Şimdi Ara

Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
2
Favori
16.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Rahat hattımı bugün Türk Telekom'a taşıdım. Açıldığı anda geri Turkcell'e taşıyacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faturalı maksi plus,fırsat midi ve midi plus gerçekten cazip hat açılsın kısa sürede geçebilirim hemen birine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Faturalı Maksi Plus iyidir hocam, düşünmeden ona geçebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 16 Ağustos 2020; 16:57:49 >
  • tamam mobil WiFi şu küçük bir alet oluyor yanında ona takılıp kullanılıyor, superbox gibi değil de daha avuca sığan bir şey. benim bildiğim ona takılan telefona da takılıyor bir kısıtlaması yok superbox gibi. arayıp kesin bilgi almak lazım aslında.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitsin hocam.

• Onu gözüme kestirdim zaten hocamda 10gb ben bitiremem bir manada gereklimi diye düşünmeden edemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 16 Ağustos 2020; 18:7:49 >
  • beyler turkcell faturalıya geçince ilk ay 10, 20 veya 30 gb hediye veriyor biliyorsunuz. ama taahhütü erken bozarsanız hediyenin parasını alırım diyor. hediyeyi verirken bunu söylemiyor hiç. ne düşünüyorsunuz bu konuda?

12 ay öncesinde cayan aboneler 10GB paketi için 39TL, 20GB paketi için 49TL, 30GB paketi için 59TL cayma bedeli ödeyecektir.

benim mesela şu an 3 ay cezasız cayma hakkım var, ama cayarsam bu hediyeyi verdikleri için 39 TL ödeyeceğim normalde hediye olmasa ödemeyecektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 16 Ağustos 2020; 18:18:51 >
    Paket değişikliği esnasında ilk ay faydasını istiyormusunuz istemiyormusunuz diye soruyor ama direk pakete girişte o şekilde bir ibare varmı yokmu bilemiyorum.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    faturasızdan geçtim hiç bahsedilmedi. söylemeleri lazım aslında belki de istemiyorum diyenler olacaktır lazım değildir o kadar gb.

• Ben de çok memnunum.
    Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü

Mh mâlum söylemez, iddaa da etmem ama dediğim gibi uygulamada geçişte soruyor. Keşke biri denese de ss atsa, en azından istemeyen kabul etmez.

Banada sormadı. Web'den geçiş yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 16 Ağustos 2020; 20:27:59 >
  • Hmm. Sadece uygulamada soruyor o zaman.

Dijital operatörden geçiş yaptım zaten hocam

• Web dedin?

Uygulamada tarife değişikliği kısmında soruyor. İlk kez tarife seçerken veya faturasızdan faturalıya geçerken bunu soruyor mu onu çözmeye çalışıyorduk. Demek ki faturasızdan faturalıya geçerken sormuyormuş

• Hotspot değil. Ayrı bir data hattı. Tel çift simli ise kullanılabilir.
    Mobil modem görevini gören her cihazda kullanılabilir Telefon Vınn v.s.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

Çevremde ben hariç istemeyeni görmedim. Ücretsiz diye herkes istiyor malesef.
    Benim denediğim paket değişikliğinde otomatik geldi. 532 MH Arayıp iptal ettirdim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.