Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl başardın ümit varsa anlatta bizde deneyelim şansımızı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo888 İ kullanıcısına yanıt
    Doğruyu söylemek gerekirse kendi adresimi denedim fakat daireyi sistem görmediği için sorgulama sonucuna ulaşamadık Tim'de. Bende forumda port olmayan kişilere durumu izah edip adreslerini istedim. Cansev07 nickli arkadaş adresini paylaştı benimle. Kendisine bu vesile ile teşekkür ederim.

Tim e gidip arkadaşın adresini paylaştığımda adreste boş port yok vinnwifi kampanya teklifini görüntüle tarzı bir yazı çıktı. Devamında telefona gelen birkaç SMS olayı ve promocode ile işlem tamamladı.

Turkcell yanlış hatırlamıyorsam 350 sarı kutu puanı ve en az 1 faturalı hat istiyor, tek fatura özelliği ile data faturasını telefon faturanıza bağlıyor. Gelen promocode mesajı aynen şu şekilde,

"Adresinize DSL hizmeti verilemedigi icin 50GB internetiyle her sey dahil VINNWIFI kampanyamizdan, size ozel %45 indirimle aylik 79TL ye faydalanabilirsiniz. Sizi kisiye ozel kodunuz ........ ile VINNWIFI inizi almak uzere en yakin Turkcell Satis Noktasina bekliyoruz."

Tim'deki arkadaşın söylediği, aylık 74,5 tl ücreti var ve ilk 12 ay 8 tl de vergisi mevcut. Tabi gerçekte ne kadar olduğunu ilk fatura geldiğinde görebileceğim.

Size tavsiyem eğer adres bulamıyorsanız Süperonline'ın sitesine girip fiber nerede bölümünden yazlık beldeleri veya fiberin ulaşmadığı yerleri bulmanız. Site zaten size bu adreste adsl/yalın adsl hizmeti var diyecektir. Sizin de tam olarak aradığınız bu. Burda bununan bir adres denemeniz lazım. Eğer fiber bölgesi ise tim'deki sorgulama ekranına fiber bölgesi diye uyarı düşüp promocode alamıyorsunuz.

• Beyler ben kyk da kaliyorum, simdi acaba bundan yararlanabilirmiyim. Kyk da zaten internet alamiyoruz, simdi bana yurdun internetini öne surerlermi?

Eğer verirlerse almayi dusunuyorum acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rat

Beyler ben kyk da kaliyorum, simdi acaba bundan yararlanabilirmiyim. Kyk da zaten internet alamiyoruz, simdi bana yurdun internetini öne surerlermi?

altyapının olmadığı bir adres bulup neden şansını denemiyorsun üstteki arkadaşında dediği gibi.

kyk'nın interneti malesef rezalet.
  • ben süper online yi aradım vdsl hizmeti yok altyapıdan dolayı vınn kampanyasından bahsettim m hizmetleri ev adresinden bakıp dogruladı olmadıgını sonra tcmı ve cep no isteyip %45 indirimli bi msj geldi bana özel bide kod var 79tlye faydalanabilecegim benim sorum ise zaten evimde 16mbit ttnet internet mevcut ama ps4 multi oyunlarda leş net yüzünden kopmalar yaşıyorum bu yüzden alıcam kullanan arkadaslardan memnunmu veya bana pm atabilirmi upload hızını m ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratabaka -- 27 Şubat 2017; 4:45:21 >
  • Ben de kampanyadan yararlandım .Hizmeti beğendim . 13 gün oldu alalı . Sadece 5 gb harcamışım.Film video vs izliyorum hiç kotam biter mi diye dusunmuyorum . Bence download yapmayan kişi için süper bir şey. 8 saat civarı gidiyor modemin şarjı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyny1

79tl yazan vergi ile en az 97tl oluyor...

ilk fatura 84 lira geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rat

Beyler ben kyk da kaliyorum, simdi acaba bundan yararlanabilirmiyim. Kyk da zaten internet alamiyoruz, simdi bana yurdun internetini öne surerlermi?

hocam ne yaptiniz basvurdunuz mu ben de kyk yurdunda kaliyorum ve almak istiyorum?
  • kullanabileceğim adres bulamadım bu şartnameye uygun bi adresi pm den atabilirmisiniz tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: nyny1

79tl yazan vergi ile en az 97tl oluyor...

ilk fatura 84 lira geldi bana

ilk fatura tarihten dolayı düşük gelebiliyor ikinci fatura gerçek turar oluyor bize ikinci fatura geldiğinde söylerseniz çok iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Bu nasil bir maddedir mağarada mi yaşamamız gerekiyor?

Kampanyadan yalnızca evine Turkcell Superonline sabit internet (ADSL, VDSL) almak isteyen ancak bulunduğu lokasyonda sabit internet hizmeti verilemeyen müşterilerden son 90 gün içinde yeni bir data hattı almış olan müşteriler faydalanabilir.

Hocam bebi anlatmis 4 yildir altyapimiz yok mahallece magduruz. 1500 evde hicbir alt yapi yok

• 128 kpbs kere bu turkcel ceo sunun yüzüne işeyeceksin. 50 gb ama sınırsız ? Milletle resmen dalga geçiyorlar. Böyle bir şey olamaz

• 128 kbps olayı olmasa tercih edilebilirdi.
  • https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. X -- 5 Mart 2017; 20:58:51 >
  • ederi 29,bilemedin 39.Zamaninda 19dan 3g nin 3g oldugu zamanlarda vinnli paketler vardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş port olmama sorunu olan kişiler için çok çok iyi bence 50 gb internet i bu fiyata bulabilen varsa haber versin mobil de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adres ariyorum arkadaslar var mi yardimci olcak benim oturdugum bina yeni olduguu icin hic alt yapi yok. dun turkcele gittim bos port olmamasi gerekiyormus

• arkadaslar yokmu adresini verecek birisi

• jeo123 J kullanıcısına yanıt
    Ben işimi bitireyim vereceğim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

ederi 29,bilemedin 39.Zamaninda 19dan 3g nin 3g oldugu zamanlarda vinnli paketler vardi.

kaç gb kotaydı peki haberiniz var mı ?
    Ben almıştım zamanında 4 gb kotası vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 7 Mart 2017; 17:57:12 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.