Şimdi Ara

Turkcell’den evlere 1000 AMB’lik fiber interAnet bağ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell’den evlere 1000 AMB’lik fiber interAnet bağ

Başlıkta da belirtiğim üzere böyle haberler var reklamlarda sıksık geçiyor sizce ne kadar kaliteli olur?

Haberin Kaynağı:
    http://ekonomi.milliyet.com.tr/turkcell-den-evlere-1000-mb-lik-fiber-internet-baglantisi/ekonomi/ekonomidetay/03.05.2011/1385643/default.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaGa21sk -- 16 Eylül 2011; 16:42:43 >

• umarım olur. 3g ile bile sınırsız bağlantı verse yeter.
  • Merhaba,

1gbit internet hizmetini kullanan kişiler mevcut. Gigabit switch, gigabit router & gigabit ethernet ile bu hız şuanda AKTİF olarak son kullanıcı tarafından görülebiliyor.
  • güzel hizmet tebrikler....ama daha iyilerini de bekliyoruz kullanıcı olarak.
  • Fiyatı da güzel
  • 1000 MB BAĞLANTI 999 TL

bu ne ya dalga mı geçiyorlar

1gb vps kiralıyorum aylık 50 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

umarım olur. 3g ile bile sınırsız bağlantı verse yeter.

Nerde o günler olsa çok iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

1000 MB BAĞLANTI 999 TL

Tabiki bu kadar hızlı netti cüzzi bir fiyata verebililer mi? Burası Avrupa ülkeleri değil. Biz alışmışız her şeyi pahallı kulanmaya.
  • quote:

1000 MB BAĞLANTI 999 TL

Selam,

1000mbit / 1gbit internet olarak VPS hizmetini yurtiçi lokasyonlu bir server üzerinden mi 50TL ücretle kullanıyorsunuz? Türkiye içinde barındırılan bir server üzerinden, 1gbit HAVUZ olmadan alınan bağlantı hakkında bir bilginiz var mı? Bilgilendirme açısından DATACENTER kısmına metro ethernet üzerinden verilen 1gbit data hattının maliyetine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bunun doğrultusunda 50tl ücret karşılığından hiçbir firmanın bu hizmeti verebilmesi söz konusu değildir.

Link :http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/KurumsalUrun/KOBI/Data-ve-Genis-Bant-Hizmetleri/Noktadan-Noktaya-Erisim-Hizmetleri/Metro-Ethernet/tarife

1gbit havuz bağlantısı olmadan türkiye şartlarında verilen en uygun internet hizmeti şuanda. AKN: 5TB bu tarifede. ( Kurumsal bir çözüm olmadan / bireysel )

PS : Fiyatları ve ya hizmeti savunmuyorum asla, bende isterim 49tl ücretle 1gbit internet kullanmayı. Ve ya daha cüzzi fiyatlar içerisinde ancak sektörün getirtiği şartlar dahilinde ( TÜRKİYE ) hizmet olarak fiyatı gayet uygun düzeyde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdarkekik -- 18 Eylül 2011; 0:13:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdarkekik

quote:

1000 MB BAĞLANTI 999 TL

Selam,

1000mbit / 1gbit internet olarak VPS hizmetini yurtiçi lokasyonlu bir server üzerinden mi 50TL ücretle kullanıyorsunuz? Türkiye içinde barındırılan bir server üzerinden, 1gbit HAVUZ olmadan alınan bağlantı hakkında bir bilginiz var mı? Bilgilendirme açısından DATACENTER kısmına metro ethernet üzerinden verilen 1gbit data hattının maliyetine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bunun doğrultusunda 50tl ücret karşılığından hiçbir firmanın bu hizmeti verebilmesi söz konusu değildir.

Link :http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/KurumsalUrun/KOBI/Data-ve-Genis-Bant-Hizmetleri/Noktadan-Noktaya-Erisim-Hizmetleri/Metro-Ethernet/tarife

1gbit havuz bağlantısı olmadan türkiye şartlarında verilen en uygun internet hizmeti şuanda. AKN: 5TB bu tarifede. ( Kurumsal bir çözüm olmadan / bireysel )

PS : Fiyatları ve ya hizmeti savunmuyorum asla, bende isterim 49tl ücretle 1gbit internet kullanmayı. Ve ya daha cüzzi fiyatlar içerisinde ancak sektörün getirtiği şartlar dahilinde ( TÜRKİYE ) hizmet olarak fiyatı gayet uygun düzeyde.

burdan olur mu dostum

usa vps

• @ogameci

Yurtiçi tarafında olması kaidesiyle bilgilendirme sundum. Almanya, Hollanda ve ya diğer ülkeler üzerinden bahsetmiş olduğunuz gibi VPS hizmeti alınabilmekte. Genellikle bu tür hizmetlerde havuz bazlı 1gbit hizmet sunulur, 1gbit %99,9 / x uptime garantisiyle bu hızlar verilmez. Bende genellikle Almanya / Hollanda üzerinden dedicated server satın alıp işlerimi görmekteyim. Türkiye içerisinde barındırılan bir server üzerinden bu hizmeti bu fiyatlara alabilmem imkansız sizinde bildiğiniz gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.