

• ghettomania G kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz ip ile girdim oldu hocam fakat parola soruyor. Wifi şifresini ve pin kodunu denedim olmadı

• admin yazin parola yerine

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    Sonra ayarlar bölümünden değiştirebilirsiniz

• Bulunduğum adreste TTnet alt yapısı var ama portnolmadıpı için şuan bağlantı vermiyorlar, bu durumda yararlanabilir miyim ? Bu 50gb hakkı cep telefonunda kullanabilir miyim ?

• Arkadaşlar özellikle belirtmek isterim. Bu girmiş olduğunuz ekran üzerinden modemim çalışma frekansını 2.4ghz den 5ghz olarak değiştirin. Hızınız 2 katına kadar artacaktır.
  • 4.5g ile yapmış olduğum hız testini paylaşıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=G2dN8Ye9s7Y
  • Bende zar zor kampanyaya katilabildim her asamasi ayri bi zorlukta yolun basinda olan arkadaslara basarilar

• r3ally kullanıcısına yanıt
    Biraz daha detay verebilirmisiniz.modeme bağlanan cihazlarda 5gh frekansıni desteklemek zorundamı yoksa 2.4ghden bağlanıldığnda da hız iki kata kadar çıkıyormu?

• ghettomania G kullanıcısına yanıt
    Evet tabiki. Modeme bağlanan cihazların da 5ghz frekansını desteklemesi gerekiyor. Dual band olmalı yani. Masaüstü wifi alıcısı vardı bende 802.11n destekli görmedi ağı. 802.11ac destekli olması gerek, desteği yoksa hiç görmüyor ağı.
  • siz nasıl oldu da başardınız indirim kodu almayı. superonline'ı aradım bilmem ne adresine mail atın dediler. 3-4 ay oldu mail atalı cevap gelmedi. geçen bir turkcell tim ile görüştüm. bazı turkcell bayileri indirim kodu olmak için yardımcı oluyormuş dedim. yasal değil dedi hiç uğraşmadı. yasal değil de etik değil desek daha doğru aslında.

evde ne telefon hattı var ne de internet hattı. belki 20 yıldır sabit hat bağlı değil. bu şekilde sabit internet ya da telefon hattı bağlatmak da istemiyorum. ama indirim kodu da alamıyorum. normal fiyat 129 tl çok pahalı. promosyon kodu alma şansımız olsaydı güzel olurdu. ne gibi yol izlediler almayı başaranlar anlatabilirse sevinirim :) yalnız bulunduğum yerde boş port gözükmüyor. adsl gözüküyor sadece. söylediğim gibi 20 yıldır sabit hat yok ve bağlatmayı düşünmüyorum.
  • beyler modemi ps4 ile kullanan var mı? son birkaç gündür internete girmekle ilgili problem yaşıyor makina. Telefondan hotspot yapıyorum sorunsuz giriyor, sorunu anlamiyorum

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.