Şimdi Ara

Turkcell'den TT'a Geçeceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ayın 25'inde Turkcell'den TT'a geçeceğim.İllada Prime istediğim için Prime tarifelerinden Ultra 8GB +3000 dk.hy+ sınırsız sms (https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/ultra-8gb.aspx) veriyor ve 49TL.ye geliyor, 24ay tivibu uyduda 1TL.hediyeside var.Ancak Ultra 8GB prime tarifesi 12 aylık.12 ay bitince tivibu fiyatı artarmı 1o yere sordum bilen yok.Sizlerin önerisi ile uyguna getirebileceğim başka prime tarifesi varmı?

• Gec de tt ye gor .... Kardesim hayirlisi olsun 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gebeskeli

Gec de tt ye gor .... Kardesim hayirlisi olsun 😁
    Biraz açarmısınız ne görcez?
  • Ben olsam sınırsınız olan 50 tllik pakete geçerdim aralarındaki önemli fark yurt dışındaki ücretsiz paket sanırım birtek. Tt nin tek kusuru vowifi desteği yok onun dışında hiç bir sorun yıllarca yaşamadım Turkcell’den uygun vodafonedan kalitelidir hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell iyi tt kötü boş muhabbeti yapanlara aldanmayın belirgin hiç bir fark görmeyeceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Turkcell iyi tt kötü boş muhabbeti yapanlara aldanmayın belirgin hiç bir fark görmeyeceksiniz
    Vallahi bir tane işte kullandığımız hattımız vardı Bimcell'de geçen haftabaşı TT Faturasıza geçirdim deneme amaçlı.Gayet iyi memnunum.Kendi mobil hattım 1998'den beri Turkcel'de.Son 3-4 senedir resmen Turkcell bizi düdükledi, yetter artık dedim
  • Bimcell ile Prime arasında açık yazmasada belirgin bir hizmet
    Farkı var evimde bimcell 5-7 atardı 4g hızı verirken Prime da
    30 Mbps civar en az hız alıyorum cihaz farkı mi hat farkımı bilmiyorum ama

• DIGIL D kullanıcısına yanıt
    Bol sebeke gecislerinde kopan int. İ bir yasa da gor. Deneyeceksin bakalim memnun kalirsin ins.

• Sen bakma bunlara ben turkcelden gectim zaten bir ay kullanmistim turkceli hiz testini evde yaptim tt turkcelden hızlı çıktı birde turkcell çok net yiyor ttde ben kopma yavaslama yasamadim yasayanlar belli bolgede oldukları için illa her yerde cekecek diue bir kaide yok turkcell alt yapisi iyi olabilir ama super cekecek diye birsey olamaz

• Ben bimcell de kullandim tt prime de.

En son tt prime deydim

1000 dk 1000 sms 10 gb int. 39₺ di

İnt. Bitiremiodum aylik harcamam 6-7 gb civari face ve instagramda cok dolasiyorum

Turkcell lifecell

750dk+100 sms +5 gb+1 gb toplam 6gb + yan uygulamalar 25 gb

34 tl buna gectim cok memnunum en azindan kaliteyi kullaniyorum.

İst. Avrupa yakasinda bahcelievler de oturuyorum.

Herkesin gorusu farklidir tabii.

• Turkcell bu fiyata bulmasam tt prime de kalirdim ama bu bi gercek. İhtiyacimi karsiliyodu bide cekim problemi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gebeskeli

Ben bimcell de kullandim tt prime de.

En son tt prime deydim

1000 dk 1000 sms 10 gb int. 39₺ di

İnt. Bitiremiodum aylik harcamam 6-7 gb civari face ve instagramda cok dolasiyorum

Turkcell lifecell

750dk+100 sms +5 gb+1 gb toplam 6gb + yan uygulamalar 25 gb

34 tl buna gectim cok memnunum en azindan kaliteyi kullaniyorum.

İst. Avrupa yakasinda bahcelievler de oturuyorum.

Herkesin gorusu farklidir tabii.
    İşte sorun burada Turkcell öyle bir yavşak firmaki benim gibi faturalı sağdık müşterisini Lifeceel'e falan geçirmiyor.Baktığımda Lifecell+ Turbo Paketlerin istisnasız hepsinde "hattınıza uygun değil" diyor.Verdikleri en uygun ve geçilebilir teklif 3 tane onunda hepsi platinium paket.Platiniuma geçip kazığa razı olsan bir dahaki dönem Hepsikerium diye bir bok çıkarır fiyatı %30-40 pahalı ona geçebilirsiniz der yani devamlı çıtayı yükseltiyorlar, böyle ib...ler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIGIL -- 17 Nisan 2018; 1:6:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Ben olsam sınırsınız olan 50 tllik pakete geçerdim aralarındaki önemli fark yurt dışındaki ücretsiz paket sanırım birtek. Tt nin tek kusuru vowifi desteği yok onun dışında hiç bir sorun yıllarca yaşamadım Turkcell’den uygun vodafonedan kalitelidir hayırlı olsun
    Nasil yok hocam var.Ama cok gereksiz bir teknoloji bana gore stabil calismiyor arada smsler vs gelmiyor.

Cihaz:Galaxy S8

Edit:Yokmus bende kapaliydi vodafone kullanirkenki ile karistirmisim ozur dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 17 Nisan 2018; 1:4:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DIGIL D kullanıcısına yanıt
    Aga ben 34 tl ilw taahht yaptm ve fatura asimsiz dur ozellikli 1 sene 12 ay kullanrm.duzgn tklf ve gelmzse tt ye geri donerim sikinti yok. Mevcut must. Hc bi operator dger vermio. Hep varsa yoksa disardan no tasima ile gelen yada yeni hat alana

• quote:

Orijinalden alıntı: DIGIL

Vallahi bir tane işte kullandığımız hattımız vardı Bimcell'de geçen haftabaşı TT Faturasıza geçirdim deneme amaçlı.Gayet iyi memnunum.Kendi mobil hattım 1998'den beri Turkcel'de.Son 3-4 senedir resmen Turkcell bizi düdükledi, yetter artık dedim

cok guzel yazmissiniz sunu da ekleyeyim. turkcell farki ile koskoca universitede sadece ust kattaki 2 amfiden internet LTE cekiyor. geri kalan siniflar ya 2g ya 3g. koridorlarda dolasirken konusma kopuyor. ben hayatimda biyle rezillik gormedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.