Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
54
Favori
85.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boyka06

Evet o doğru da benim telde b20 yok işte

Telefonunda band20 yoksa sıkıntıyı zaten vodafone da yaşayacaksın,turkcellde değil.
  • 1gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampirelf -- 1 Ocak 2018; 14:8:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki dönemlerde hız kısıtlaması varsa bunu ayrıntılar kısmında yazıyorlardı ve 4.5 G nin ilk zamanlarında bunu yaptılar ama şimdi yapmıyorlar artı bu tarife ayrıntısında böyle bir açıklama da yok dolayısıyla hız kısıtlama durumu bence yok ama en doğrusunu birkaç güne kadar bu tarifeyi kullanan arkadaşlar söyleyecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

2 hatla turkcelle geçeceğim
    İkisi de birbirine ref olsa geçtikten sonra olur mu?
    her bir hat +1 +1 den +2şer gb mi kazanmış olacak

Aynı şeyi bende merak ediyorum bilen yazsın lütfen.
  • Şimdi hatimi taşidim turkcell.e ama tasimayi yapan eleman 25tl.ye 3gb paket yok diye baya diretti bende var dedim gecisi yapin siz dedim oda yapti. Gecis yaptiktan sonra bu pakete nasil gececeğim

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Denemek lazım senin kodunu o, Onun kodunu sen gönderirsin şarta uygun olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün bayiler kapalıdır değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali6511 kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya katılmak için " 3GB EKO yaz 2200’a " gönderebilirsiniz.

Sonucu bize de bildirirseniz sevinirim.

• kimyagERdem kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam 4 gün surecek dedi geçiş islemi gecis yapayim yazarim.

• Ben samsunda geçmeye çalıştım eleman sistem çalışmıyor isterseniz faturalıya geçirelim dedi, kabul etmedim. Olmazsa bir daha bakayım başka yere.

• Hep yeni gelenlere kampanya var eskilere doğru düzgün birşey yok
  • Yeni yıla girdiğimize göre artık Telsim'e veda edebiliriz. Ver elini Turkcell. 25TL ye 3gb gayet uygun ve yeterli. Telsiz vergisi de Turkcell'den, dolayısıyla net 25TL.

• Bugün Vodafone dan Turkcell e bu kampanya için başvuruda bulundum. Bayi 6 ay geçerli 1 er gb kapanyası bitti dedi vermek istemedi. İnternet sitesinden açtım gösterdim. istemeye istemeye ekledi referans numarasını
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Bu paketi mi yapamadı yoksa faturasıza mı geciremedi? Faturasıza geçin herhangi bi paket tanımlatmadan. Geçiş işlemi tamamlanınca Kampanyaya katılmak için " 3GB EKO yaz 2200’a " gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyagERdem -- 1 Ocak 2018; 17:2:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stanis Baratheon

Hep yeni gelenlere kampanya var eskilere doğru düzgün birşey yok

Vodafone da 3 GB internetli paket 23 TL. İnternet yetmediğinden doldur ile 3gb daha alıyoruz 10 TL karşılığında . Bu 4 GB yetmediğinde Turkcell de ilave internet ne kadara alınıyor birde Turkcell de salla kazan olayı var onda ne kazanılıyor haftalık mi oluyor

• Evet arkadaşlar bende salla kazan olayını merak ediyorum. Her hafta internet veriyorsa bu tarifeye geçebilirim. Salla kazan bittiyse telekomun sely paketlerine yöneleceğim

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Eko3gb istiyorum deyin faturalı taşıyabilirler çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • poet2626 P kullanıcısına yanıt
    Salla kazan haftada bir oluyor bende her cuma oluyor galiba herkesde öyle.Ek 1 gb 10tl galiba ancak güne bölüp alabiliyorsunuz paketin bitmesine 10 gün kaldıysa 10 günlük alıyor parayı günlük bir parası mevcut oluyor onunla çarpılıyor.
  • Avcılar merkez mahallesinde 3 ayrı Turkcell bayii’ye gittim önce faturalı mı diye sordular yok deyince sim yok diye geçiştirdiler bu ahlaksız firmaya geçilmez aslında ama Vodafone’a da ufak bir ders vermek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Eko3gb istiyorum deyin faturalı taşıyabilirler çünkü

+1

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.