Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
54
Favori
85.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kural değişti son 1ay kalsa bile 1aylık ceza ödeniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

O kural değişti son 1ay kalsa bile 1aylık ceza ödeniyor

çok teşekkür ederim.
  • Iste size ozel 3 kod: ZMPXHN/KKE3PC/FF3MNT Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2017 mayıstan beri turkcelldeyim. 1 yıl taahhütlü faturalı kullanıyorum aylık 10 lira indirim oluyor. Şimdi geçmek istesem bu geçen 7 ayın indirimini mi ceza olarak işliyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'e yeni gelenlere hala x2 devam ediyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste size ozel 3 kod: 9FHAXZ/WHRKPX/3ARPEK Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002
  • Buyrun taze kodlar:

Iste size ozel 3 kod: TNM7NK/Z3HZAP/HRANYH Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• SİZE ÖZEL 3 GÜNCEL KOD:

6 ay boyunca 1 GB kazanmak için;

Tavsiye KATILIM 9HKT9Y > 2200e gönder

TAVSIYE KATILIM YHNWXF > 2200e gönder

Tavsiye KATILIM FM7YZE > 2200e gönder
  • Direk geçsek oluyor değilmi bu tarifeye alım hale devam ediyor mu geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 18 Ocak 2018; 15:1:4 >
  • Iste size ozel 3 kod: 7EFTNX/P97YRN/WXNMRE Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr

B002

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    İhanet etmeye iyi alışmışsınız

• Arkadaşlar türk telekom dan turkcell bu pakete geçmek istiyorum. Bayiye gidip standart geçiş işlemini yaptım 2-3 güne geçer sanırım hat açıldıktan sonra smsle bu pakete geçeceğim.

Benim merak ettiğim birşey var hat babamın üstüne. Geçiş olduktan, smsle tarifeyi yaptıktan sonra kendi ismime genç türkcell kullanıcı tanımlaması yapsam paket iptal olurmu? İptal olacaksa yapmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 18 Ocak 2018; 18:18:39 >
  • Arkadaşlar geçişten sonra 6 ay 1 gb hediye için kodlar mevcut yeni kullanabilirsiniz...

HYNXCR / FTZMER Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz sevdiginiz kişiler ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 18 Ocak 2018; 18:24:18 >
  • Yeni geçen arkadAşlara bir sorum var , ben geçiş yaptım bir arkadaştan tavsiye kodu aldım oradan 1gb geldi bana. Daha sonra da bir arkadaşa ben tavsiye verdim ona 1gb geldi ama bana gelmedi. Başına böyle birşey gelen oldumu? Toplamda 5gb olması lazımdı netin 4 gb oldu

• feveran42 kullanıcısına yanıt
    Geçen vodafone dan iade almaya gitmiştim 19kere gidip gelmişsiniz dedi rezil etti beni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 @y boyunca 1GB kazandıracak

Turkcele geçenler:
    Buyrun en taze kodlar 18.01.2018 saat 22:19

TAVSIYE KATILIM ZYXEYN > 2200e gönder

TAVSIYE KATILIM AE3KRY > 2200e gönder

Tavsiye KATILIM XPAWFC > 2200e gönder

Bu kodlardan sadece birini yukardaki gibi yazaıp 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak.

Turkcell'e gecen size veya yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediye bedava gelecek
  • Şİmdi ben mi yanlış anladım ona göre turkcell geçiçem:

3GB=25

3 ay x2'ye katlanıyor=6 GB

1 tavsiye kodu kullanırım=7 GB

1 tavsiye kodu verip biri kullanır=8 GB

Diğer 2 kod'uda kullandırsak=10 GB mı oluyor

• Iste size ozel 3 kod: PT3EMC/MN9TFR/WHCAYR Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    3+1 toplamda 4gb alıcaksınız. 2 katını ilk ay veriyor sadece. tavsiyelerden gb gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

3+1 toplamda 4gb alıcaksınız. 2 katını ilk ay veriyor sadece. tavsiyelerden gb gelmiyor

Cok tesekur ederim

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.