Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oluyor hocam ben her hafta alıyorum ve hep günlük 1gb bilgisayardan internet veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat5552 M kullanıcısına yanıt
    Bu 79 liralık paket mi? Bana hattın uygun değil diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Evet 79 liralık hat ben 3 aydır yapıyorum hatta 10 gb lık bip grup filan kampanyalarından da yararlanmıştım

• murat5552 M kullanıcısına yanıt
    Sarı kutu oluyor mu peki puan veriyor mu, ondan da yararlandırmıyor beni.

• spacenet S kullanıcısına yanıt
    Sarı kutu olmuyor hocam

• bizim binada sadece ve sadece türk telekom altyapısı var bu data paketinden faydalanabiliyor muyum??

• Arkadaşlar kampanya kodu alabildim sonunda. Modemi türkcellden almak zorundamıyız kampanyadan yararlanmak için?

• 24 ay taahhüt çok değil mi yav

• Benim muhit de fiber desteklemiyor fiber konusunda mağdurum 🙂 bu tarife beni de görür mü ki. 🤔

• Fiyat 64 tl olmus.
  • orhanyıldız koda istinaden tarifeye geçtin mi benim sorunum devam ediyor. Bir kaç gün sonra deneyeceğiz ilk faturadan iki gün geçsin dedi TİM çalışanı
    Sonra ver elini Tüketici Hakem Heyeti. sırf inat olsun diye Hakem heyetine başvuracağım. Türkcell bana haksız olduğumu, beni bilgilendirdiklerini ve ona istinaden imza attığımı beyan etti ve yazıyı okuyunca sinirlerim tavan yaptı. Ben kabul etmiyorum demiyorum ki Evde VINWİFİ tarifesi için kod aldım başvurmak istiyorum diyorum.
  • gozleri kullanıcısına yanıt
    Kodum var ama alamadım daha interneti. Ses hattıda olması gerekiyormuş o yüzden hattımı türkcelle taşıdım. Taşıma işlemi tamamlandıkdan sonra tekrar bayiye gideceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßoNjoVé

Fiyat 64 tl olmus.

Mevcut kullanıcıların faturaları da güncellenir mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam aralık sonuna kadar kampanya yazıyordu.Bence güncellemezler.
  • Fiyat ben alırken de 64 tl idi bunun üzerine 12 tl modem parası artı 7 tl de hat açılış vergileri ekleniyor 82 83 tl oluyor

• telefondan kodu almak kolay oluyor mu?
    oturdugum binada altyapı yok yıllardır,olmadı bunu alayım,ek pakete boş yere para verıyorum aveada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 11 Aralık 2017; 23:4:32 >
  • Valla ben aradım aldım direk verdiler. sorgulama bile yapmadı bir kaç gün önce aldığım dedim.
    Superonlineye başvurdum altyapı nedeniyle abone olamadım Türkcell de kampanyanız var kod almıştım. süresi doldu bir daha gönderin dedim. tamam dedi hemen gönderdi. Eğer alamazsan bir kaç defa görüş farklı çalışanlarla alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

telefondan kodu almak kolay oluyor mu?
    oturdugum binada altyapı yok yıllardır,olmadı bunu alayım,ek pakete boş yere para verıyorum aveada.

Hocam selam aldiniz mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Arkadaşlar kampanya kodu alabildim sonunda. Modemi türkcellden almak zorundamıyız kampanyadan yararlanmak için?

evet turkcelle sordum modemsiz olmuyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

telefondan kodu almak kolay oluyor mu?

Hocam selam aldiniz mi acaba

Dırek bayıye gıttım ben,cunku telefonda musterı hızmetlerıne baglanamadım bayıde herseyı hallettıler sıfreyı vs.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.