Şimdi Ara

Turkcell'den internet beklentisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkaaşlar size demin turkcell müşteri hizmetlerine attığım maili göstereceğim eğer diğer kullanıcılarda atarsa belki turkcell insafa gelebilir :)

quote:

0532***** numaralı heryöne 1200 dakika olan turkcell müşterinizim ve sanırım yaklaşık 1 yıldan bu yana turkcell kullanmaktayım turkcell'den genel itibariyle memnunum ancak olmazsa olmazlarımdan birtanesi mobil internet ve vodadonun sunduğu fiyatlar malesef turkcellden daha iyi mesela yeni çıkardıkları cepnet paketinde aylık 7.99 tl ödüyorsunuz 100 mb a kadar 3g hızında eğer 100 mb i aşarsanız sınırsız kullanmakla birlikte 96 kbps hızında kullanyorsunuz. turkcelin tarifeleri malesef bunun yanına bile yaklaşamaz. bu mesajı yazma nedenim hattımı vodafona taşıma arefesinde acaba sevdiğimiz turkcellin böyle mobil internet tarife düşüncesi varmı, beni 4 gün içinde bilgilendirirseniz oldukça sevinirim zira önümüzdeki 3 gün içinde hattımı vodafona taşıyacağım

• gsm sektorunde dengelerı cok zorlamaz turkcell. Ne yaparsa vodafone daha cok karsılık verıyor. Sartları zorlarsa karları duser baskasıda olmaz bence. Ancak tePkınızi tasıycagm dıye belirtmenız oldukca olumlu..
  • ciddi ciddi düşünüyorum ve taşıyacağım
  • Rekabetin aldı başını gidiyor.
    20 dak önce arkadaşım adsl aboneliğini kapatacağını söyledi;sebep YILLIK 1 GB paketi alacakmış.
  • Turkcellden ucuza paketlerı daha cok beklersiniz. Voda bombayı patlattı.
  • kısaca FARK VAR.
  • cevap geldi arkadaslar kısaca diğer operatöre geçin diyor anladığım kadarıyla

quote:

Sayın Şahin,

İnternet bağlantılarınızı daha ekonomik olarak yapabileceğiniz Ekonomik İnternet Paketlerimiz mevcuttur. 3G aboneliğinizin olması, kullanmış olduğunuz cihazınızın 3G uyumlu olması ve bulunduğunuz bölgenin 3G kapsama alanı içerisinde olması durumunda Ekonomik internet paketlerimizden 3G hızında yararlanabilirsiniz.

Ekonomik İnternet Paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye;http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/internet/internetpaketleri/faturalihat linkimizden ulaşabilirsiniz.

İlk 3 Ay Bedava Kampanyamız içinhttp://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajliinternet/internetpaketi linkimizi inceleyebilirsiniz.

Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.

Pelin Bulut

Müşteri Çözüm Merkezi

• Sektöre hakim konumda olan türkcell atak yapması gerekense vodafone, her şey kapital sisteme uygun gidiyor bence(:
  • o zaman bizde kapital sisteme uygun davranarak vodafona gececegiz artık tek problem 532 li hattımı 11 ay 20 gün önce almam , 1 yıldan önce geçiş yaparsam 44 tl ceza ödemem gerekiyormuş ,artık bende 15 Mayıs'a kadar bekleyip törenle vodafona gececeğim :)
  • CEP AVANTAJ 500'E VEYA 400'E BEKLERİZ..
  • dostum aylik 40 tl olan CEP kamu tatifesine geciyorum aylik 3000 dk cep kamulularla 600 dk heryone (ilk 6 ay 1200 dk her yone) + aylik 7.66 tl sinirsiz cepnet
  • quote:

Orijinalden alıntı: anorexia

o zaman bizde kapital sisteme uygun davranarak vodafona gececegiz artık tek problem 532 li hattımı 11 ay 20 gün önce almam , 1 yıldan önce geçiş yaparsam 44 tl ceza ödemem gerekiyormuş ,artık bende 15 Mayıs'a kadar bekleyip törenle vodafona gececeğim :)

1 yıldan önce taşırsanız neden ceza ödüyorsunuz?
  • bugun aradim ve ilk vergilEri Turkcell kendisi odedigi icin Benim 1 yil orada kAlacagimi taahhut etmis oluyorum ve erken ayrilirsam vergiyi odemek zorundaymisim
  • quote:

bugun aradim ve ilk vergilEri Turkcell kendisi odedigi icin Benim 1 yil orada kAlacagimi taahhut etmis oluyorum ve erken ayrilirsam vergiyi odemek zorundaymisim

verginiz bizden kampanyası.
    no 532 ile mi başlıyor? alırken kontrat imzaladınız mı ?
  • dostum aslinda yanlis da ifade etmis olabilirim bana bir musteri temsilcisi daha once 532 li hatlarin 1 yil icinde vazgecilmesi halinde ceza odenmesi gerektigi soylenmisti bende operator degistirmeyi iyice kAfama soktugum icin tekrar aradim bana musteri temsilcisi kontrattan dolAyi 44 tl ceza odemem gerektigi soylendi ancak ben verilen turkcell anlasmasi disinda bisey imzalamadim ve sadece vergiler bizden soLesmesini kabul ettim dolayisiyla burada muhtemelen oradan kaynaklaniyor zannettigim icin soyledim ama yinede emin degilim bu konuda bilgisi olan varsa ayrintili anlatabilirmi
  • quote:

dostum aslinda yanlis da ifade etmis olabilirim bana bir musteri temsilcisi daha once 532 li hatlarin 1 yil icinde vazgecilmesi halinde ceza odenmesi gerektigi soylenmisti bende operator degistirmeyi iyice kAfama soktugum icin tekrar aradim bana musteri temsilcisi kontrattan dolAyi 44 tl ceza odemem gerektigi soylendi ancak ben verilen turkcell anlasmasi disinda bisey imzalamadim ve sadece vergiler bizden soLesmesini kabul ettim dolayisiyla burada muhtemelen oradan kaynaklaniyor zannettigim icin soyledim ama yinede emin degilim bu konuda bilgisi olan varsa ayrintili anlatabilirmi

Turkcell 0532 li hat aktive ederken 1 sayfalık bir form imzalatiyor. O formda 1 sene boyunca Turkcell'i birakmayacagini taahhüt ediyorsun. Aksi takdirde 40 TL ceza ödeyeceğini kabul ediyorsun.

Yaklaşık 10-15 gün önce hanima 532li bir hat aldık ve öyle bir form imzaladık.

• artık turkcell de internet paketlerini guncellemeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander
    artık turkcell de internet paketlerini guncellemeli

dostum guncellemeli bu hepimizin gorusu ancak adamlara msj atiyoruz operator degistirecegiz yeni net tarifeniz varmi diye adamlar cevap olarak uyduruk eski tarifelerini gosteriyorlar anlasilan uzun surede degisiklik olmayacak
  • dostum, turkcellin yaptığı kampanya olsa olsa vodonun yarısı olur. ona da şükür edenler olur
  • Turkcellin kampanyaları az bu sıralar vodafone aldı gitti numara taşıma rakamları ne durumda acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.