Şimdi Ara

Turkcell den telefon alma ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben 17 ağustos 1999 da turkcel faturalı hat almıstım 1 ocak 2009da kontörlüye geciş yaptım. simdi ben mesela turkcell bayisine gidip faturalı taahhütlü tellerden almak istesem, hattımı tekrar faturalıya dönüştürüp o telefonu alabilir miyim? yoksa faturalıya cevirip 6 ay felan beklemem mi lzm?(galiba o taahhütlerde en az 6ay faturalı olunması lzm diye secenek var)

• Aynen oyle. Son 6 aylık fatura toplamı 250 TL olmalı. Hangi telefonu almayı planlıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Aynen oyle. Son 6 aylık fatura toplamı 250 TL olmalı. Hangi telefonu almayı planlıyorsunuz?

mesela bb9800 düsünüyordum
  • hazır konu açılmışken ben de sorayım; mevcut çiftçi tarifesindeki biri 24 ay taahhüt vererek t10 alabilir mi?
  • Şartlar bunlar;

12 aydan uzun süredir Tcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üstü olan veya Platinum ve Platinum Plus paketlerden herhangi birine abone olmayan ve son 7 ayın en yüksek 140 TL üzeri 6 faturasının ortalaması en az 150 TL olup ödenmemiş faturası bulunmayan bireysel faturalı abonelere ise ilk 12 ay anlaşmalı kredi kartı aracılığıyla tahsilat bir seçenek olarak sunulacaktır. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık paket tutarını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir. Bu kampanyaya, katılmak isteyen müşterilerimizin kendi adlarına kayıtlı kredi kartlarını ibraz etmeleri zorunludur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha
    Son 6 aylık fatura toplamı 250 TL olmalı.

O ne alaka ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoney -- 8 Nisan 2011; 20:04:18 >
  • yeni konu açmakdansa bu konuya devam daha mantıklı...

Merhaba Arkadaşlar...Babam bana süpriz yapmış ve doğum günü hediyesi olarak bir telefon almış.telefonu turkcelldeki faturası üzerinden almış..30 tl+37 şeklinde.turkcell bayisinden verdikleri kağıtta ihtiyaç kredisi falan diyor...kağıtları kurcaladım finansbank falan yazıyor..gidip soramadımda 19:00da kapanıyorlar.kağıtta ihtiyaç kredisi yazınca biraz midem bulandı...telefon 888 tl idi.kredi ayağına extradan bize masrafı olurmu ?888 tlden fazla para ödermiyiz. bizim bankadan doğrudan bir kredi talebimiz olmadı.turkcell bayisinde ayarlamışlarr herşeyi 10dkda.bu konu hakkında beni aydınlatırsanız sevnrim.
  • 30 hat faturası 37 tl telefon taksidi totalde 67 tl ödeyerek bankayla isim olmadan keyfime bakabilirim sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün anneme G3 Beat aldım, bankalara bulaşacığınıza turkcellden alın hem daha uygun ödeme koşulları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 7 Nisan 2015; 13:53:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.