Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
54
Favori
85.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben iki kez 25tl yükleme yaptım yine vermediler bu ay içerisinde, birisi kod kullandığımda birisi de benim kodumu kullandıktan sonra. İkisinde de mesaj gelmişti halbuki. 2gb yettiği için üzerine düşmek de istemedim Mh ile falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Ben iki kez 25tl yükleme yaptım yine vermediler bu ay içerisinde, birisi kod kullandığımda birisi de benim kodumu kullandıktan sonra. İkisinde de mesaj gelmişti halbuki. 2gb yettiği için üzerine düşmek de istemedim Mh ile falan.

Paket alacaksınız hocam, yükleme ile olmaz orada 20 TL paket alımında diyor.

Not: Turkcell’e tavsiye üzerine gelen müşterinin, sms ile promosyon kodu gönderiminden sonra ön ödemeli müşteriler için hem tavsiye eden hem de tavsiye üzerine gelen müşterinin 6 ay boyunca 20TL ve üzeri bir paket satın aldıkları aylarda, aylık 1GB hediye internet hakları hatlarına yüklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 31 Ocak 2018; 14:59:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emirkanim kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, kalsın o zaman :/

• Hocam eski abone iseniz buradan bakabilirsiniz size uygun paketlere

• Arkadaşlar faturalı hatta oluyor mu ?
  • emirkanim kullanıcısına yanıt
    Bu sayfayı nasıl görebilirim, hesabım uygulamasında bulamadım da, eko 3gb ın 1 senelik kullanımı bitince kolayca geçeyim hemen bu sayfadan. Bu arada ayın 11 inde bir ayım dolacak, yeni geçiş tcell e. Daha 11 ay bu şekilde kalırım mevcut tarifemde.

• isteyen varsa kodunu kullanabilirim

• TEREROKA kullanıcısına yanıt
    Iste size ozel 3 kod: KWAKHC/EWXKME/HRMKEZ Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

Hocam bunlardan birini kullanabilirsin bir tanesi kullanıldı ama hangisi bilmiyorum kullanıldı hatası verirse diğerini denersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/4-5g-sim-kart-katlanan-internet-kampanyasi?place=search_result&q=8GB

Belki Şunla da Birleşir

+1

TT deyim bana 8 gb 1000 1000 29 + telsiz tl ödediğim paketi 35+ telsiz tl indirimli veriyormuş 2 Şubatta bitiyor.

Şimdi Türkcele geçsem;

Bu paket , yani;
    Eko 3 GB Paketi 25 tl aylık 12 ay tahhaüt, +1 gb 6 ay

daha sonrasında ise arkadaşın bahsettiği ;

4.5G SIM Kart Katlanan İnternet Kampanyası
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/4-5g-sim-kart-katlanan-internet-kampanyasi?place=search_result&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bu ikisi birleşrmi . Acil cevap!!!

Birde şu paket var;

Lifecell Avantaj

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-avantaj?source=CMS&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 31 Ocak 2018; 23:59:38 >

• inexo kullanıcısına yanıt
    Öyleyse çok iyi ama hocam emin misin sonra taahhütü bozdun ayağına 500 600 kitlemesinler bize:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayakustu -- 1 Şubat 2018; 15:20:44 >
  • Bizim bu tarifede dergilik üyeliği var moydı?

Şimdi

Eko 3GB paket aboneliginiz 3 gun sonra vergiler dahil aylik 25 TLye, ek hicbir ucret odemeden kullanabileceginiz Dergilik uygulama uyeligi ve Dergilik uygulamasinda gecerli 5GB ile birlikte yenilenecektir.Uygulamayi indirmek icin trcll.im/tdergi .Iptal icin IPTAL 3GB EKO yazip 2200 a gonderebilirsiniz. B002

Böyle diyor

• Faturalı için geçerlimi? Yada buna benzer fiyatlarda faturalı tarife bilen varmı?

• ayakustu kullanıcısına yanıt
    Mh arayıp sorabilirsiniz teyit ederler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste size ozel 3 kod: FHZ7FE/XMZFER/TFXH3E Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Bu tarifede dergilik ücretsiz kullaniyormusunuz kardeş. Bende bütün dergiler paralı.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Bende gnc 3 gb tarifesindeyim bendede dergilik ucretsiz anlayamadım musteri hizmetlerini aradm ben uye olmadim nerden cikti bu dedim hediye dedi..valla iyiymis ayda 16.90 tl olan birseyi turkcelin hediye vermesi şaşırttı..turkcell hosuma gitmeye basladi

• Gnc 3 de zaten veriyor kaydolurken yazıyor sizinkinde

Ben gnc çıkmadan ekoya kaydolmuştumda şimdi gbcye geçmek istesem referand kampanyası bozulacak galiba ondan geçmiyorum ekodayım

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Gecmenize gerek yok bence aynisi sayilir dergilikte ucretsizmis sizdede

• quote:

Orijinalden alıntı: Aytolun

Gecmenize gerek yok bence aynisi sayilir dergilikte ucretsizmis sizdede

Nasıl ücretsiz arkadaşım, tüm dergiler in indirme kısmında fiyat yazıyor, indire basınca ödeme ekranlarına yönlendiriyor.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.