Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
54
Favori
85.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birisi beni davet edip Turkcelle gelirsem 1 gb alıyorum, burası tamam. Turkcelle geldikten hemen sonra ben de başkasını davet edersem ayrıca 1 gb daha kazanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/acilisa-ozel-1-gb-paketi

Bir de bu var 5gb yapar

Tek seferlik. Sadece 30 gün geçerli sanırım. Uğraşmaya değmez o zaman.
  • vodafone 17 TL ye 500 dk 1000 sms 2 gb paketini almıştım,2 ay sonra 19 TL yaptılar,bu ayın başında da 22 TL yaptılar istemediğim halde, ben de Türkcell 20 TL ye 500 dk 1000 sms 1gb internet paketine taşıdım,tavsiye kampanyasından yararlandım 1gb ek veriyor,ayrıca hoşgeldin dedi 1gb daha verdi oldu 3 gb. Ama vergi olayını bilmiyordum,bilsem 1 Ocaktan sonra taşırdım benim için iyi oldu. Vodafone kafasına göre fiyat yükseltmeye devam ederse daha çok abone kaybeder,kendileri bilir...
  • yılbaşından sonra turkcelldeyiz anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Birisi beni davet edip Turkcelle gelirsem 1 gb alıyorum, burası tamam. Turkcelle geldikten hemen sonra ben de başkasını davet edersem ayrıca 1 gb daha kazanabilir miyim?

evet kazanabiliyorsun beni oğlum davet etti ikimizde 1 gb aldık,bana ilk gelen mesajda sen de başkasını davet et kazn yazıyordu...

Not: Turkcell'e yeni geçen müşterimiz daha sonra 3 promosyon kod alabilir ve tavsiye kampanyasından yakınlarını Turkcell'e davet ederek faydalanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egridereli -- 27 Aralık 2017; 13:6:20 >
  • Güzel tarife, bende geçiş yapabilirim.
  • güzel kampanya da telf da b20 yok, trcell de sıkıntı oluyor o da internet zırt pırt kesiliyor,üçgen işareti oluyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi başvuru yapsak vergi öder miyiz?

• egridereli kullanıcısına yanıt
    TT'de ben de 19 lira ödüyordum yazın taşımıştım hattımı. İki ay önce 22 yaptılar. 3 gb 750 dk. Ama ne salla kazan var ne de sinema kampanyası var.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    1 ocaktan sonra taşırsanız vergi ödemezsiniz
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    Forumdan okudugum kadariyla ocak ayinda numara tasima yapinca yil boyu vergi odemiyirsun

• quote:

Orijinalden alıntı: egridereli

vodafone 17 TL ye 500 dk 1000 sms 2 gb paketini almıştım,2 ay sonra 19 TL yaptılar,bu ayın başında da 22 TL yaptılar istemediğim halde, ben de Türkcell 20 TL ye 500 dk 1000 sms 1gb internet paketine taşıdım,tavsiye kampanyasından yararlandım 1gb ek veriyor,ayrıca hoşgeldin dedi 1gb daha verdi oldu 3 gb. Ama vergi olayını bilmiyordum,bilsem 1 Ocaktan sonra taşırdım benim için iyi oldu. Vodafone kafasına göre fiyat yükseltmeye devam ederse daha çok abone kaybeder,kendileri bilir...

Kampanya Linki Var mı veya İsmi Neydi?

• Oldukça iyi

Haftaya taşıyalım o zaman

Vodafone da 3gb li lakete 22 veriyorum şuan am +10ile 6gb oluyor o iyiydi ama 4gb de zorlayınca yeter muhtemelen

• https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/numara-tasima-hediye-internet-kampanyasi

31 Aralıkta Bitiyor:(

• quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

quote:

Orijinalden alıntı: egridereli

vodafone 17 TL ye 500 dk 1000 sms 2 gb paketini almıştım,2 ay sonra 19 TL yaptılar,bu ayın başında da 22 TL yaptılar istemediğim halde, ben de Türkcell 20 TL ye 500 dk 1000 sms 1gb internet paketine taşıdım,tavsiye kampanyasından yararlandım 1gb ek veriyor,ayrıca hoşgeldin dedi 1gb daha verdi oldu 3 gb. Ama vergi olayını bilmiyordum,bilsem 1 Ocaktan sonra taşırdım benim için iyi oldu. Vodafone kafasına göre fiyat yükseltmeye devam ederse daha çok abone kaybeder,kendileri bilir...

Kampanya Linki Var mı veya İsmi Neydi?

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/eko-1-gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/turkcellliler-tavsiye-ediyor-1gb-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

• hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    vergi ödememek için taşıma işleminin 1 ocaktan sonra gerçekleşmesi yeterli mi yoksa işlemlere de mi 1 ocaktan sonra başlamamız lazım?
  • hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    şimdi turkcelldeyim yılbaşından sonra vodafona geçip 2-3ay sonra turkcelle geçsem 1 yıl vergi ödemeyecekmiyim yani
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Yok ödemezsiniz

• Buda var ama illeti yazsa bulmak kolay olurdu.

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/acilisa-ozel-1-gb-paketi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.