Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
54
Favori
85.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullanmazlarsa kullanirim hocam :) bu arada vergiden muafim degil mi ? Bugun basvuruda bulundum sormayi unuttum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Turkcell Hesabım uygulamasında var o ayar hocam oralara bakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dergilik uygulamasındaki dergileri indirmek ücretsiz değil mi ya? ilk gün biraz incelemiştim ne güzel her şey iniyordu. Bugün baktım hepsinin yanında ücreti yazıyor
  • Arkadaslar siralama tam olarak nasil biri yardim edebilir mi ? İlk olarak hat acilinca tavsiye mesaji sonra lira yukleyip paketi tanimliyoruz degil mi ?

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Hocam tl yüklemeden olmuyor. önce tl yükle sonra paketi al. sonra salla kazandan x2 oluyor.+ 500mb hosgeldin geliyo+1gb da tavsiyeden geliyor.

Önce tl yüklemek gerekiyor ama.
  • Arkadaşlar faturasız hat taşıma işlemini turkcell in sitesinden yapamıyoruz mu? Bilgisi olqn varmı yoksa ben mi bulamadım.

• 3sSs1A 3 kullanıcısına yanıt
    hayır bayiden

• inexo kullanıcısına yanıt
    Yeni hat açmak ne kadara mal oluyor bilginiz varmi?

• Buyrun taze kodlar 6 @y boyunca 1GB kazandıracak :

Tavsiye KATILIM 9WE9FH > 2200e gönder

TAVSIYE KATILIM 9TXFK9 > 2200e gönder

Tavsiye KATILIM 9CRAFH > 2200e gönder

Üstteki şekilde Tavsiye KATILIM 9WE9FH kodlardan birini 2200'a gonderdiginde 1 gb internet faydanız baslayacak.

Turkcell'e numara taşıdıysanız size veya yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet bedava gelecek
  • CloxyTR kullanıcısına yanıt
    peki hocam hat acilinca illa bayiye gidip lira yukleme paketi tanimlama vs gerek var mi ? Online olarak lira yukleyip kendi isimizi kendimiz gorebiliriz degil mi ?

• 3sSs1A 3 kullanıcısına yanıt
    Tam bilmiyorum Faturasız hat alınca 50-60vardır. Faturalı ücretsiz derler ama açılış vergileri ile bu parayı buluyor. Bayiler faturalı verelim daha uygun diyorlar işlerine geldiği için. Ama bir farkı da yok

evet.evden yapabilirsin
    cok tesekkur ederim hocam :)

Rica ederim. Dergilik filan güzelmiş. İnş böyle devam eder. evde Vodafone 3g çekiyorken internete zor giriyordm. Şimdi 4.5G ile internetin keyfini çıkarıyorum.
    tertemiz valla hocam ben hiz ve bu cark olayinin yeniden sacmalamaya donmesinden rahatsiz olmustum. Umarim bu telsiz kullanimi da kesmezler

• Bana verilen sim kart kutusu gibi olan seyde sag altta yedek yaziyor bir sorun olusturmaz herhalde

• ZHANWY
    TFRAKF
    MHWRAF

Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz

• benim taahhütüm ayın 26sında bitiyor. turkcelle geçmek için bayiye ayın 27sinde mi gitmem daha doğru olur?
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Son ay ise kesim gününden önce geçmiş olursanız son fatura cezasız ödenir 1gün geçerse sonraki ay da tam ödenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Son ay ise kesim gününden önce geçmiş olursanız son fatura cezasız ödenir 1gün geçerse sonraki ay da tam ödenebilir.

cevap için teşekkürler. daha önce gittiğimde taahhüt bozdun diyerek geçmiş 12 ayın indirimlerini tahsil etmeye çalışırlar diye korkuyordum :)
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.