Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
54
Favori
85.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın bayiler açık olur mu? Tatil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internet girdi çıktı 100 KB götürüyor. Turkcellin en sevemediğim yönü. Diğer operatörler bu şekilde değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annem bugün bayiye sormuş , bu kampanya için 'sürekli geçerli değil, birkaç ay kullanilabilir' demişler , ayrıntılı bilgisi olan var mı ?

• Bugün hattı taşıtayim bu pakete dedim. Turkcell bayii çalışanları yalancılıkta sınır tanımıyorlar. Yok paketi alamazmışım yok belki çıkar belki çıkmazmış falan derken artık geçirin hattı mı dedim ben alacağım bu paketi. İstemeyerek formu doldurdu sözde ama ne desin kimliğin seri no su uyusmuyormus yeni kimlik talabinde bulunduysanız olmazmış ki öyle bir durum yok hiç. Mağaza yetkilisi bile müdahele etmedi bişey demedi yazık. Zorla 35-40 liraya 1 gb lık paket var onu veririz diyorlar. Reziller gerçekten.

• faturasız yapmak işlerine gelmiyor sürekli yokuş yapıyorlar ben mh aradım anlattım bizi arayın ve bayiye gidin biz görüşelim böyle yaparlarsa diyor deneyebilirsiniz.

• SouthhPark kullanıcısına yanıt
    hepsi aynı kardeşim

• arkadaşlar detayları okudum ama bulamadım. bir ara Turkcell paketlere göre hız kısıtlamaları yapıyordu bu uygulaması hala var mı bilen var mı varsa hız sınırı nedir
  • anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Vodafone faturasız da 10KB diye biliyorum.
  • amon35 kullanıcısına yanıt
    değişti hocam benim şuanki tarifemde de 100 kb

• "Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100KB olacaktır."

Kısaca, benim için çöp.
  • Kullandığım paket Konfor eko paketi. 600dk 1gb 1000sms 28 lira. Artı 1gb’da birşeyden dolayı geliyordu. 2gb’a vergi vs toplam 30,50 ödüyoruz.

Mevcut taahhüt 24.02.2018 gün sonu bitiyor.

Hattı 22.02’de diğer operatöre taşımaya gitsek 25-26 sı gibi taşınsa 26.03 de geri Turkcell’e gelsek ay sonuna kadar taşınmış olur herhalde. Kampanyadan da yararlanırız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Turkcell bayileri kaçta açılıyor? Nöbet çıkışı eve gitmeden şu işi halledeyim dedim hâlâ kapalı. Hava da berbat soğuk, bu kadar yolu boşa geldim sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: madenci66

Biz 10 yıllık turkcellliyiz bize güzellik yapmazlar çantada keklik gibi gördükleri için . Diğer hattını taşıyanlara hep bi kampanya hep bi promosyon.

Turkcell ile bunla ilgili kaç kere tartıstık yine bi değişiklik yok . . .

Gerçekten bunun mantığı nedir? Elindeki müşteriyi kaybetmek uğruna neden bu yola başvuruyor operatörler?

Vodafone dan bu sebeple ayrıldım bidaha geri dönmedim. Mevcut müşteriyi kazıklamanın mantıklı bir izahı var mı acaba?

• dostlar vodafone dan turkcell e gececegim bu referans olmak icin nereye mesaj atiliyor birisi bilgi verirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

dostlar vodafone dan turkcell e gececegim bu referans olmak icin nereye mesaj atiliyor birisi bilgi verirse sevinirim

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/turkcellliler-tavsiye-ediyor-1gb-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 1 Ocak 2018; 11:51:25 >
  • 2 hatla turkcelle geçeceğim
    İkisi de birbirine ref olsa geçtikten sonra olur mu?
    her bir hat +1 +1 den +2şer gb mi kazanmış olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 1 Ocak 2018; 12:14:4 >
  • Arkadaşlar sadece faturalı olarak mı geçiliyor ve mantıklı mı ?

Vodafone Freezone luyum ( 3 gece 3 gündüz 6 GB net alıyorum 27 TL ye )

• turkcell tüm hepsi bir arada paketlerine 5tl mi eklemiş diğer hatlarda durum nedir
  • 100 kb ne ki abartılacak birşey yok. Birimlerle aranız pek iyi değil sanırım. ayda 100 kez girip çıksanız 10mb eder, 1000 kez girip çıksanız 100mb eder.kaldıki diğerlerinde aynı durum söz konusu. turkcellin çekim kalitesinin daha yüksek olduğunu düşünürseniz hat kopmalarının daha az olduğu varsayımı altında bu kayıp diğer operatörlere göre daha az olacaktır.

asıl mevzuu internet hızı kimse ona bakmıyor, herkesin derdi 100kb. önceden turkcell bazı tarifelere hız limiti koyuyordu diyorum bunda var mı diyorum kimseden ses yok.

ahh o eski forumdaki uzmanlar nerde bilmiyorum ki. forumun amacaı önceden paylaşımdı şimdi çoğu kişinin derdi sömürü
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.