Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell iletişim merkezine (TİM) gidin. Orada cezai bedel çıkıyor. Ben son 7 ay kala iptal ettirdim. 220 TL mi ne fatura ödedim. Bir de modem taksitleri var onu ayrı ödüyorsun. O faturaya yansımıyor. Ayrıca mobil bankacılıktan ister taksit bitene kadar her ay öde ister tek seferde öde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknt -- 11 Aralık 2018; 22:1:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam başka operatörden taşıyacağını belirtti hattı taşıdığında o hat ses hattı olduğu için yeni hat vergisi ödemez

• hocam odemeyi nasil yapmistiniz 0850 200 0 532 yi arayarak mi yaptiniz? ikinci soru olarak tekrardan faydalanabildiniz mi bu kampanyadan en son kod sorunu yasiyordunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veli89 -- 11 Aralık 2018; 23:24:47 >
  • eyavrucu E kullanıcısına yanıt
    Baska operatorden gecersen sorun yok.

Ama yeni data hatti da actirsan ses hatti da actirsan vergi odersin

• quote:

Orijinalden alıntı: mustophile

Yine Turkcell'in bu tarz ama fiyat ve kotası daha düşük bir paketi var mı acaba ve bildiğiniz sim kart veriyorlar de mi? Telefona takip kullanabiliyoruz herhalde.
    Bildigin sim kart. Gorusmeye kapali. Telefona takip kullanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Bildigin sim kart. Gorusmeye kapali. Telefona takip kullanabilirsin

Alıntıları Göster
    Hoca dün müşteri hizmetleri ile konuştum. Arkadaş bana modemle alınmasının şart olduğunu ve normal bir sim kart olmadığını söyledi. O şekilde de fiyat saçma bir hâl alıyor. Gidip bayiye soracağım.

• Bu 50gb icin öyle modem sart.

Ama attigim resimde modemsiz olarak alabiliyorsun.

Normal sim kart degilden kasti data hatti oldugu icin ama ayni bildigimiz simkart. Gorusmelere kapali.

• faturam neden hep böyle sizce?

• Veli89 V kullanıcısına yanıt
    Turkcell finansmana aktarmislardi oradan odemistim su an icin koda sahibim ama modem bulamadim buldum sistem yok dediler falandi derken ben de turk telekimun internetine gecis yaptim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2019'da AKK kalkacak. Peki bizim bu 128kb/sn olayımız ne olacak ??
  • dosturu D kullanıcısına yanıt
    Mobil için kalkmayacak demişlerdi bana

• wiru5 kullanıcısına yanıt
    Ama sabit internetlerdeki gece 2-8 arası düşmeyi vınn için uyguladılar. İnşallah kalkar da kurtuluruz şu saçmalıktan.
  • Arkadaşlar az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm. Paketimin taahhütü olmadığını söyledi ban. Ki bu imkansız imzaladığım belge var elimde. Neyse dedim bu AKK düzenlemsinden sonra ne olacak? diye sordum

Verdiği cevap:

Şu an paketinizde olan hız düşümü 31 aralık 2018 e kadar. Bu tarihten sonra her 3gb 15 tl olacak şekilde ücretlendirileceksiniz dedi.

O zaman iptal ederim böyle saçma şey mi olur dediğimde de bu konu hakkında detaylı bilgi için zaten aranacaksınız efendim dedi.

Kısacası Turkcell sanırım Türk Telekomdan daha büyük bir rezilliğe hazırlanıyor. Nasıl oluyorda bu hakkı böylesine elimizden alabiliyor anlamış değilim. Sözleşmeniz yok demesi de ayrıca işkillendirdi. Konuyla alakalı arayan varsa bilgilendirsin böyle rezalet olamaz arkadaş...

Adamlar AKK kaldırıp cidden kota getiriyor. Resmen enayi yerine konuluyoruz...
  • Turkcell TV +internet cebe de 4 GB lik paketim vardı ;bitecek ay sonu.

Evde telefon sabit yok,cep için biraz internet+evde internet ne önerirsiniz sağolun.

• murat5552 M kullanıcısına yanıt
    Cayma hakkını kullansan ne olacak hocam daha iyi tarife var mı sanki

• Ben bu tarifeyi keyif için kullanıyorum ve 50 gb kota yetiyor aslında yetmediği de olmadı gibi gece 2 8 arası acil durumlar için kotanın sınırsız olması yeterli yüksek miktarlı download için eğer bu kaldırılıp bir de kota bitince duracaksa tek taraflı sözleşmemi fesh ederim cayma bedeli de ödemem daha 9 ay var 24 ay taahhütümün dolmasına buna vereceğim parayı türk telekom un 20gb lık paketine veririm gerektiğinde ek paket alırım 29 liraya hallederim vodafone dan gani tarifeleri var gerektiğinde yüksek veri indireceğimde ona tl yüklerim yani alternatif her zama bulunur ama ben sanmıyorum ki sadece 50 gb kullanacağız bitince duracak

• quote:

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

Cayma hakkını kullansan ne olacak hocam daha iyi tarife var mı sanki
    Zaten şimdiden bu şekilde daha iyi paket mi var dersek kabullenmiş olursun. Evet belki daha iyisi yok ancak bu şekilde kandırılacağıma daha az kullanırım daha az ödemek için de türk telekom paketlerine geçerim. Neticede o gece 2-8 olayı da kalktıktan sonra burda dakka durmam.

Buraya yazma amacım daha iyisi var ya da yok diye araştırmak değil. Sizin gibi kullananları bilgilendirip, buna karşı tepkiyi artırmak. Neticede bizler kullanıcıyız. Her ne kadar belli şartlarda bize sunulanı kullanmakla yetinsek de tepki vermezsen bunlar kendilerini hiçbir zaman geliştirmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat5552

Ben bu tarifeyi keyif için kullanıyorum ve 50 gb kota yetiyor aslında yetmediği de olmadı gibi gece 2 8 arası acil durumlar için kotanın sınırsız olması yeterli yüksek miktarlı download için eğer bu kaldırılıp bir de kota bitince duracaksa tek taraflı sözleşmemi fesh ederim cayma bedeli de ödemem daha 9 ay var 24 ay taahhütümün dolmasına buna vereceğim parayı türk telekom un 20gb lık paketine veririm gerektiğinde ek paket alırım 29 liraya hallederim vodafone dan gani tarifeleri var gerektiğinde yüksek veri indireceğimde ona tl yüklerim yani alternatif her zama bulunur ama ben sanmıyorum ki sadece 50 gb kullanacağız bitince duracak
    Ben de buna mecbur olduğumdan kullanmıyorum. Kendi işlerimde ve yüklemem gerekn dosyalarda kullanıyorum. Diğer işlerimde okuldaki ve iş yerimdeki wifi işimi fazlasıyla görmekte. Ancak gece 2-8 olayından dolayı süperonlineın bu teklifini kabul ettim. Yoksa bu para buna elbette fazla.

Böyle kotalı bir sisteme geçerse ertesi gün kapattırmak için TİM e giderim.

Daha uygun pek çok tarife var. İlla ki başka operatör de bulurum. Olmadı mobil net de olmasın napalım der kapatırız...

• Turkcell i aradım kota ile ilgili ne olacak bizim halimiz. TT sabahtan akşama kadar reklam yapıyor sizden ses seda yok dedi.. daha bize bir bilgi gelmedi dediler. Kota kalkacak mı kalkamayacak mi yada ücretler de değişim olacak mı diye. Bu konu hakkında hiç bir bilgi verilmedi dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Turkcell i aradım kota ile ilgili ne olacak bizim halimiz. TT sabahtan akşama kadar reklam yapıyor sizden ses seda yok dedi.. daha bize bir bilgi gelmedi dediler. Kota kalkacak mı kalkamayacak mi yada ücretler de değişim olacak mı diye. Bu konu hakkında hiç bir bilgi verilmedi dedi.
    Biri öyle diyor biri böyle :D

Ancak turkcellin bu sessizliği beni korkutuyor aga...

Bakalım bekleyip görecez. Twitterdan mesaj attım gelişmeler için takipte kalın diyor.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.